>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

coinplay.com

P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Reklamuje się coś takiego po necie... Wątku tutaj nie widzę. Sprawdziłem, że kursy niezłe, przynajmniej na topową piłkę. Na h2h w zimówkach klasyczne 1.85-1.85, czyli w wersji bez podatku ujdzie.
Ktoś tam założył już konto? Sprawdził jak szybko limitują i czy są wypłacalni?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
To wygląda na typowego klona ruska. Jakiś czas temu widziałem, że ktoś założył konto na tym forum z nickiem coinplay,może to ktoś od nich. Osobiście tam nie grałem,więc nic więcej nie wiem oprócz tego,że oferta wygląda jak klon ruska.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wyjaśnisz co to "klon rusko", za często się to pojęcie pojawia na forum aby przejść obojętnie obok tego sformułowania.
klon ruska = klon 1xbet (buki z tym softem to inaczej klon ruska). Jak bum cyk cyk klon ruska, tylko on wystawia te śmieszne short ligi no i kursy takie same. Najłatwiej to po tych śmiesznych ligach poznać, że to rusek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Pewne jest raczej tylko jedno - limity z 22bet od razu przejdą na tego "krzaka".
Aha, i przede wszystkim to "coś" przyjmuje tylko wpłaty poprzez kryptowaluty. Za normalną kasę tam nie da się obstawiać.
 
Ostatnia edycja:
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
!!!! MEGA PRZESTRZEGAM PRZED TYM SCAMEM !!!!

Buk identyczny jak 1xbit - tzn u "normalnych" rusków typu 22bet, 88starz czy 1xbet jak nabijesz plus to wołają o dokumenty i jest jeszcze jakaś nadzieją, że wypłacą pieniądze - tutaj niestety brak możliwości zalogowania się na konto i konfiskata pieniędzy. Pograłem tam 3 tyg, konto na początku parę stów USDT w plecy hulało aż miło, zero limitów itp - wystarczyło, że wyszedłem jakoś 300 USDT na plus i brak możliwości zalogowania się na koncie. Straciłem 170 USDT więc można powiedzieć, że lekcja z tych tańszych.

P.S Pojęcia nie mam jak takie scam może się reklamować tutaj na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
A jak się ich support do tego odniósł?
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
A jak się ich support do tego odniósł?
od tygodnia próbuję się połączyć z ich czatem i cały czas jest niedostępny, znajomy podpowiedział mi żebym pisał na [email protected] - miał podobną sytuację, 325 USDT do wypłaty, konto na lekkim plusie i podobno mu wypłacili, więc może i u mnie jest nadzieja, jak tylko coś ustalą to dam znać
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
1683153405766.png

Standardowo, wszystkie zakłady rozliczone jako zwrot

1683153495174.png

Pozwolili wypłacić niecałe 37 USDT - sprawdziłem historię płatności i okazało się, że idealnie wyszło konto na zero po tej wypłacie.
 
Do góry Bottom