>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Co to za jaja?

C 94

crock

Użytkownik
No Bwin oddawala maniane... 3 dni temu pograłem plażowkę Kissling G./Kissling J. (SUI) - Zanotta/Cairus (URU) po kursie 2,35*500=1175 do wygrania. Rozliczyli wszystko elegancko. Dzis wpłacam kase(bo wczesniej wszystko wyplacilem), wchodze a tam mi uwalilo 670 z gorszami. I raptem anulowany kupon w historii. Wplacajac nie mialem ujemnego stanu konta wogole nawet ta suma sie nie zgadza dokladnie z rożnica z wygranej. Jakies jaja odwalaja...

http://zapodaj.net/6726c2b57b112.jpg.html

Ktoś miał podobne przypadki w tym buku?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ktoś miał podobne przypadki w tym buku?
Przeciez wielokrotnie bylo juz tutaj udowadniane ze oszusci anuluja kupony po czasie (3-5 dni), wiekszosc tego nie widzi, Chociaz dziwne jesli masz anulowany zaklad przedmeczowy, wszystkie moje przypadki anulowania zakladow to live koszykowka
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Przecież napisał że mu anulowali zakład po meczu jak rozliczyli i wypłacił kase, a nie zakład przedmeczowy.

Ja miałem praktycznie identyczną sytuacje, grałem jeden mecz z rugby czy czegoś w bwin, gb i partybets bo mieli źle wystawiony kurs. Typ wszedł i z gb i partybets wypłaciłem a na bwinie sobie zostawiłem. Sporo kasy to było bo kurs coś koło 6. Po paru dniach (grałem z tych 3 buków tylko na bwin) wchodzę na bwin a tam mam ujetą tą ostatnią wygraną oraz zwrot wiec myślę oki ogarneli się i mam nauczkę że mogłem wypłacić od razu wszędzie.
Po 2-3 miesiacach znowu chciałem coś pograć, robie depozyt na gb i kasy nie ma (użylem mb) wpłąciłem na partybets i to samo, na początku myślałem ze im coś padło w systemie. Po dniu lub paru dnaich lub nie pamiętam odpisali mi coś w stylu że wypłaciłem niesłużenie wygrane pieniądze itp i aby stan konta sie wyrównał musze jeszcze dopłacić iles tam złotówek. (w tym czasie nie moge zanknąć konta ???? ) Faktycznie w historii był tamten bet anulowany, ale z nimi pisałem że nie dostałem zadnego info że mam debet, ze zakład został anulowany itp i że to bardzo nieładnie tak zajmować depozyt bez zadnego uprzedzienia. Coś tam mnie przepraszali, sypali jakimiś punktami regulaminu, w sumie to wygrana wcześniejsza była dużo dużo większa od depo co potem zrobiłem, a szans na odzyskanie pieniedzy praktycznie nie ma.
Musiałes zagrać po złym kursie o czym nie wspomniałeś, 1175 wygrana - 500 stawka daje 675 czyli tyle pewnie zajeli po depo. Brutalna rzeczywistość:| Ja teraz od tamtej sytuacji zawsze robie minimalny depozyt zobaczyć czy nie zabiorą:p
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Roznica taka ze kiedys w bet365 zagralem inny wynik w zuzlu 81,0 kurs, byl joker i wynik byl 7-2 (wg regulaminy joker nie zaliczal sie wiec o innym nie bylo mowy) jednak to byly poczatki i bet wyplacil kase (ponad 2500zl), szybko zlecilem wyplate, zminusowali konto na 3 dni a potem napisali ze anuluja minus i moge grac dalej.
Przyklad numer 2 , w wh zle rozliczyli mecz (okolo 5 zdarzen na zywo), napisalem na czacie i mi recznie dodali pieniadze za wszystkie a po paru godzinach jeszcze dodatkowo bo w systemie zmienili czyli manualnie i automatycznie dostalem kase( 2 razy wiecej), okolo 600 euro za duzo i wyplacilem szybko, w historii po 2 dniach odliczono jednak konto nie zostalo zminusowane i do dzis gram i nic nie odjeli.
Sa buki ktorym zalezy na kliencie a sa tez takie smieciowe jak bwin, betgun czy betsyf gdzie szkoda w ogole cokolwiek grac a ogrywanie ich na bledach to sama przyjemnosc.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Powiedzcie mi jak wygląda podobna sytuacja w marathonbet. Kiedyś źle mi zakład rozliczyli a ja wypłaciłem po 2 dniach nie sprawdzałem nawet wyników meczy które postawiłem bo cieszyłem się z wygranej. Przez 2 dni mieli czas aby poprawić rozliczenie kuponu ale nie poprawili. Czy może mnie spotkać taka sytuacja jak was w bwin spotkała że zrobiliście depozyt a stan konta nadal 0 bo coś tam kiedyś źle rozliczyli albo anulowali i ujemny stan konta jest. Dodam że w maratonie stan konta pisze 0 konto nie jest zablokowane i jestem u nich na plusie.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Powiedzcie mi jak wygląda podobna sytuacja w marathonbet. Kiedyś źle mi zakład rozliczyli a ja wypłaciłem po 2 dniach nie sprawdzałem nawet wyników meczy które postawiłem bo cieszyłem się z wygranej. Przez 2 dni mieli czas aby poprawić rozliczenie kuponu ale nie poprawili. Czy może mnie spotkać taka sytuacja jak was w bwin spotkała że zrobiliście depozyt a stan konta nadal 0 bo coś tam kiedyś źle rozliczyli albo anulowali i ujemny stan konta jest. Dodam że w maratonie stan konta pisze 0 konto nie jest zablokowane i jestem u nich na plusie.
Mam takie pytanie — zrobiła mi się na bawełnianej koszulce plama z krwi. Jak to sprać?
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Jak ktoś ma minus w bwin, to może próbować swoich sił w gamebookers, bo to praktycznie to samo. Nie rozumiem tych połajanek po bwinie, bo może rewelacyjni nie są, ale to mimo wszystko solidny poziom i czasem można coś zagrać. ;)
Natomiast Soltysiao co do &quot;szanowania&quot;, to chyba bwin prędzej jak bet365, bo jednak w najgorszym wypadku jest zwrot - nawet jeśli po czasie (chyba lepiej?). Natomiast w bet365 mogą sobie zmienić kurs po fakcie (przed rozliczeniem) i nic nie zrobisz, bo takowy punkt w regulaminie jest - jawnie oszustwo w białych rękawiczkach.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Od kiedy zwrot jest lepszy niż zmieniony kurs???? ?
Wolisz po meczu dostać stawkę czy stawkę pomnożoną nawet razy 1,01?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Natomiast Soltysiao co do &quot;szanowania&quot;, to chyba Bwin prędzej jak Bet365, bo jednak w najgorszym wypadku jest zwrot - nawet jeśli po czasie (chyba lepiej?). Natomiast w Bet365 mogą sobie zmienić kurs po fakcie (przed rozliczeniem) i nic nie zrobisz, bo takowy punkt w regulaminie jest - jawnie oszustwo w białych rękawiczkach.
Ty pojecie jakiekolwiek masz o tym co piszesz ?
oszusci z bwin czekaja na rozstrzygniecie meczu i anuluja kupony czyli kurs 1,01. Bet365 chociaz zaniza ***** ale zamiast 1,86 jest 1,20 i to daje jakakolwiek wygrana.
Cos chyba nie tak jezeli nie rozrozniasz tego albo nawet twierdzisz ze bwin robi lepiej...
PS: Juz szykuje dluzsza historie o nieudacznikach z bwina ale to jeszcze 2-3tygodnie zanim to opisze obszernie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Przecież napisał że mu anulowali zakład po meczu jak rozliczyli i wypłacił kase, a nie zakład przedmeczowy.

Ja miałem praktycznie identyczną sytuacje, grałem jeden mecz z rugby czy czegoś w bwin, gb i partybets bo mieli źle wystawiony kurs. Typ wszedł i z gb i partybets wypłaciłem a na bwinie sobie zostawiłem. Sporo kasy to było bo kurs coś koło 6. Po paru dniach (grałem z tych 3 buków tylko na bwin) wchodzę na bwin a tam mam ujetą tą ostatnią wygraną oraz zwrot wiec myślę oki ogarneli się i mam nauczkę że mogłem wypłacić od razu wszędzie.
Po 2-3 miesiacach znowu chciałem coś pograć, robie depozyt na gb i kasy nie ma (użylem mb) wpłąciłem na partybets i to samo, na początku myślałem ze im coś padło w systemie. Po dniu lub paru dnaich lub nie pamiętam odpisali mi coś w stylu że wypłaciłem niesłużenie wygrane pieniądze itp i aby stan konta sie wyrównał musze jeszcze dopłacić iles tam złotówek. (w tym czasie nie moge zanknąć konta ???? ) Faktycznie w historii był tamten bet anulowany, ale z nimi pisałem że nie dostałem zadnego info że mam debet, ze zakład został anulowany itp i że to bardzo nieładnie tak zajmować depozyt bez zadnego uprzedzienia. Coś tam mnie przepraszali, sypali jakimiś punktami regulaminu, w sumie to wygrana wcześniejsza była dużo dużo większa od depo co potem zrobiłem, a szans na odzyskanie pieniedzy praktycznie nie ma.
Musiałes zagrać po złym kursie o czym nie wspomniałeś, 1175 wygrana - 500 stawka daje 675 czyli tyle pewnie zajeli po depo. Brutalna rzeczywistość:| Ja teraz od tamtej sytuacji zawsze robie minimalny depozyt zobaczyć czy nie zabiorą:p
Dlatego lepiej w bwin gamebookers partybets nie grać oni w każdej chwili mogą sobie coś ubzdurać że kiedyś w twojej historii kuponów jakiś kupon źle rozliczyli albo powinni anulować. A potem masz ujemny stan konta robisz depozyt i kasy nie ma. Strach grać w takich bukach gdzie nawet po kilku miesiącach wyniki kuponów mogą zmieniać i regulamin im na to pozwala.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Dlatego lepiej w Bwin Gamebookers partybets nie grać oni w każdej chwili mogą sobie coś ubzdurać że kiedyś w twojej historii kuponów jakiś kupon źle rozliczyli albo powinni anulować. A potem masz ujemny stan konta robisz depozyt i kasy nie ma. Strach grać w takich bukach gdzie nawet po kilku miesiącach wyniki kuponów mogą zmieniać i regulamin im na to pozwala.
Tutaj jest jawne oszustwo, bet365 czy inni przynajmniej powiadamiaja o tym a te pizdy sobie anuluja zaklad ktory byl rozliczony jako wygrany po 7 dniach (bo przeciez nie w ten sam dzien zeby klient zobaczyl). Banda cwaniakow nastawionych na dwuzlotowcow. Za pare dni opisze moja sytuacje ktora jest kuriozalna.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Kiedyś w gamebookers postawiłem nieświadomi mecz darta który już się zaczął. Na gościa którego postawiłem był kurs przedmeczowy 1.8 jak stawiałem to już 4-0 prowadził i wygrał. Mam teraz wątpliwości czy robić kiedykolwiek do nich depozyt czy kiedyś anulują ten zakład i jak wpłacę depozyt to zabiorą to co wygrałem ze stawką.
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Możesz sobie pisać Soltysiao co chcesz, ale prawda jest taka, że na wszelakich błędach idzie bwin ograć i jak się MYŚLI, to nie stracić, natomiast bet365 nie i jeszcze Cię wyruchają, bo prawie zawsze zmienią kurs i zakład będzie ev-. To jest fakt. No a jak się nie myśli, to trzeba mieć twardą dupę i tyle. Poza tym bądźmy poważni, bo jak Kali ukraść krowę, to dobrze, a jak nie pozwolić Kalemu ukraść krowy, to źle? Normalnych zakładów nie anulują, tym bardziej po długim czasie, a jak ktoś twierdzi inaczej, to pics or didn&#39;t happen i to najlepiej jeszcze z linkiem do kursów rynkowych. ;)
P.S.
Poza tym ten Twój top3 wcale się dużo nie różni, nastawieniem do graczy, od listy oszustów, bo limitują podobnie, a co do wypłat i weryfikacji, to też większych różnic nie ma.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Możesz sobie pisać Soltysiao co chcesz, ale prawda jest taka, że na wszelakich błędach idzie Bwin ograć i jak się MYŚLI, to nie stracić, natomiast Bet365 nie i jeszcze Cię wyruchają, bo prawie zawsze zmienią kurs i zakład będzie ev-. To jest fakt. No a jak się nie myśli, to trzeba mieć twardą dupę i tyle. Poza tym bądźmy poważni, bo jak Kali ukraść krowę, to dobrze, a jak nie pozwolić Kalemu ukraść krowy, to źle? Normalnych zakładów nie anulują, tym bardziej po długim czasie, a jak ktoś twierdzi inaczej, to pics or didn&#39;t happen i to najlepiej jeszcze z linkiem do kursów rynkowych.
Nie masz pojecia o czym piszesz wiec naprawde zamilcz bo jestes irytujacy. Po pierwsze pisze ze to zlodzieje bo po co oferuja zaklady live skoro po 5 dniach potrafia anulowac handicap ??? Przeciez to nie jest blad tylko ich &quot;widzimisie&quot; po fakcie jak wszystko powchodzi. Po drugie idioci ktorych systematycznie ogrywam(10000-20000 miesiecznie) ale teraz mi to uniemozliwili na miesiac i chetnie opisze cala kuriozalna sytuacje ale pisze po raz ostatni ze za pare dni jak sie wszystko wyjasni.
P.S. Poza tym ten Twój top3 wcale się dużo nie różni, nastawieniem do graczy, od listy oszustów, bo limitują podobnie, a co do wypłat i weryfikacji, to też większych różnic nie ma.
Nie moge czytac tych bredni.. Bwin, betsyf jak i sporting i inne scierwa limituja graczy ktorzy ich ogrywaja natomiast WH, mara czy nawet bet365 szurbetowcow albo tych ktorzy wylapuja ich bledy(bet rowniez specow od niszy ale to inna kwestia). W bwin wystarczy zarobic na live w eurolidze czy innej duzej imprezie i limit gwarantowany gdzie indziej to smieszne
 
Do góry Bottom