>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co oznacza kwota pod kursem?

M 53

marekz

Użytkownik
Cześć,
Co oznacza kwot pod kursem?
Tak jak na foto.
To jest limit?
Na Back 1.57 mogę tylko 258E postawić?
Wiem, że dla Was to nic nowego.
Znalazłem dwie sprzeczne inforamcje i chce je zweryfikować.
Pierwsza, że jest to limit i tyle możemy tylko postawić, a druga, że na tej giełdzie nie ma limitów.

Pozdrawiam.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Tak, w danej chwili możesz dać 258e po 1.57. Więcej możesz dokładać po 1.56 (773e) itd w lewą stronę. Możesz rzecz jasna dać np.500e na 1.57, wówczas 258 postawione masz od razu a 242e wędruje do Laya i czekasz aż ktoś to od Ciebie weźmie
 
astana 439

astana

Użytkownik
Tick
Co to jest tick?
Tick jest najmniejszą wartością między dwoma sąsiednimi kursami na standardowym rynku giełdy zakładów (nie dotyczy na przykład rynków Handicap Azjatycki).
Dla giełdy betfair tick ma wartość:
Niebieskie schodki w górę i zielone w dół obok ludzików Tick to najmniejsza różnica
między kursami, ShutterStock
0,01 dla kursów 1,01 do 2,00
0,02 dla kursów 2,02 do 3,0
0,05 dla kursów 3,05 do 4,0
0,1 dla kursów 4,1 do 6,0
0,2 dla kursów 6,2 do 10,0
0,5 dla kursów 10,5 do 20,0
itd rośnie aż do kursu 1000
Na powyższym rysunku świetnie widać, że między kursem 1,22 a 1,23 jest tick o wartości 0,01 , a pomiędzy 5,3 i 5,4 nie da się wstawić wartości pośredniej, dlatego dla tych kursów tick ma wartość 0,1.
Dlaczego to pojęcie jest ważne? Ponieważ handlując kursami trzeba wiedzieć, że wartości kursów na giełdzie przyjmują wartości skokowe (skończony ZBIÓRwartości) a nie ciągłe (dowolna wartość, np. 5,27).Analizując wykres kolegi,natychmiast widzę lukę pomiędzy 6,8 a 7,2 i tutaj możemy spróbować zarobić.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Oki dzięki.

A, czy limit jest przyznawany każdemu z osobna, czy zależy od czegoś innego?.
Jak będziemy grać over0.5 gola back, to szybko dostaniemy limity?.
Dostał tam ktoś limit?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Stary, ale Ty rozumiesz i czytasz ze zrozumieniem?
Jak masz tam dostać limit, skoro możesz przyjąć tylko takie zakłady, na jakie Ci inni ludzie pozwolą?
Twoim jedynym limitem jest to, ile na danym rynku jest zaoferowanych pieniędzy, tj. ile ofert na jakie kwoty, po danym kursie, są na ten moment dostępne.
Poczytaj chociaż jakiekolwiek podstawy.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik

Powiedzmy ze chce postawic 400e na over 190.5 (BACK) czyli 51 mi wezma od razu, 198 po kursie 1,01 a co z reszta (151e) ?
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
dzieki za link ale dalej nie znam odpowiedzi na moje pytanie, moglbys odpowiedziec ? moze byc prywatna ????
 
cashis 10

cashis

Użytkownik
Oznacza ilośc kwoty jaką wystawił ktoś po danym kursie. To jest giełda nie zwykły bukmacher. W tym momencie po danym kursie możesz psotawić max tyle ile jest tam kasy.
 
Do góry Bottom