>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Co analizujecie obstawiając piłkę nożną

krecik1991 0

krecik1991

Użytkownik
Witam po raz kolejny tym razem mam do was pytanie na co zwracacie najbardziej uwagę analizując zespoły głownie lig europejskich (chodzi mi tutaj o np. pozycja w tabeli albo ilość meczy rozegranych w ostatnim czasie może ktoś patrzy na bilans meczy z przed kilku lat , a może każda liga waszym zdaniem ma taki oddzielny czynnik na który zwraca się głównie uwagę typując tą ligę ). Może jest to trochę banalne pytanie ale sądzę ze każdy zwraca na coś innego uwagę.
 
dj-kriss 0

dj-kriss

Użytkownik
W każdej lidze powinno się analizować mecze tak samo. Nie ma żadnego czynnika właściwego dla tej akurat ligi, np. portugalskiej. W analizowaniu spotkań powinieneś się kierować przed wszystkim:
-pozycja zespołów w tabeli,
-(np. mecz Liverpool - Fulham) sprawdź ja radzi sobie L&#39;pool u siebie, a jak Fulham na wyjazdach,
-gdzie rozgrywany jest mecz,
-ostatnie wyniki zespołów,
-ostatnie mecze tychże drużyn,
-kontuzje kluczowych zawodników.

Po dogłębnej analizie wszystkich tych czynników powinieneś poprawnie wytypować mecz, jednak pamiętaj, nawet murowany faworyt może czasami zawieść. ????
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Kriss dobrze gada, jednak mysle ze nie ma co sie za bardzo sugerowac wynikami z wczesniejszych sezonuw bo sklady przecierz sie zmieniaja i druzyny zaczynaja grac zupelnie inaczej. najwazniejsza jest obecna forma, ostatnie 3-4 mecze. sprawdzaj jak druzyna grala w tych meczach i z kim faworyt, sredniak, spadkowicz, jaki padl wynik i jak mniej wiecej wygladal mecz czy byl wyrownany czy moze ktoras z druzyn zdecydowanie przewazala. jesli padl np. remis ale wiesz ze druzyna na ktora chcesz postawic w nastepnym meczu miala duza przewage to warto zaryzykowac. sprawdzenie skladu a przedewszystkim najwazniejszych zawodnikow w druzynie to przynajmniej moim zdaniem podstawa, jesli tylko masz mozliwosc to warto to zrobic. grajac te mniejsze ligi np. nasza polska czasami warto zwrucic uwage na pogode bo zdarza sie ze niektore mecze sa rozgrywane po prostu w blocie...
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Wydaje mi się, że dobrym przelicznikiem jest:
System „current form”, czyli „aktualna forma”, to jedno z narzędzi, które może być przydatne podczas typowania wyniku spotkania piłkarskiego. W systemie „current form” analizujemy pięć ostatnich spotkań gospodarza na własnym boisku i pięć ostatnich spotkań wyjazdowych gości.


Za każde zwycięstwo przyznajemy gospodarzowi 3 punkty, za remis 1 jeden punkt, przegrana to 0 punktów. Trochę inaczej punktujemy gości. Za wyjazdową wygraną należą się im 4 punkty, za remis 2 punkty. Nie ma punktów za przegraną. Podczas analizy bierzemy pod uwagę tylko spotkania ligowe. Pomijamy więc puchary i mecze towarzyskie.


Co daje nam „points difference”? Im wyższe, dodatnie point difference, tym większą szansę na wygraną mają gospodarze. Analogicznie, ujemny wynik „points difference” wskazuje na to, że większe szanse na wygraną mają goście. Im bardziej do zera zbliżony wskaźnik „points difference”, tym większa szansa na remis. Oczywiście przedstawioną poniżej metodę należy traktować, tylko i wyłącznie, jako jeden ze sposobów, który może nam pomóc przewidzieć wynik spotkania. Nic nie jednak nie zastąpi wiedzy, intuicji i (przede wszystkim) szczęścia.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja jak analizuję biorę przede wszystkim pod uwagę dyspozycję zespołów , Statystyki ostatnich 5 meczy np. u siebie jeżeli gra drużyna , Składy , Kontuzję. To takie podstawowe później zależy od ligi.
 
Do góry Bottom