>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

CLOUT MMA 5: AJ Challenge

psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
CLOUT MMA 5: AJ Challenge





Data: sobota, 8 czerwca 2024, 19:00
Miejsce: Spodek - Katowice, Polska
Transmisja: PPV na stronie cloutmma.tv

Walka wieczoru
„AJ CHALLENGE” – Adam „AJ” Josef vs Zbigniew Bartman & Kacper „Crusher” Błoński
(6 rund, zmiana co rundę, K-1, małe rękawice)

Karta główna
Denis Załęcki vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
Jakub Rzeźniczak vs Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak
Dominik „Mokry Suchar” Stokłosa vs Patryk „Patiro” Grzywacz
Marcel „Gawronek” Gawroński vs Szymon „Mopsu” Bronowicki
Serhiy „Piwko nie można” Mikhailiuk vs Stanisław „Fistaszek” Tkacz / Nikodem „Kosaheere” Kosiński / Andrzej „Andrzej PJW”
(Rywal zostanie wyłoniony poprzez głosowanie na Instagramie Clout MMA)
Natan Marcoń vs Łukasz „Cameraboy” Pawłowski
Albert „Dragon” Sosnowski vs Mariusz „Super Mario” & Kacper „Ludwiczek” Bociański
Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska

Karta wstępna (darmowa na YouTube)
Salim Touahri vs Gracjan Szadziński
Piotr „Kapitan Bomba” Bomba vs Przemysław „Sequento” Skulski

źródło: mma.pl, ebilet.pl

950x200.jpg
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 604,6K

jozzy22

Użytkownik
Amadeusz "Ferrari" Roślik zrezygnował z walki na Clout MMA 5. W wyniku jego decyzji Denis "Bad Boy" Załęcki pozostał bez rywala.
 
sza 93,9K

sza

Użytkownik
Natan Marcoń - Camerboy
Typ: Natan Marcoń
Kurs: 1.60 eFortuna

Umówmy się Natan Marcoń nie potrafi praktycznie nic ale z słabszymi przeciwnikami wygrywa tak było z Bagieta czy Hejterem, a porażki z Szeliga, Polakiem są oczywiste nie wazne of formuły. Jutro będzie miał za przeciwnika debiutanta który z tego co słychać jest słabiutki więc spodziewam się że doświadczenie w postaci 6 walk w klatce Marconia powinno wystarczyć aby wygrać. tym bardziej że walka w K1, a warunki są po stronie Natana.
 
T 247,8K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Albert Sosnowski - Mariusz "Super Mario" Sobczak & Kacper "Ludwiczek" Bociański
Koniec w 1 rundzie @1.65 Fortuna

Strasznie dziwne zestawienie, w której ta dwójka zawodników nie ma raczej najmniejszych szans z emerytowanym pięściarzem.
To, że Sosnowski potrafi wciąż walczyć, pokazał pod koniec zeszłego roku w walce z Remigiuszem Gruchałą, którego kojarzyć można z Gromdy i krwawych starć na gołe pięści. Sosnowski go rozbił w 2 rundzie i wygrał walkę.
Teraz Sosnowski zawalczy przeciwko dwójce, która to bić się za bardzo nie potrafi. Ludwiczek walczył do tej pory dwukrotnie i dwa razy poległ - w walce właśnie z Super Mario oraz Daro Lwem. Super Mario z kolei poza zwycięstwem z Ludwiczkiem wygrał również ze Skrzypkiem - jednak myślę, że to ma małe znaczenie.
Warto zaznaczyć, że rywale Sosnowskiego mierzą odpowiednio 162 oraz 168 cm - Sosnowski ma 189 cm.
Wydaje mi się, że najważniejsze jest tutaj to, aby Sosnowski się nie bawił tylko od początku chciał to wygrać. Myślę, że z takimi rywalami to dwoma strzałami może zakończyć tę walkę.
 
punkfiction 17,3K

punkfiction

Użytkownik
Zachowałbym ostrożność przy stawianiu na Natana. Tak jak ktoś wczesniej wspomniał - co prawda ze słabszymi zawodnikami był w stanie wygrać, jednak nie oszukujmy się Hejter pokazał w ostatniej walce z Ferrarim, że nie jest żadnym wyzwaniem. Tak samo Bagieta z gorszymi warunkami, do tego zmęczony po walce z Kapelą.
Trener Mirek stwierdził, że Natan w ogóle nie posiada talentu do sztuk walki. Sam Natan nie sprawia wrażenia kogoś pracowitego, który starałby się nadrobić braki talentu wypoconymi godzinami na macie.
W tej walce dochodzi też aspekt osobisty, Cameraboy na pewno będzie chciał się odegrać w oktagonie na Marconiu, który na programach dosyć mocno zaszedł mu za skórę. Warto dodać że Cameraboy miał już jakiś kontakt ze sportem (amatorsko grał w klubie piłkarskim oraz zajął 3 miejsce w trójboju juniorskim - mój kumpel pochodzi z jego stron), oczywiście nie robi to z niego wojownika, ale nie powinien się potykać o własne nogi.
Osobiście nie kibicuje tu żadnemu, oboje to dla mnie odrzut społeczny, z tą różnicą że Natan dostarcza trochę kontentu, który może się niektórym podobać.
Kurs 2,06 na zwycięstwo Cameraboya może nie jest jakoś specjalnie zachęcający, ale myślę że wykorzystam go do jakiegoś dubla.
 
T 58,2K

Tommmy

Użytkownik
Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska

Typ: 2.zawodnik wygra przed czasem
Wynik: nie
kurs: 1,91 fortuna

Wiktora Influenserka, przez lata grała w piłkę ręczną, a w świecie freak fightów zadebiutowała w 2022 r. Dwa lata temu w swoim debiucie na FAME MMA 14 pokonała Katarzynę "Lalunę" Alexander. W listopadzie 2022 r. na FAME 16 wygrała z Martą Rentel (przez nokaut) a w lutym 2023 r. przegrała z Klaudią Kołodziejczyk (decyzja). Wiktoria jest faworytka tej walki i nie ma się co dziwić była sporcmentka. Reguralnie mówi o swoich przygotowaniach i treningach.
A dlaczego przed czasem bo walki kobiet bardzo często tak się kończą szczególnie na walkach fame. Panie chcą jak najdłużej spędzić w okragonie aby zyskiwać rozpoznawalność/ popularność dlatego stawiam na taki obrót sprawy.
 
M 162,9K

mexes200

Użytkownik
Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska

Typ: 2.zawodnik wygra przed czasem
Wynik: nie
kurs: 1,91 fortuna

Wiktora Influenserka, przez lata grała w piłkę ręczną, a w świecie freak fightów zadebiutowała w 2022 r. Dwa lata temu w swoim debiucie na FAME MMA 14 pokonała Katarzynę "Lalunę" Alexander. W listopadzie 2022 r. na FAME 16 wygrała z Martą Rentel (przez nokaut) a w lutym 2023 r. przegrała z Klaudią Kołodziejczyk (decyzja). Wiktoria jest faworytka tej walki i nie ma się co dziwić była sporcmentka. Reguralnie mówi o swoich przygotowaniach i treningach.
A dlaczego przed czasem bo walki kobiet bardzo często tak się kończą szczególnie na walkach fame. Panie chcą jak najdłużej spędzić w okragonie aby zyskiwać rozpoznawalność/ popularność dlatego stawiam na taki obrót sprawy.
Z Kołodziejczyk przegrała przed czasem w pierwszej rundzie.
 
M 162,9K

mexes200

Użytkownik
Schreiber vs Jaroniewska
Typ: Schreiber
Kurs: 3.79
Fortuna
Bardzo ciekawie zapowiadającą się walka Jaroniewska bilans 2:1 wygrana z Laluną gdzie wskoczyła do walki przez wycofanie się rywalki Laluny i pokonała niejednogłośną decyzją. Następnie win z Martirenti w pierwszej minucie drugiej rundy przez błąd rywalki. W końcu trzecia walka już z Seeya porażka przez TKO w pierwszej rundzie gdzie za dużo do powiedzenia już nie miała. Zaskoczyły mnie tutaj kursy na Mariannę.. co o niej wiemy? Za dużo co potrafi pokazać w octagonie zapewne nie. Stoczyła jedną walke z Laskowska wygrywając jednogłośną decyzją. Miała walczyć z Gohą w Marcu lecz walka nie doszła do skutku z wiadomych przyczyn i może to i lepiej. Obserwując na socjal "jeszcze" obecną żonę polityka PiS można stwierdzić że dziewczyna jak się już za coś bierze to jej wychodzi.. była w wojsku, jeździła na obozy do Tajlandii.. świetne żongluje piłką nożną ;) ja bym tutaj jej nie skreślał jej warunki fizyczne też ma dosyć imponujące. Z racji że stoczyła tylko jedną walkę, a ambicje dziewczyna ma wysokie ma szansę powalczyć z byłą zawodniczką reczną. A że świat frików jest jaki jest kurs 3.79 wygląda zachęcająco. Powodzenia.
 
macio106 154,8K

macio106

Znawca - MMA
Przemysław "Sequento" Skulski - Piotr Bomba/ Bomba @1.66 Fortuna / Bomba przed czasem @2.75 Fortuna

Brat innego Bomby z tym że ten bardziej obity i więcej ma "za uszami", kto jest w trójmiasta ten wie że Piotr ma za sobą bujne waleczne życie i nie raz już się tłukł czy to na ulicy czy z policjantami. Skulak poszpanuje potańczy, ale jak wyłapie gonga to będzie po zabawie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +872
kubabrenner 109,3K

kubabrenner

Użytkownik
AJ - Błoński
Typ: Powyżej 1.5 rozpoczętych rund
Kurs: 1.41 (fortuna)


Choć Błoński wypadł trochę z branży i podejrzewam, że nie jest już w takim ciągu treningowym jak kiedyś, to spokojnie postawi się Adamowi na tyle, żeby dotrwać do tej drugiej rundy. Po pierwsze, walka w K1, zatem nie ma mowy o ubijaniu w parterze, co już zawęża Adamowi możliwości szybkiego skończenia. Po drugie - formuła naprzemiennych rund, gdzie Błoński zamienia się z Bartmanem, tutaj AJ musi mieć z tyłu głowy, że do rozegrania ma 6 rund, gdzie jego rywale po 3, więc forsowanie tempa już w pierwszej rundzie (bo pierwszą rundę walczy z Kacprem) nie powinno mieć miejsca, bo wyjdzie na Bartmana podmęczony, a ten jest dla niego nieco większym wyzwaniem. Błoński też nieraz pokazał swoją wytrzymałość, chociażby w walce nolimit z Dubielem gdzie walczyli 18 minut w ciągu. Wyraźnym faworytem jest AJ i zdziwię się jak przegra, jednak nie widzę tego żeby 3 razy położył Błońskiego na glebę co zakończyłoby walkę. Crusher jeszcze nigdy nie przegrał w 1 rundzie, przegrał w życiu dwa pojedynki, po decyzji z Ferrarim i ten nolimit z Dubielem, pozostałe wszystkie wygrał. No i do tego czynnik pozasportowy, czyli main event, gdzie organizacja wymyśliła 1 vs 2 z rundami na zmianę. Nie chcę siać teorii spiskowych ani żadnych ustawek, ale podejrzewam, że organizatorzy oraz kibice oczekują, że będziemy oglądać te zmiany rywali w oktagonie, bo tak naprawdę na tym miało polegać to zestawienie, a pokonanie Kacpra w 1 rundzie i potem zwykła walka z Bartmanem w ciągu? Chyba nie o to tu chodzi. Typuję, że AJ wygra z Błońskim przed czasem, jednak dolecą do 2/3 rundy, z Bartmanem może nawet do decyzji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Szalony - Rzezniczak koniec w 1 rundzie? Nie 1,41

Rzezniczak faworytem, ale Szalony ma większe doświadczenie więc poza pierwszą rundę spokojnie to powinno wyjść. Nie wiadomo co możemy się spodziewać po Kubie, Szalony pewnie będzie chciał sprowadzić walkę do parteru, ale tak czy siak uważam że w pierwszej rundzie będzie dużo badania.
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
AJ - Błoński, AJ wygra przed czasem, @1.50 FORTUNA

Karta walk tej gali jest nudna jak flaki z olejem, ale szukając logicznych wydarzeń - doszukuje się takiego w tej walce. AJ ma przed sobą dwóch rywali jako dwie osobne walki - najpierw Błoński, a potem nieco lepszy na papierze Bartman. Myślę, że AJ wykorzysta w 1. walce atut siłowy ipo prostu zakończy to przed czasem, by na drugą walkę być w pełni sił. Im dłużej potrwa pierwsza walka - tym szanse AJ'a na drugim rywalu maleją. Kurs na to zdarzenie nie zachwyca, ale w zasadzie to można powiedzieć o całej karcie walk, gdzie są głównie no-nejmy.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 867,5K

maarcin14

Użytkownik
Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Jakub Rzeźniczak
Jakub Rzeźniczak wygra przed czasem
@1.42 Fortuna

Jakub Rzeźniczak zadebiutuje dziś we Freak Fightach, ale mimo to uważam że wygra z Szalonym Reporterem przed czasem. Szalony Reporter odbył już 2 walki, wygrał w marcu 2023 roku z Michałem Cichym, a kilka miesięcy później przegrał przez TKO w 3 rundzie z Cezarym "Czarek Czaruje" Gołębiewskim. Jednak znacznie więcej do czynienia ze sportem miał Jakub Rzeźniczak i myślę że to będzie kluczowe podczas tej walki. Rzeźniczak bardzo wiele lat grał w piłkę na bądź co bądź wysokim poziomie, kondycja zdecydowanie będzie po jego stronie, z pewnością podczas okresów przygotowawczych miał sporo treningów na siłowni, teraz miał chwilę czasu na podszkolenie się stricte pod walkę. Myślę, że nie będzie to długo trwało, typuję wygraną Rzeźniczaka przed czasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +428
matelke222 31,8K

matelke222

Użytkownik
Marianna Schreiber - Wiktoria Jaroniewska Typ: Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję? Tak @ 2,1 Fortuna

Zdziwiony jestem tak wysokim kursem na ten typ. Przewiduję w tym starciu podobnego scenariusza jak w większości walk kobiet na galach freak fight. Większość z nich jest zachowawcza i często kończy się przez decyzję sędziów. Uważam, że dziś będzie tak samo. A ten kurs mocno mnie zdziwił. Przypuszczałem, że będzie coś koło 1,30 może 1,50 a tu taka niespodzianka. Zagrożenie w tym zakładzie wiedzę w postawie Marianny. Ci co śledzą troche konferencje i środowisko wokół gali wiedzą, ze relacje na linii Schreiber – Clout (Lexy) są specyficzne. Obawy mam, że Marianna może zrobić coś niespodziewanego. Może coś podobnego jak Natan w „walce” z Denisem?
Z innych pojedynków przewiduję łatwe zwycięstwa Mokrego Suchara, Rzeźniczaka i AJ w walce z Blońskim. Kusi też zagrać na Natana bo kurs całkiem niezły, ale on tu mnie nic nie zdziwi.
 
Ostatnia edycja:
berserk 298,6K

berserk

Użytkownik
Zalecki - Pasternak

Freak vs zawodowiec tutaj nie będzie niespodzianki. Denis dużo szczeka a praktycznie nie wiele potrafi

Walka w K1 , Pasternak sobie spokojnie go wypunktuje
Stawiał bym tutaj Pasternaka decyzją ale ulicznik z Torunia zawsze może cos odwalić czyli uciec z klatki czy zasymulować kontuzje. Niby ma być nowy on ale jakos w to nie wierzę. Niemniej jednak zaryzykuje i pójdę w strone decyzji. Krótkie rundy moga temu sprzyjać.

Pasternak decyzja 2,50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +680
K 27,1K

katherinna

Użytkownik
Natan - Cameraboy, typ 2, 1.86, Fortunie

Loteria, gdyż obaj zawodnicy nie mają zbyt wielkich umiejętności. Stawiam na rywala Marconia, bo w teorii powinien być bardziej zdeterminowany z racji obelg w stronę partnerki Nikity. Sam Natan zrobił i tak już swoje na konferencji, a wynik walki nie gra już dla niego wielkiej roli.
 
adik1992 435,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
AJ - Błoński, AJ wygra przed czasem, @1.50 FORTUNA

Karta walk tej gali jest nudna jak flaki z olejem, ale szukając logicznych wydarzeń - doszukuje się takiego w tej walce. AJ ma przed sobą dwóch rywali jako dwie osobne walki - najpierw Błoński, a potem nieco lepszy na papierze Bartman. Myślę, że AJ wykorzysta w 1. walce atut siłowy ipo prostu zakończy to przed czasem, by na drugą walkę być w pełni sił. Im dłużej potrwa pierwsza walka - tym szanse AJ'a na drugim rywalu maleją. Kurs na to zdarzenie nie zachwyca, ale w zasadzie to można powiedzieć o całej karcie walk, gdzie są głównie no-nejmy.
a to nie jest tak że Błoński i Bartman zmieniają się co rundę i walczą z AJ jako dwie osobne walki?
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
Do góry Bottom