>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ciekawy System - Check this out!

V 3

vatrogasac

Użytkownik
Witam,

chcialbym wam zaprezentowac dosc ciekawy system i sprawdzic czy generuje on zyski✅ na dluzsza mete oraz zbudowac wiekszy budzet na przyszly sezon ???? . Wasze opinie beda mile widziane i zapraszam do komentowania.

1. Szukamy meczow w ktorym over 2,5 jest wiecej niz prawdopodobny i druzyn, ktore zdobywaja duzo bramek w pierwszej polowie.

2. Szukamy meczu w ktorym jedna z druzyn jest faworytem z kursem ponizej 1,9 i over 1,5 jest w granicach 1,35 i 1,5.

Obstawiam:

Over 1,5 - stawka 7Ł
0:0 lub under 0,5 - stawka na tyle wysoka by pokryc straty z over 1,5 oraz CS.
1:0 dla faworyta - stawka na tyle wysoka by pokryc straty z 0:0 oraz over 1,5.

Zalozenia i dotychczasowe doswiadczenia:

Wchodze w trade pre-play,
Wychodze z tradu przy pierwszej zdobytej bramce,
Brak bramek - wyjscie z mala strata pomiedzy minuta 55 a 60,

Pozdrawiam Vatro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 3

vatrogasac

Użytkownik
Ponizej zamieszczam swoje pierwsze trady, prosze sie nie sugerowac kursami, poniewaz na samym poczatku nie bylo pewnych zasad wyzej wymienionych.

1. Avellino v Entella :
CS: 6.80 odds 1.20Ł stake ⛔
Over 1,5: 1.48 odds 6.00Ł stake ✅ 2.74
Under 0,5: 9.40 odds 0.90Ł stake ⛔
✅0.64Ł✅

2. Salernitana v Cagliari
CS: 8.00 odds 1.00 stake ✅ 1.08
Over 1,5: 1.41 odds 7.00 stake ✅ 0.91
Under 0,5: 10.50 odds 0.80 stake ⛔
✅ 1.19Ł

3. Stoke v Man Utd
CS: 7.80 odds 1.10 stake ⛔
Over 1,5: 1.52 odds 7.00 stake ✅ 1,90
Under 0,5: 9.40 odds 0.90 stake ⛔
⛔ 0.10, ⛔ ale to byl bardzo dobry trade, underdog zdobyl gola jako pierwszy.

4. Chelsea v Watford
CS: 8.60 odds 0.90 stake ⛔
Over 1,5: 1.29 odds 7.00 stake ✅ 1,93
Under 0,5: 16.00 odds 0.50 stake ⛔
✅0,53

5. Newcastle v Everton
CS: 11.50 odds 0.90 stake ✅8.98
Over 1,5: 1.27 odds 7.50 stake ⛔
Under 0,5: 15.92(av. odds) 0.60 stake ⛔
✅0,88 - zly trade, poniewaz czekalem na koniec meczu i Everton zdobyl gola w ostatniej minucie meczu. Jedyne dlaczego zostalem w tym tradzie tak dlugo to statystki z meczu, ktore pokazywaly ze Newcastle doslownie nie istanialo.

6. Hearts v Celtic
CS: 10.00 odds 0.90 stake ✅0,75
Over 1,5: 1.26 odds 8.00 stake ✅ 0,12
Under 0,5: 20.00 odds 0.45 stake ⛔
✅0,42 - zostalem w tym tradzie troche dluzej i liczylem na szybki over 1,5, ale kiedy profit z o1,5 zaczal topniec postanowilem zakonczyc to.

7. Burnley v Bristol City
CS: 7.20 odds 1.50 stake ✅0,80
Over 1,5: 1.47 odds 7.50 stake ✅ 0,74
Under 0,5: 10.50 odds 1.00 stake ⛔
✅0,54

8. West Ham v Southampton
CS: 8.00 odds 1.20 stake = 0,00 BE
Over 1,5: * 1.41 av. odds 9.00 stake ✅1,29
Under 0,5: 10.00 odds 1.00 stake ⛔
✅0,29

9. Braga v Belenenses
CS: 6.80 odds 1.20 stake ⛔
Over 1,5: 1.36 odds 7.00 stake ✅2,39
Under 0,5: 12.00 odds 0.80 stake ⛔
✅0,39

10. Fulham v Rotherham
CS: 10.00 odds 0.90 stake ⛔0,09
Over 1,5: * 1.30 av. odds 7.00 stake ✅1,13
Under 0,5: 15.00 odds 0.70 stake ⛔
✅0,34

11. Leicester v Man City
CS: 11.50 odds 0.70 stake ✅ 1,15
Over 1,15: 1.23 odds 7.00 stake ⛔ 4.45
Under 0,5: 18.50 odds 0.50 stake ✅2,37
⛔0,93 - hmm do 60 minuty 0:0 i nie chcialem zostawac dluzej w tym tradzie i postanowilem go zakonczyc z mala strata.

i to na tyle na do tej pory ????

Podsumowanie:

11 tradow
9 ✅
2 ⛔

budzet: ✅4,19✅

a) Po strzelonym golu dla faworyta po 20 miucie jest plus na rynku CS i over 1,5, ktory razem jest wiekszy niz roznica wygranej z samego rynku over 1,5.
b) Jezeli pierwszego gola strzeli underdog, zamykam trade na Break Even gdyz rynek oczekuje wyrownania przez faworyta.
c) Gdy nie ma gola do 60 minuty wychodze z tradu, nie chce ryzykowac utraty calego budzetu na wypadek gdyby underdog strzelil jedynego gola w tym meczu pomiedzy 80 i 90 minuta.
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Witam wygląda bardzo ciekawie mam kilka pytanie mianowicie: Co robisz i jak wygląda zysk/strata kiedy do przerwy widnieje wynik 0-0 co w dłuższej perspektywie będzie się zdarzać pewnie w 30% typach , napisałeś &quot;b) Jezeli pierwszego gola strzeli underdog, zamykam trade na Break Even gdyz rynek oczekuje wyrownania przez faworyta.&quot; A czy rynek over 1.5 pokryje straty z CS i under 0.5 chodź w sumie to można grać sam CS dokładając 0-0 [ to samo co under 0.5 ale lepsza płynność] bo wydaje się że będzie strata. Temat bardzo ciekawy sam przetestuje dziś na paru spotkaniach powodzenia. Napisz czy używasz jakiegoś kalkulatora do stawkowania bo widzę że stawki są różne np na city jak byś postawił na 0-0 1j zamiast 0,5 byłby zysk albo wyszedłbyś na 0
 
V 3

vatrogasac

Użytkownik
Dzis gram napewno dwa mecze:

1. Rayo Vallecano v Atletico Madrid
2. Sunderland v Liverpool

tymczasem zapraszam do komentowania tematu.:grin:
 
V 3

vatrogasac

Użytkownik
Witam wygląda bardzo ciekawie mam kilka pytanie mianowicie: Co robisz i jak wygląda zysk/strata kiedy do przerwy widnieje wynik 0-0 co w dłuższej perspektywie będzie się zdarzać pewnie w 30% typach , napisałeś &quot;b) Jezeli pierwszego gola strzeli underdog, zamykam trade na Break Even gdyz rynek oczekuje wyrownania przez faworyta.&quot; A czy rynek over 1.5 pokryje straty z CS i under 0.5 chodź w sumie to można grać sam CS dokładając 0-0 [ to samo co under 0.5 ale lepsza płynność] bo wydaje się że będzie strata. Temat bardzo ciekawy sam przetestuje dziś na paru spotkaniach powodzenia.
a) po pierwszych 45 minutach jest strata okolo 0,60Ł i taka strata utrzymuje sie do okolo 60 minuty gdzie 1:0 wynik zaczyna isc w gore. Myslalem nad tym zeby ja zniwelowac poprzez podniesienie oryginalnej stawki na zaklad 0:0 lub under 0,5, ale to by pomniejszylo koncowa wygrana.

b) tak, gdy underdog strzelapierwszego gola to rynek over 1,5 reaguje zyskiem 2/3 przewidywanej wygranej co pokrywa CS i under 0,5.

c) wybieralem przewaznie rynek under 0,5, dlatego ze moglem tam powalczyc o lepszy kurs niz na CS 0:0.

Dzieki za komentarz i powodzenia w probach.
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Bardzo fajny system, moim zdaniem świetnie sprawdza się w hokeju na lodzie. Podam swoje wczorajsze typy, kupon poleciał do kosza, ale overy i undery weszły idealnie .
Miałem zagrane :
Herning - Aalborg - under 5.5 - wszedł jak w masło, gdyż spodziewałem się właśnie tego, że kursy dają nadzieję na niski wynik i tak było padło 1-0
Avtomobilist - Mannheim - tam miałem under 6.5 po kursie 1.55 - faworyt był jeden i to dało mi przypuszczenia czy nie zagrać takiego undera, jak się okazało skutecznego, bo rosyjska drużyna wypompowała się w 1 tercji wygrywając ją 3-0, potem tylko kontrolowała co dało końcowy wynik 4-1, więc także trafione.
Oprócz tego miałem piłkę, mecz 3 ligi szkockiej, Cowdenbeath z Ayr, tam z kolei zagrałem over 2.5, gdyż w niższych ligach szkockich w meczach podobnych drużyn takie overy wpadają w 99% i też siadło bo padł wynik 4-2.
Podsumując, ten system jest skuteczny, ale trzeba Go analizować i wybierać odpowiednie ligi i overów i underów,
Do underów polecam hokej - Dania, Finlandia, ale undery max. 5.5 na 6 meczów zawsze wchodzi minimum 4, więc można nimi grać single, ew. na jakieś systemy, zyski są zawsze
Na overy, niższe ligi w GB (Szkocja, Anglia, Walia), w szczególności w meczach gdzie nie ma bitego faworyta, bo tam jest typowa gra na pałę, i przez to często pada masa goli.
To taka moja luźna analiza, na pewno będę tu zerkał i spoglądał na efekty, bo lubię właśnie takie systemy i sam na nich zarabiam. Pozdro i Powodzenia w typowaniu. ????
 
V 3

vatrogasac

Użytkownik
Dziękuje za komentarz, jednakże celem mojego systemu jest ochrona kapitału niz wysokie zyski. Taki system bardziej pasuje do mojej osoby przez co ogranicza nieprzemyślane decyzje równoważące sie ze złym money managment.

Pozdrawiam
 
V 3

vatrogasac

Użytkownik
Dzis gram napewno dwa mecze:
1. Rayo Vallecano v Atletico Madrid
2. Sunderland v Liverpool
tymczasem zapraszam do komentowania tematu.:grin:
Ok, dzisiejszy dzien byl co najmniej irytujacy..
Atletico grajace z druzyna ktora ma najslabsza obrone w lidze nie moze sobie z nimi poradzic przez 80 minut, jakby tego bylo malo statystyki meczu pokazywaly ze Rayo dominowalo przez wiekszosc meczu. Wynik 0:0 w 55 minucie zmusil mnie do opuszczenia tradu ze strata.
Liverpool, wyszedlem z tradu podczas przerwy, a w 46 minucie padla bramka, ktora by zakonczyla moj trade ladnym greenem.
wniosek a - wynik 0:0 jest bardziej prawdopodobny niz gol underdoga, wiec chyba to drugie zamienie na mala strate, a wynik 0:0 w 50 minucie da mi maly ✅, zeby to osiagnac to trzeba podwoic stawke na under 0,5 i delikatnie zmniejszyc na wynik 1:0 tak aby ta druga tylko pokrywala strate z over 1,5.
 
V 3

vatrogasac

Użytkownik
Rayo Vallecano v Atletico Madrid
CS: 7.20 odds 1.70 stake ✅1,79
Over 1,5: *1.40 av. odds 10.00 stake ⛔5,23
Under 0,5: 12.50 odds 0.90 stake ✅ 2,31
⛔1,13

Sunderland v Liverpool
CS: 8.00 odds 1.20 stake ✅ 1,09
Over 1,5: 1.33 odds 7.50 stake ⛔ 3,01
Under 0,5: *12.50 av. odds 1.30 stake ✅ 2,12
✅0,2

budzet: ✅3,26✅

Dzien na minus, ale sa nowe wnioski :cool:
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
popraw mnie jesli sie myle ale moim zdaniem szukasz zaleznosci miedzy trzema zdarzeniami gdzie rozkladajac odpowiednio stawki da sie osiagnac zysk po golu. tak? jesli tak to nie rozumiem po co dobor spotkan pod katem wysokiej ilosci strzleonych goli w pierwszej polowie. tzn nie zrozum mnie zle ale sam osobiscie kieruje sie teoria, ze wszystkie szanse i prawdopodobienstwa sa precyzyjnie zawarte w kursie i to czego ty szukasz przed meczem to pokazuje kurs. jesli masz mecz, w ktorym szansa na szybkiego, pierwszego gola jest mniejsza to z kolei na over 1,5 kurs jest wyzszy i jesli ten gol padnie zalozmy w 24 min to twoj zysk bedzie wiekszy zamykajac rynki. wiadomo tez, ze szansa na 0;0 do 60 min bedzie wieksza i bedzie wieksza ilosc spotkan skonczona na minusie ale z kolei tak jak napisalem wczesniej wyzszy klurs na o1,5 pokryje ci straty z ewentualnych wiekszych strat przy braku gola do 60 min. osobiscie zajmuje sie tradingiem na CS i value betami stad moje pytanie jak zamykasz rynki? czy dobierasz stawki LAY czy robisz tzw CASH OUT w trakcie. z doswiadczenia wiem, ze opcja CASH OUT strasznie zaniza zysk i lepiej wychodzic z rynkow manualnie. ogolnie pomysl wydaje sie ciekawy. pozdro
 
V 3

vatrogasac

Użytkownik
popraw mnie jesli sie myle ale moim zdaniem szukasz zaleznosci miedzy trzema zdarzeniami gdzie rozkladajac odpowiednio stawki da sie osiagnac zysk po golu. tak? jesli tak to nie rozumiem po co dobor spotkan pod katem wysokiej ilosci strzleonych goli w pierwszej polowie. tzn nie zrozum mnie zle ale sam osobiscie kieruje sie teoria, ze wszystkie szanse i prawdopodobienstwa sa precyzyjnie zawarte w kursie i to czego ty szukasz przed meczem to pokazuje kurs. jesli masz mecz, w ktorym szansa na szybkiego, pierwszego gola jest mniejsza to z kolei na over 1,5 kurs jest wyzszy i jesli ten gol padnie zalozmy w 24 min to twoj zysk bedzie wiekszy zamykajac rynki. wiadomo tez, ze szansa na 0;0 do 60 min bedzie wieksza i bedzie wieksza ilosc spotkan skonczona na minusie ale z kolei tak jak napisalem wczesniej wyzszy klurs na o1,5 pokryje ci straty z ewentualnych wiekszych strat przy braku gola do 60 min. osobiscie zajmuje sie tradingiem na CS i value betami stad moje pytanie jak zamykasz rynki? czy dobierasz stawki LAY czy robisz tzw CASH OUT w trakcie. z doswiadczenia wiem, ze opcja CASH OUT strasznie zaniza zysk i lepiej wychodzic z rynkow manualnie. ogolnie pomysl wydaje sie ciekawy. pozdro

wyszukuje mecze tylko dla wlasnej pewnosci siebie, kurs kursem, ale w rynek czesto wchodze 24h przed meczem, a wtedy niezawsze kurs jest dobrze okreslony.

zmienilem stawke na 0:0 i dzieki temu powinno dac mi to BE do 55 minuty. Jedyny minus tego jest gol underdoga i tu bede zamykal pozycje od razu po tym zdarzeniu ze strata, jak duza jeszcze nie wiem musze przetestowac.

Musze sie przyznac, ze do tej pory zamykalem pozycje poprzez Cash out, wiec to jest kolejny punkt do poprawy ????

dziekuje za komentarz i pozdrawiam.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Temat przesledzilem bardzo szybko , ale ty grasz poprostu lay 0-1 dla underdoga, jezeli bedziesz dobrze selekcjonowal mecze to bedziesz do przodu.I nie ma co tu kombinowac tylko lay CS i ominie cie prowizja poszczegolnych rynkow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
V 3

vatrogasac

Użytkownik
Temat przesledzilem bardzo szybko , ale ty grasz poprostu lay 0-1 dla underdoga, jezeli bedziesz dobrze selekcjonowal mecze to bedziesz do przodu.I nie ma co tu kombinowac tylko lay CS i ominie cie prowizja poszczegolnych rynkow.
Ozon, w przypadku lay 0-1 dla underdoga, jezeli slabsza druzyna strzeli gola jako pierwsza to stracilbym cala stawke i to nie mala biorac pod uwage kursy na takie zdarzenie. W konfiguracji ktora ja uzywam taki gol daje mi tylko maly ⛔, ktory jest do zaakceptowania i do odrobienia w nastepnym spotkaniu.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Przemysl jeszcze raz wszystko , jezeli gol pada dla underdoga to rynek 0-1 nie znika , tylko zostaje i kurs spada pewnie o polowe , ale caly czas jest otwarty ten rynek .
 
V 3

vatrogasac

Użytkownik
Przemysl jeszcze raz wszystko , jezeli gol pada dla underdoga to rynek 0-1 nie znika , tylko zostaje i kurs spada pewnie o polowe , ale caly czas jest otwarty ten rynek .

Tak masz racje. Jedyny minus z ktorym ja sie nie czuje komfortowo jest liability, ktore bedzie dosc wysokie. Kurs 0-1 w pierwszej polowie bedzie spadal i zeby miec zysk przy stanie 0;0 trzeba czekac do poznych minut meczu, a wtedy gdy underdog strzeli bramke i zostanie 5 minut do konca meczu to ryzykuje strata calego kapitalu.
 
V 3

vatrogasac

Użytkownik
Dzis probowalem zagrac z podwojona stawka na wynik 0:0 i wyniki sa bardzo dobre, ale jeszcze nie bylo zdarzenia, zeby faworyt zdobyl gola w pierwszych 45 minutach.

West Ham v Liverpool
CS 0:eek:ne: 11.00 odds 1.50 stake ⛔
Over 1,5: 1.41 odds 7.00 stake ✅1,65
CS 0:zero: 8.40 odds 1.00 stake ⛔
⛔0,85

Man Utd v Swansea
CS 1:zero: 6.40 odds 1.20 stake✅
Over 1,5: 1.44 odds 5.97 stake⛔1,94
CS 0:zero: 10.50 odds 1.70 stake✅2,59
✅0,65

Watford v Man City
CS 0:eek:ne: 9.80 odds 0.90 stake ✅
Over 1,5: 1.27 odds 7.00 stake ⛔2,57
CS 0:zero: 16.00 odds 1.00 stake ✅2,75
✅0,18

Atletico Madrid v Levante
CS 1:zero: 6.20 odds 1.40 stake ✅
Over 1,5: 1.33 odds 7.00 stake ⛔2,28
CS 0:zero: 15.00 odds 1.00 stake ✅ 2,54
✅0,26

✅3,99✅
 
A 1

adanek

Użytkownik
Fajny pomysł. Sam próbuję znaleźć jakiś sposób na Betfair bez zbytnio dużego ryzyka utraty kapitału. W przypadku bramki dla underdoga obydwa zakłady CS są od razu na minus, czy sprawdzałeś może jakby to wyglądało gdyby zamiast CS 1-0 dać np 1-1?
 
Do góry Bottom