>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Chorwacja v Portugalia] 1/8 Finału, Lens 25.06.2016 r.

adam92 266

adam92

Użytkownik
W tym meczu jedyne co można postawić to kartki powyżej 4.5 kartki @1.72 bet365 wiemy że Chorwacja jest drużyna kartkowa i tam liczę na minimum 3 kartki. Natomiast Portugalia na tym turnieju gra od niechcenia i także zbierze dzisiaj kartki . Polecam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Generalnie dno dna, nic w tym meczu sie nie działo, zero strzałów na bramke, miejmy nadzieje ze Portugalia tak samo zagra w meczu z Polska ;)
Nie , nie zagra tak i pokona Polskę jeszcze w czasie regulaminowym, w ostateczności później. To była genialna taktyka i wreszcie po raz pierwszy widziałem, że indywidualności zaczęły współpracować co wcześniej nie było widoczne.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Nie , nie zagra tak i pokona Polskę jeszcze w czasie regulaminowym, w ostateczności później. To była genialna taktyka i wreszcie po raz pierwszy widziałem, że indywidualności zaczęły współpracować co wcześniej nie było widoczne.
Kolega to chyba jasnowidzem jest prawda ? Dopóki piłka jest w grze , wszystko jest możliwe nie wiesz jak zagra Polska , nie wiesz w jakiej dyspozycji będą piłkarze Portugali jest wiele innych czynników ja wczoraj oglądając ten mecz myślałem że oni ustawili ten mecz żeby karne były totalna padaka połowę meczu nie oglądałem dno i nic więcej
 
anarchista88 0

anarchista88

Użytkownik
Adamo chyba nie ogladal meczu, albo za duzo wypil. Taktyka? To byla kopanina jakiej jeszcze nie widzialem na tych ME. Dno dna jak ktos to nazwal. Obie druzyny nie zagraly nic, nie mowie ze z Polska tez tak zagraja, ale Portugalia nie zagrala jeszcze ani minuty dobrej pilki na tym euro.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo chyba nie ogladal meczu, albo za duzo wypil. Taktyka? To byla kopanina jakiej jeszcze nie widzialem na tych ME. Dno dna jak ktos to nazwal. Obie druzyny nie zagraly nic, nie mowie ze z Polska tez tak zagraja, ale Portugalia nie zagrala jeszcze ani minuty dobrej pilki na tym euro.
Oglądałeś WSZYSTKIE mecze Euro ? Bo jak tak. To była taktyka i wreszcie dobry mecz Portugalii. Po prostu zrobili na przeczekanie i to się im opłaciło. Nawet wpuszczenie Quresmy pod koniec jest dowodem na to, że chcieli zabić Chorwację w dogrywce, co się udało. Oczywiście mogli się przeliczyć, bo Chorwacja też miała swoje szanse, ale zabrakło szczęścia. Przypominam jak tu forumek szalał na Chorwację, overy i btsy i macie co macie. Teraz mówię wam o meczu z Polską, ale róbcie ze swoją kasą co chcecie. Polska robiła pod koniec dogrywki bokami. Portugalia ogra Polskę i tak będę grał, a ty graj jak chcesz.
 
anarchista88 0

anarchista88

Użytkownik
Tak, ogladalem wszystkie mecze. Nie obstawialem zadnego i dalej nie mam zamiaru tego robic. To ze ogladales nie znaczy ze widzialas, co udowadniasz swoimi wypowiedziami. Nie neguje ze przegramy z Portugalia, ale Twoja ocena jest na tym samym poziomie co gra obu zespolow.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak, ogladalem wszystkie mecze. Nie obstawialem zadnego i dalej nie mam zamiaru tego robic.
...I nie potrzeba więcej nic. To co tu u diabła robisz skoro nic nie grasz ? To forum bukmacherskie. Najgorsi są tacy co nie ryzykują własną kasą, często dużą, ale się wypowiadają. Ja jeśli się pomylę tracę pieniądze, a ty ? Co ? I śmiesz mi mówić, że moja analiza jest taka jak poziom gry. Ja miałem w tym poście rację, przestrzegałem przed masówką na Chorwację i miałem rację z jaką taktyką wyjdzie Portugalia ! Ok, ale nich będzie, że się nie znam. Sugeruję zmienić forum na inne, jakieś dotyczące Euro bo to co pisałeś o &quot;poziomie&quot; oznacza, że chcesz obejrzeć dobry mecz z dużą ilością akcji i bramek. I zgadzam się, ze ten taki nie był, ale to nie ma żadnego znaczenia dla typowania. Załóż czapeczkę biało czerwoną i idź kibicować naszym, ale nie pisz o zarabianiu kasy na bukmacherce !
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Do mnie Portugalia nie przemawia i nic sie nie zmieniło, ale jedno im musze oddac - FART. O kur.....najgorsza druzyna do ogladania w fazie grupowej. Wymeczony awans z 3 miejsca po 3 remisach...i nastepny remis w 1/8. Ktos jak gra remisy tej druzyny to chyba zarobil na samochod. Na wymioty mnie zbiera jak widze co oni graja i jeszcze przechodza do 1/4 z czterema remisami. Polska ma wszystko zeby ich ograc, zlotowki nie postawie na ta padake.
 
anarchista88 0

anarchista88

Użytkownik
...I nie potrzeba więcej nic. To co tu u diabła robisz skoro nic nie grasz ? To forum bukmacherskie. Najgorsi są tacy co nie ryzykują własną kasą, często dużą, ale się wypowiadają. Ja jeśli się pomylę tracę pieniądze, a ty ? Co ? I śmiesz mi mówić, że moja analiza jest taka jak poziom gry. Ja miałem w tym poście rację, przestrzegałem przed masówką na Chorwację i miałem rację z jaką taktyką wyjdzie Portugalia ! Ok, ale nich będzie, że się nie znam. Sugeruję zmienić forum na inne, jakieś dotyczące Euro bo to co pisałeś o &quot;poziomie&quot; oznacza, że chcesz obejrzeć dobry mecz z dużą ilością akcji i bramek. I zgadzam się, ze ten taki nie był, ale to nie ma żadnego znaczenia dla typowania. Załóż czapeczkę biało czerwoną i idź kibicować naszym, ale nie pisz o zarabianiu kasy na bukmacherce !
Nie napisales ani slowa o taktyce, o tym co grasz ani za ile. Zadnej analizy, zero konkretow i faktow. Do tego nazywasz nastawienie Portugalii taktyka. Jesli bezladna kopanina nia kest to ok, przyznaje Ci racje. Chorwaci nie zagrali nic z przodu i skonczylo sie czwartym remisem Portugalii. Obie druzyny olaly ten mecz i czekaly na karne, tyle ze Portugalia sie wylamala i sprobowala strzelic. Zaloz czapeczke &quot;cwaniak za dyche&quot; i ruszaj w swiat szukac fanow. Pozdrawiam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kolego z rocznika 88 (wiek mojego syna ???? tutaj masz co pisałem PRZED meczem:
Ja chcę powiedzieć tak: Portugalia ma lepszych zawodników niż Chorwacja w ofensywie. Defensywa porównywalna bo np Pepe to pajac, ale też gracz bardzo, bardzo doświadczony. Środek pola Chorwacja ma najlepszy na świecie więc tu biją. Generalnie problemem Portugalii jest brak kolektywu, współpracy, zła atmosfera, gwiazdorzenie, ale to są jednak słabości okołotaktyczne, ważne, ale nie wiem czy najważniejsze. Zaletą są bardzo ograni, doświadczenie gracze na każdej pozycji. Świetne trio - Krystyna
, Nani, Quaresma
(oby tylko chcieli współpracować). Grali naprawdę źle, ale wynikało to raczej z nonszalancji, głupoty i właśnie gwiazdorzenia bardziej niż z powodu ich poziomu sportowego, ale w ostatnim meczu było już lepiej. To jest turniej. Często drużyny docierają się już w trakcie. Jak współpraca i chęć do gry w reprezentacji się poprawi to mogą zmieść Chorwację. Kursy ustawione są na Chorwację, a ja szanse oceniam 50/50 więc tak z matematyki lepiej grać na Portugalia lub remis
. To jest wasza kasa i kasa osób czytających te posty i możecie grać na Chorwację i mogę się mylić, ale przestrzegałbym jednak przed takim huraoptymizmem bo Portugalia to nie są ogórki
.
Masz jakieś problemy z wejściem 1 stronę w tył ? To była taktyka, a nie bezładna kopanina, bo jak by była to Chorwacja by to wykorzystała. Ustawili się po prostu mega defensywnie na co Chorwaci się nie przygotowali. Krystyna, Nani i inni wreszcie przestali gwiazdorzyć. Były powroty do tyłu. Ewidentnie mieli taktykę na grę na 0 z tyłu, zmęczenie przeciwnika, wpuszczenie szybkiego Quresmy pod koniec i zabicie Chorwacji lub alternatywnie doczekanie do karnych. Chorwacja pewno liczyła na gwiazdorzenie, szybkie ataki do przodu, luki w defensywie i środku pola i się przeliczyła... Jestem dumny bo nie tylko przewidziałem wynik, ale też całkowicie inne oblicze Portugalii. Zobacz jak gra Atletico Madryt, zobacz jak grają Włochy i zobacz jak wygrała kiedyś ME Grecja. To nie była bezładna kopanina bo defensywa Portugalii działała świetnie.
 
M 53

marekz

Użytkownik
Adam - co Ty bierzesz?
Portugalia to najgorsza drużyna ME, nawet lepiej grały zespoły które odpadły.
Portugalia nic nie gra, przechodzi na farcie i tyle.
Naprawdę twierdzisz, że POR czekała do 117 by wbić gola?
Dlaczego nie zrobili tego w 87, skoro Twoim zdaniem mogli wbić w każdej?
Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co to jest dodatkowe 30min męczarni w tym turnieju.
Portugalia jest do ogrania i to na luzie. Chyba, że na farcie strzelą w końcówce, grając cały mecz piach.
Podczas oglądania kolejnych meczy, skup się lepiej, bo te mecze przechodzą obok Ciebie i nic z nich nie wynosisz, a i próbujesz później analizy pisać ????
To jakiś gimbus musi być. Już widzę tą &quot;grubą&quot; kasę którą stawia. zamiast 2zł, to pewnie 3zł ????
Miłego dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adam - co Ty bierzesz?
Portugalia to najgorsza drużyna ME, nawet lepiej grały zespoły które odpadły.
Portugalia nic nie gra, przechodzi na farcie i tyle.
Naprawdę twierdzisz, że POR czekała do 117 by wbić gola?
Dlaczego nie zrobili tego w 87, skoro Twoim zdaniem mogli wbić w każdej?
Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego co to jest dodatkowe 30min męczarni w tym turnieju.
Portugalia jest do ogrania i to na luzie. Chyba, że na farcie strzelą w końcówce, grając cały mecz piach.
Podczas oglądania kolejnych meczy, skup się lepiej, bo te mecze przechodzą obok Ciebie i nic z nich nie wynosisz, a i próbujesz później analizy pisać ????
To jakiś gimbus musi być. Już widzę tą &quot;grubą&quot; kasę którą stawia. zamiast 2zł, to pewnie 3zł ????
Miłego dnia.
Ale czy ja twierdzę, że to jest jakaś świetna drużyna ? Pierwsze 2 mecze to było gwiazdorzenie, brak komunikacji, fochy Krystyny, dziurawa obrona i można wymieniać. W meczu ostatnim się poprawili, byli uważni. Gdzie ja pisałem, że mogą w każdej chwili wbić ? Przyjęli taktykę pilnowania środka i defensywy, na zmęczenie, a potem zrobili kontrę i się udało. Mogło się też nie udać bo Chorwacja minutę wcześniej miała świetną okazję. Mecz był 50/50 co pisałem wcześniej i przestrzegałem aby nie grać na Chorwację.
Polska to jednak nie Chorwacja, a Portugalia jak widać się poprawiła. To nie jest wątek dotyczący meczu Portugalia vs Polska, ale tam podam typy w stronę Portugalii. A co do obrażania mnie to wierz mi, że byli tu lepsi zawodnicy od ciebie więc gimbus nie robi na mnie żadnego wrażenia ???? A gram jak chcesz wiedzieć stawkami różnymi 25zł, 50zł, 100zł, 200zł, 500zł i 1000zł. W zależności od oceny. Nie pozdrawiam (za obrażanie)
 
M 482

mnich90

Użytkownik
Portugalia to najgorsza drużyna ME, nawet lepiej grały zespoły które odpadły.
Portugalia nic nie gra, przechodzi na farcie i tyle.
Portugalia jest do ogrania i to na luzie. Chyba, że na farcie strzelą w końcówce, grając cały mecz piach.

Podczas oglądania kolejnych meczy, skup się lepiej, bo te mecze przechodzą obok Ciebie i nic z nich nie wynosisz, a i próbujesz później analizy pisać ????
Może i Portugalia nie gra nic specjalnego ale pisząc że to najgorsza drużyna ME chyba trochę się ośmieszasz. Zwracasz uwagę odnośnie oglądania meczów a raczej to Ty powinieneś oglądać je z większym skupieniem. W każdym z 3 meczów grupowych Portugalia miała posiadanie piłki ok 60%, do tego mnóstwo sytuacji bramkowych gdzie czasem brakowało tylko dokładniejszego wykończenia. W meczu z Austrią niewykorzystany rzut karny, Węgrzy szczęśliwe bramki po rykoszetach, gol Islandii po dużym błędzie defensywy. To Portugalia prowadziła grę. Ich głównym problemem było to że nie tworzyli monolitu. W meczu z Chorwacją mieli pewną taktykę, której się trzymali i która przyniosła im awans. Czasem warto się zastanowić a dopiero później pouczać innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom