>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Chorwacja 2009/2010

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP

Zapraszam do pisania komentarzy oraz analizowania 1 kolejki Chorwacjii
Poniżej zamieszczam tabele z poprzedniego sezonu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dinamo Zagrzeb - Istra
Hegemon ligi chorwackiej u siebie z dużo słabszymi drużynami punktów nie traci. Co prawda w planach mecze kwalifikacji do Ligi Mistrzów z Salzburgiem, ale nawet w okrojonym składzie beniaminek Istra z Zagrzebia może wyjechać z bagażem bramek.
Mój typ: Dinamo Zagrzeb - 1,17 w Tobet [7/10] ✅ @ 7:1

NK Osijek - Hajduk Split
Osijek stracił przed sezonem ważne ogniwa zespołu, odeszło kilku zawodnikow stanowiacych o sile zespołu w poprzednich rozgrywkach. Hajduk utrzymał w składzie gwiazdę Kalinicia, który co prawda jutro nie zagra, ale i tak zatrzymanie tego piłkarza na pewno napawa optymizmem przed tymi rozgrywkami. Osijek w związku z odejściem czołowych graczy znacznie odmłodził kadrę i obok Lokomotiwy Zagrzeb, w której szkolą się młodzi adepci Dinama Zagzeb jest bodajże najmłodszą drużyną w lidze. Hajduk podobnie jak od kilku lat będzie chciał zdetronizować Dinamo z mistrzowskiego tronu. Takie szanse jak mocno okrojony Osijek piłkarze Hajduka powinni pewnie wykorzystywać. Kursy na wygraną gosci powinny spadać, mają dobrych zawodnikow jak na ligę chorwacką i nawet bez gwiazdy Kalinicia pewnie powinni ten mecz wygrać.
Mój typ: Hajduk Split - 1,75 w Tobet [5/10] ⛔ @ 1:1
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Chciałem pisać o Hajduku jednak TBM napisał wszystko co było możliwe pod jego typem podpisuje się rękami i nogami ;)
Proponuję również typ z tej kolejki

NK Zadar - HNK Cibalia Vinkovci 1 @@ 1,75 3/10 Bet365 ⛔
Za wiele o tym spotkaniu nie napiszę Zadar mocny zespół u siebie goście zdecydowanie niżej notowany rywal żadnych ciekawych transferów nie dokonał jeżeli Zadar myśli o czymś więcej niż walka o utrzymanie takie spotkania wygrywać musi.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
02 października 2009r
godzina 19:00​

⚽ Chorwacja, 1.HNL

Spotkanie: NK Medimurje Čakovec - Lokomotiva Zagreb
Typ: NK Medimurje Čakovec
Kurs: 1,83
Buk bet365

Analiza:
Spotkanie rozpoczynające 10. kolejkę w 1.HNL. Na Stadion SRC Mladost miejscowe Medimurje podejmie Lokomotive Zagrzeb. Gospodarze to młody zespół, założony w 2003 roku. W tej chwili jest to przede wszystkim drużyna własnego boiska. Świadczy o tym statystyka:
Na 9 spotkań Medimurje rozegrało 5 meczy w domu i 4 na wyjeździe. Zdobyła 13 punktów. Wszystkie na własnym obiekcie! Na wyjeździe tragedia 4 porażki w 4 meczach. Bilans bramkowy 3-14... Jednak przed podopiecznymi Predraga Jurića spotkanie w domu, co napawa optymizmem.
Teraz poświęćmy chwilę uwagi gościom. Lokomotiva zajmuje w tej chwili 12. pozycję w tabeli z dorobkiem 10 pkt. Nie zachwycają swoją grą, są ligowym przeciętniakiem. W tym meczu zastanawiałem się nad remisem, ponieważ gospodarze nie zremisowali od 9 kolejek, jednak patrząc na ich ostatnie wyniki
(6 meczy) W-P-W-P-W-P-?
(dom/wyj) D-W-D-W-D-W-D
doszedłem do wniosku, że ktoś wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko.
Czy tak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się niebawem, jestem pełen nadziei i przypuszczam , że drużyna ze stolicy nie odbierze punktów młodej ekipie Medimurje.

:cool: :!: Powodzenia :!: :cool:
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Karlovac - NK Zagreb
3.10.2009
Godzina: 20:30
Karlovac - NK Zagreb
Typ: Karlovac
⛔
Dziś o 20:30 spotkają się dwie drużyny ze skrajnie innych pozycji w tabeli. Gospodarze zajmują drugie miejsce w lidze, za to NK Zagreb zajmuje pozycję ostatnią. Karlovac w 9 meczach zgromadziło 18pkt, NK nie zdobyło dotychczas nawet jednego punktu.
Karlovac o dziwo, jak do tej pory lepiej spisuje się na wyjazdach gdzie zdobyli 11pkt w 5 meczach, u siebie idzie im trochę gorzej jak na chwilę obecną 4 mecze i 7pkt. Dziś jest więc idealny moment aby dopisać sobie 3pkt do tabeli i ucieszyć kibiców.
NK Zagreb gra natomiast u siebie bardzo słabo, a na wyjeździe jeszcze gorzej. 5 meczów na wyjeździe 0 pkt, 2 bramki strzelone, aż 10 straconych.
Kurs 1,75 moim zdaniem jest warty gry ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Slaven Belupo - Istra 1961
17.10.2009
Godzina: 17.00
Slaven Belupo - Istra 1961
Typ: Slaven
✅
Slaven drużyna zajmująca 8 pozycję w tabeli podejmie u siebie zespół znajdującej się w strefie spadkowej Istry.
Gospodarze na swoim podwórku spisują się jak na razie bardzo dobrze, 5 meczy u siebie, 4 zwycięstwa i porażka z mocną drużyną Karlovac. I z tym dorobkiem zajmują 5 miejsce w tabeli meczów u siebie.
Istra na wyjazdach spisuje się bardzo słabo. Tylko 2 pkt zdobyte na cudzym podwórku. Czyli 2 remisy i to z bardzo przeciętnymi przeciwnikami: z Zadarem i Sesvete! Po dokładnym analizie tego spotkania doszedłem do wniosku, że faworyt jest tylko jeden - Slaven.
Mój typ: zwycięstwo Slavena 1,45
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Osijek - NK Zagreb
Na początku powiem,że bardzo dziwi mnie kurs na ten mecz. 1,65 - 1,75!!! Taki kurs na mecz czwartej drużyny z ligowym outsiderem? Moim zdaniem mega prezent. Ale pewnie jest coś o czym nie wiem, czyli kontuzje, a może i nie. Osijek na swoim boisku przegrał tylko raz, raz też zremisował i zanotował aż 5 zwycięstw. NK na boisku rywali nie wygrało ani razu, raz zremisowali i przegrali aż 6 meczy.
Patrząc jednak na historię poprzednich spotkań między tymi drużynami zauważamy, że na 6 ostatnich potyczek Osijek i NK, Osijek wygrało tylko 2 mecze, remis padł raz i NK wygrało aż 3 razy!! Cóż... ja nadal upieram się, że po kursie 1,65 warto zagrać na gospodarzy ;)
Moje typy:
- Osijek @ 1,65 ✅
- Over 2,5 @ 1,60 ✅
- Osijek -1 @ 2,80 ✅
Moje typy na resztę dzisiejszych spotkań Chorwackiej I Ligi:
Inter Z. - Rijeka X @ 3,40 ⛔
S. Belupo - Lok. Zagreb 1 @ 1,40 ✅
Zadar - Varteks 1x @ 1,16 ✅
Medjimurje- Hajduk Split X @ 3,65 ✅ ????
Sesvete - Cibalia 2 @ 2,05 ✅
Istra 1961 Karlovac 2 @ 2,30 ⛔
E: Liga Chorwacka to jest to ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Wczoraj Liga Chorwacka wytypowana na 7/9 ????
Dzisiaj ostatnie z spotkań Chorwackiej ligi HNL,

Dinamo Zagreb - Sibenik
Lider na swoim boisku podejmuje drużynę z czwartego miejsca w tabeli. Dinamo ostatnio w wyraźnym dołku. W lidze Europejskiej ostatnio porażka 0-2 z Ajaxem. W lidze 3 ostatnie mecze to 2 porażki i remis, w tym porażka z Outsiderem NK!! Przewaga wypracowana z początku sezonu skurzyła się do tylko 1 pkt. Sibenik na wyjeździe spisuje się najlepiej w lidze: 5-1-1 !! W pięciu ostatnich meczach wyjazdowych 4-1-0 !! Te statystyki robią wrażenie. Dlatego, odpuszczam typowanie 1x2. Można zaryzykować grę na Sibenik po kursie 8.50, bo gra po kursie 1,25 na Dinamo jest totalnie nie warta świeczki.
Moim zdaniem jeżeli już coś zagrać to warto spróbować over 2,5, choć kurs wydaje mi się, że jest zaniżony, bo tylko 1,55 i to, że Sibenik strzeli bramkę.
Moje typy:
- over 2,5 @ 1,55 ✅
- obie drużyny strzelą bramkę @ 1,85 ⛔
- Sibenik strzeli @ ?
Ale powiem szczerze, że &quot;nie czuję&quot; tych typów. W tym meczu może wydarzyć się naprawdę wszystko ;)
E: Sibenik bardzo mnie rozczarował, myślałem, że chociaż jedną bramkę strzelą, a jednak...
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Wyniki i tabela po 14 kolejce:

Sorry, Doberman jeśli sobie tego w działach pod Twoją &quot;wodzą&quot; nie życzysz, napisz a więcej niż nie będę wklejał ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Kolejka 15 Ligi Chorwackiej:
Wczoraj odbył się inaugurujący mecz rozpoczynający 15 kolejkę, w którym to NK Zagreb pokonał 4 - 0 Zadar.

Zapraszam do analizy oraz komentarzy.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Rijeka - NK Istra 1961
✅
Na tą kolejkę zdecydowałem się dokładnie przeanalizować spotkanie Rijeki i Istry.
Zacznijmy od gospodarzy - Rijeki. Wydaje się, ze ostatnio złapali gorszą formę. Forma z ostatnich sześciu meczy: L-L-D-D-W-W. Tak, jak więc widzimy ostatnie 2 mecze przegrali. Ale patrząc na to z kim grali nie można się doszukiwać w tym żadnej niespodzianki, przegrali odpowiednio z Slavenem (u siebie 2-3) i Interem (na wyjeździe 3-0, ale pamiętać trzeba, że Inter to drużyna swojego boiska!). Kolejno remisowali z Zadarem (1-1) i Osijek (1-1) iw wygrali z Hajdukem (2-0) i NK Zagreb (3-1). W przeciągu 14 kolejek Rijeka grała u siebie 7 razy i z tego wygrała 4 mecze, zremisowała 2 i przegrała 1.
Istra po serii 4 porażek z rzędu, wreszcie ostatnio wygrała na własnym podwórku bardzo ważne spotkanie z Karlovac (2-0). To poza remisem 1-1 z Zadarem jedyne przynoszące punkty dokonania. Po tym remisie przegrali, aż 4 spotkania z rzędu, kolejno z Hajdukem (0-1), Slavenem (3-0), Sibenikiem (1-2) i Interem (1-0). Istra spisuje się fatalnie na wyjazdach, 7 meczy 2 remisy (z słabym Sesvete i Zadarem) i aż 5 porażek - to dokonania wyjazdowe Istry.
Tak więc zdecydowanym faworytem tego pojedynku będzie Rijeka, która musi w końcu przełamać serię 4 meczy bez zwycięstwa, a okazja do tego jest doskonała, ponieważ przyjeżdża drużyna z miejsca spadkowego, w dodatku słabo spisująca się na wyjazdach. Gorąco polecam granie na Rijekę ;)
Mój typ:
- Rijeka @ 1,45
✅

Moje typy na resztę dzisiejszych spotkań Chorwackiej I Ligi:
- Lokomotiva Zagreb - Inter Zapresic 1 @ 1,70 ⛔
- Šibenik - NK Medimurje Cakovec 1 @ 1,40 &lt;-- polecam ;) ✅
- Cibalia - Osijek X @ 3,40 ✅ ✅ ✅ ????
- Hajduk Split - Croatia Sesvete 1 @ 1,20 ✅
- Varteks Varaždin - Slaven Koprivnica 2 @ 2,60 ⛔
- NK Karlovac - Dynamo Zagrzeb 2 @ 1,45 ✅
Z tej kolejki w dubelku zagram: Rijekę + Sibenik= 2,03 ;) Powinno być :spokodfhgfh: // ✅ $$ ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
NK Karlovac - Dinamo Zagreb
✅
Mecz kończący 15 kolejkę Chorwackiej ligi HNL.
Karlovac sprawiło ostatnio swoim kibicom bardzo przykrą niespodziankę, przegrywając z będącą w strefie spadkowej słabą Istrą 2-0. Tydzień wcześniej również nie zdobyli nawet punktu, przegrali 1-0 z Sibienikiem, choć ten wynik nie może dziwić. Przed spotkaniem ligowym z Sibienikiem rozegrali mecz o puchar kraju z słabo spisującym się Vartekesem i również polegli, wynik 1-2. Jak więc widać Karlovac zupełnie bez formy. U siebie Karlovac ma bilans meczów: 3-2-1, więc &quot;szału&quot; nie ma.
Dinamo Zagrzeb wraca na zwycięską ścieżkę. W poprzedniej kolejce, rozgromili, zdeklasowali, upokorzyli w szlagierowym meczu Sibienik, aż 5-0! Dinamo ostatnie 2 mecze wyjazdowe przegrało, lecz jest to skutek zadyszki jaką złapali w tamtym okresie. Teraz wydaje się, że złapali wiatr w żagle i jadą do Karlovac po pewne 3 pkt, które pozwolą oddalić się od Sibienika, aż na 5pkt.
Widzę, że zakład jest już wycofywany u bukmacherów, podejrzewam, że grypą zaraziło się kilku zawodników Karlovac, być może kontuzje, więc kto może jeszcze zagrać temu polecam typ na Dinamo Zagreb ;)

Mój typ:
- Dynamo Zagrzeb @ 1,45
✅
Liga Chorwacka znów na ✅ ;) W tej kolejce skuteczność 5/7 ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Cibalia - NK Zadar​

Mecz ten od razu przyciągnął moją uwagę. Kurs 1,50 na drużynę gospodarzy jest moim zdaniem minimalnie zawyżony. Dlaczego? O tym już za chwilę.
Cibalia zajmuje świetne - 3 miejsce. Wyniki ich ostatnich meczy, czy to na wyjeździe, czy u siebie robią wrażenie. 6 ostatnich meczy to 3 zwycięstwa i 3 remisy. 6 ostatnich meczy u siebie to również 3 zwycięstwa i 3 mecze zakończone podziałem punktów. Warto zauważyć, że Cibalia w tym sezonie nie poniosła ani jednej porażki u siebie. Rozegrali u siebie 7 spotkań z czego 4 przyniosły 3 punkty i trzy zakończyły się remisem. W ostatniej kolejce Cibalia zmierzyła się z bardzo mocą drużyną Osijeku, mecz zakończył się remisem 1-1. W 14 kolejce mecz wyjazdowy z out-siderem - Sesvete i pewne zwycięstwo 0-3. Kolejkę wcześniej spotkanie przed własną publicznością z Medjmurje wygrane 3-0. Medjmurje i Zadar to dwie można powiedzieć takie same drużyny, więc obrazuje nam to przewagę umiejętności między Cibalią, a dzisiejszymi gośćmi.
Zadar w chwili obecnej okupuje pozycję 12 w ligowej tabeli. Ich ostatnia forma wyjazdowa to jedna wielka porażka i to dosłownie! Ostatnie 6 spotkań wyjazdowych to seria 6 porażek. O ile dziwić nie mogą porażki z Osijekiem, Karlovac czy Interem, za to porażki z Medjimurje (3-0), Lokomotiva Zagreb (1-0), czy w ostatniej kolejce z NK Zagreb (aż 4-0 z drużyną będącą w strefie spadkowej!!!) pokazują, że Zadar na wyjeździe jest zupełnie bez radny.
Ostatnie spotkanie między tymi drużynami miało miejsce 25 czerwca, czyli nie dawno, spotkanie tamto zakończyło się wyjazdowym zwycięstwem Cibali 0-3.
Wynik taki również dziś mnie nie zdziwi.
Moje typy:
- Cibalia @ 1,50 ✅
- Cibalia (-1) @ ?
✅
Moje typy na resztę spotkań Chorwackiej I Ligi:
- NK Istra - Dynamo Zagrzeb 2 1,33 ⛔
- Lokomotiva Zagreb - HNK Rijeka 1 2,40 ✅
- NK Karlovac - NK Medimurje Cakovec 1 1,55 ✅
- NK Zagrzeb - Slaven Koprivnica X 3,40 ✅✅✅
- Varteks Varaždin - Inter Zapresic 2 3,85 ⛔
- Šibenik - Croatia Sesvete 1 1,33 &lt;-- polecam ;) ✅
- Hajduk Split - Osijek X 3,70 ⛔ dużo nie brakowało
Z tej kolejki w dubelku zagram: Cibalię + Sibenik= 2,00 ;) Powinno być :spokodfhgfh: // ✅ $$ ????

Liga Chorwacka znów na ✅ ???? Skuteczność 6/9 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom