>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CHL - Hokejowa Liga Mistrzów 2019 / 2020 - Faza Grupowa i Play-Offy

Status
Zamknięty.
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro wraca CHL, mamy juz etap 1/8. Nie ma juz słabych druzyn żarty sie skonczyły.
Pary mamy bardzo ciekaw , postaram sie w kilku zdaniach je scharakteryzowac i to jak widze dalsze losy rywalizacji

Yunost Minsk - Munchen
Awans Białoruskiej ekipy to napewno niespodzianka bo zostawili w grupie mistrza Czech Triniec i finskie Lahti. Gracze Minska to przedsionek reprezentacji Białorusi z kilkoma doswiadczonymi graczami Dynama, całosc zgrana. Ich rywal to wielokrotni mistrzowie Niemiec z wieloma repreznentantami kraju i solidnymi zawodnikami z przeszłoscia za oceanem. Poprzedni finalisci tych rozgrywek. Wg mnie dla ekipy z Białurusi to bedzie oststni etap tych rozgrywek ale wcale nie bedzie łatwo ekipie niemieckiej. Proponuje kurs na awans ekipy niemieckiej

awans Munchen kurs 1,35

Co do meczu to dałbym typ ze na Białorusi zespoł niemiecki nie przegra: tp x2

Farjestad - Froluda

Szwedzka para w której dla mnie faworytem jest ubiegloroczny zwycezca tej edycji Froluda, nie licze na latwa przeprawe ale kazdy w Goeteborgu wie jaki jakie sa cele na ten sezon . Kadrowo to rowniez mocniejsza ekipa wiec tutaj kurs na awans Froludy

awans Froluda kurs 1,6

Wg mnie tez w pierwszym meczu Froluda nie przegra i tutaj typ x2

Augsburg Panther - Biel

Pojedynek niemiecko szwajcarski. Miałem okazje obejrzec kilka meczy obu druzyn i dla mnie solidniej wyglada zespol szwajcarki , mimo straty lidera zespol sie wzmocnil i ma kilku reprezentantow szwajcarii. , nawet jak musi sie bronic i jest naciskany potrafi mądrze skontrowac przeciwnika, całośc to przyzwoity monolit. Niemiecki zespol wzmocniony przed sezonem ale wg to Szwajcarzy zamelduja sie w kolejnej rundzie.

Biel awans kurs 1,57

Bern - Lulea

Bardzo ciekawy pojedynek w którym chyba nie ma az tak wyrazniego faworyta. Zespol ze szawjacari w tym sezonie troche po nizej oczekiwan, stracili mocny punkt w bramce, pozycja w tabeli nie do konca oddaje otencjał mistrza z Berna. Lulea z kolei bardzo solidna w lidze i w LM. Klocki z poczatku sezonu poukładane i teraz wygladaja solidnie. Napewno cele oby ekip wysokie ja jednak wiecej sily widze w ekipie szwedzkiej i proponuje awans tego zespołi

Lulea awans kurs 1,6

W pozostałych parach buki nie do konca same wiedza w ktorym kierunku isc

Bardzo ciekawie zapowiada sie pojedynek jedynej finskiej druzyny ze szwajcarskim ZUG . Bardzo wyrównana para. Mocni jak zawsze finowie ale i solidnie wzmocniony ZUG, doszlo wielu mocnych zawodnikow z brakarzem rowniez . Jezeli bym miał stawiac to widze awans ekipy ze Szwajcarii

ZUG awans kurs 1,85

W kolejnej parze szwedzkiej moze nie ma zdecydowanego faworyta ale ekipa ze Stockholmu moim zdaniem ma troche wiecej argumentów w skłądzie, wszystko zalezy od formy ale dla mnie skonczy sie awansem Djurgarden

Djurgarden awans kurs 1,75

Hradec Kralove - Mannheim

Tu mam dylemat bo serce ze HK ale rozum cos mi podpowiada ze Niemcy majacy w skladzie reprezentatnów kraju i solidnych obcokrajowców moga ta rywalizacje wygrac. Jezeli HK nie bedzie miec problemu w bramce to maja szanse zawalczyc ale jezeli Mazanec nie pokaze na co go stac to widze awans Mannheim

Pilzno - Lozanna

Ekipa Lozanny kolejny sezon zaskakuje na plus , juz nie jest to czarny kon rozgrywek NL ale solidny kandydat na połfinał. W tej rywalizacji rowniez nie ma wyraźnego faworyta ale szwajcarzy moge postraszyc Skode. W grupie poradzili sobie z siła Ocelari i kto wie czy nie przeskocza Czechów

Lozanna awans kurs 1,85

Jutro wrzuce typy na mecze. Pamietajcie ze od tej fazy w LM nie ma dogrywek i karnych, chyba ze bilans obu meczy jest taki sam wowczas o awansie decyduje dogrywka a pozniej karne. Poki co awanse widze tak a jak bedzie sie okaze
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Na podstawie tego co napisalem wczesniej spróbuje zagrac tripla z tych meczy:

Biel z x     
Szwajcarzy bardzo dobrze potrafia bronic, a przy okazji skutecznie kontratakować. i na peweno to dzis zobaczymy bo Pantery z Augsburga rusza od poczatku ale wyzej cenie zespół szwajcarski

Froluda z x    ( Froluda pod ścianą i trza pokazać siłe u siebie)
Tutaj wyzszy kurs niz na gospodarzy i pewnie tez dlatego ze ostatnie mecze Indian nie specjanie udane, ale ja raczej upatrywałbym tutaj przygotować do tego dwumeczu niz drastycznej obnizki formy. Cel w Geteborgu jest taki by obronic tytuł. Dzis mysle ze beda chcieli wywieźć jak najkorzystniejszy rezultat z Karlstad i nie daja sie ograc

Munchen z x    
Mówiąc krótko wszystko po stronie ekipy niemieckiej, doswiadczenie, jakosc, zgranie , mam nadzieje ze i forma nie uleciała wiec trzeba to pokazac na lodzie

kurs ako 3,2 fortuna    

Mimo spadajacych kursów na Pilzno i Tappare nie skreślałbym ekip Lozanny   i Zug,   które rowniez na wyjazdach sa skuteczne
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Fajny zestaw ja do tego dołoże jeszcze Pilzno i rozbije na dwa duble. Skodiczka u siebie wygląda w ostatnich meczach dobrze zaś Lozanna ostatnich meczy wyjazdowych nie może zaliczyć do udanych. Także jak Czesi chca cos ugrać to u siebie a kurs z remisem 1,40 uważam za dobry.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis rewanzowa kolejka LM i pewnie kazdy z grajacych i ja tez zastanawia sie na co stac Frolude, niestety forma przyszla za póxno i poprzedni mecz srogi lanie ale i tak jakos zdolali zmniejszyc straty do trzech bramek. I dzis beda sie starali zrobic wszystko zeby te strate odrobić. Czy sa w stanie? ja uwazam ze sa w stanie wygrac trzema bramkami. Zadanie trudne ale wykonalne, trzeba w kazdej tercji strzelic bramke wiecej, niby prose , łatwo nie bedzie bo Farjestad tez bedzie zmotyowoany by awansowac.Jezeli beda bronic wyniku i przeszkadzac a nie grac swojego hokeja to moga sobie utrudnic zadanie, na otwarta wymiane ciosow z Froluda tez pewnie nie pojda bo moze sie skonczuc 3-0 juz w 1 tercji. Sam mam dylemat bo Froluda na dwóch kuponach pofgara w roznych kombinacja, ale nie bylbym typerem dgybym przeszedł obok kursu 5,7 na awans. Ja rozumiem ze Farjestad mocny i jest motywacja, ale w Stockholmie gra bedzie wygladac inaczej, jezeli tylko bramkarze Indian nie spartola sprawy to sadze ze froluda sie podniesie i jeszcze zdoła awansować wiec solo gram ten kurs 

Froluda awans kurs 5,7      

We wczesniejszym poscie opisałem jak widze kwesie ewentualnych awansów druzyn i zdania nie zmieniam ale spróbuje rozniez zagrac kilka spotkan majac na uwadze wyniki poprzedniego tygodnia .

Biel -Augsburg

W poprzednim meczu po 2 było, Szwajcarzy sie rozkrecali z tercji na tercje az w koncu dogonili Pantery i mogli nawet wygrac, ich ataki były składniejsze , dzis licze ze u siebie klepna awans wygrywajac przynajmniej golem 

Biel RT kurs 1,85    

Zug-Tappara

Bardzo wyrownana para i szkoda ze juz na tym etapie trafiły na siebie tak silne zespoły , przed pierwszym gwizdkiem postawiałem na awans ZUG i mysle ze dzis moga pokusic sie o zwyciestwo w RT bo dogrywka i karne to juz loteryjna sprawa. Wkipa ze szwajcari ma duzy potencjał i mimo ze szanuje i lubie Tappare wydaje mi sie ze dzis moga nie dac rady bo juz u siebie mieli spore kłopoy, niezunany gol dla ZUG tez nie pomogł i tak mi sie widzi dzis ich zwyciestwo

ZUG RT kurs 2,2    

Mannheim- Hradec

Bardzo sympatyzuje z HK ale obawiam sie dzis o ta druzyne, bedzie ciezko utrzymac remis na tafli w Mannheim, Niemcy maja dobry miedzynarodowy zespół, reprezentantow kraju i u siebi beda bardzo groxni, przed pierwszym meczem obstawilam awans ekipy niemieckiej ale to nie taki oczywisty typ. Czechow oczywiscie stac na dobry rezultat a mam tu na mysli awans, tak jak w poprzednim meczu mobilizacja Mazanca i obrony niezbedna. Dzis moze nedzie troche szachow , niemniej jednak to Niemcy musza zaatakować od poczatku i ja typuje ze t a jedna bramka wygraja, czy bedzie z tego awans nie wiem

Mannheim RT kurs 1,95    

Jeszcze widze zwyciestwo Lozanny dzis bo wg mnie nie beda sie dzis bronic tylko pojda za ciosem i przypieczetuja awans

Lozanna RT kurs 1,92    

Wszystkie podane typy z x tez wg to dobra opcja łacznie z Froluda      
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 19 listopada 2019 13:17 przez mumin89Witam czy to prawda że w zespole zug bramkarz jest kontuzjowany i 5 zawodników?
ZUG od jakiegos czasu gra bez Bachofera, Morata i Thorella i radzi sobie dobrze. W Tampere tez ich brakowało. W polu maja spory potencjał, nawet nie do konca wykorzystany. Leo Genoni wg mojej wiedzy ma wystąpic ale nawet jakby co to Hollenstein jest w dobrej dyspozycji i tutaj o obsade bramki bym sie nie bał.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Rozliczenie fazy 1/8 ligi mistrzów CHL

cytat z dnia 11 listopada 2019 14:22 przez mark1973Jutro wraca CHL, mamy juz etap 1/8. Nie ma juz słabych druzyn żarty sie skonczyły.
Pary mamy bardzo ciekaw , postaram sie w kilku zdaniach je scharakteryzowac i to jak widze dalsze losy rywalizacji

Yunost Minsk - Munchen
Awans Białoruskiej ekipy to napewno niespodzianka bo zostawili w grupie mistrza Czech Triniec i finskie Lahti. Gracze Minska to przedsionek reprezentacji Białorusi z kilkoma doswiadczonymi graczami Dynama, całosc zgrana. Ich rywal to wielokrotni mistrzowie Niemiec z wieloma repreznentantami kraju i solidnymi zawodnikami z przeszłoscia za oceanem. Poprzedni finalisci tych rozgrywek. Wg mnie dla ekipy z Białurusi to bedzie oststni etap tych rozgrywek ale wcale nie bedzie łatwo ekipie niemieckiej. Proponuje kurs na awans ekipy niemieckiej

awans Munchen kurs 1,35      

Co do meczu to dałbym typ ze na Białorusi zespoł niemiecki nie przegra: tp x2

Farjestad - Froluda

Szwedzka para w której dla mnie faworytem jest ubiegloroczny zwycezca tej edycji Froluda, nie licze na latwa przeprawe ale kazdy w Goeteborgu wie jaki jakie sa cele na ten sezon . Kadrowo to rowniez mocniejsza ekipa wiec tutaj kurs na awans Froludy

awans Froluda kurs 1,6      

Wg mnie tez w pierwszym meczu Froluda nie przegra i tutaj typ x2

Augsburg Panther - Biel

Pojedynek niemiecko szwajcarski. Miałem okazje obejrzec kilka meczy obu druzyn i dla mnie solidniej wyglada zespol szwajcarki , mimo straty lidera zespol sie wzmocnil i ma kilku reprezentantow szwajcarii. , nawet jak musi sie bronic i jest naciskany potrafi mądrze skontrowac przeciwnika, całośc to przyzwoity monolit. Niemiecki zespol wzmocniony przed sezonem ale wg to Szwajcarzy zamelduja sie w kolejnej rundzie.

Biel awans kurs 1,57      

Bern - Lulea

Bardzo ciekawy pojedynek w którym chyba nie ma az tak wyrazniego faworyta. Zespol ze szawjacari w tym sezonie troche po nizej oczekiwan, stracili mocny punkt w bramce, pozycja w tabeli nie do konca oddaje otencjał mistrza z Berna. Lulea z kolei bardzo solidna w lidze i w LM. Klocki z poczatku sezonu poukładane i teraz wygladaja solidnie. Napewno cele oby ekip wysokie ja jednak wiecej sily widze w ekipie szwedzkiej i proponuje awans tego zespołi

Lulea awans kurs 1,6      

W pozostałych parach buki nie do konca same wiedza w ktorym kierunku isc

Bardzo ciekawie zapowiada sie pojedynek jedynej finskiej druzyny ze szwajcarskim ZUG . Bardzo wyrównana para. Mocni jak zawsze finowie ale i solidnie wzmocniony ZUG, doszlo wielu mocnych zawodnikow z brakarzem rowniez . Jezeli bym miał stawiac to widze awans ekipy ze Szwajcarii

ZUG awans kurs 1,85      

W kolejnej parze szwedzkiej moze nie ma zdecydowanego faworyta ale ekipa ze Stockholmu moim zdaniem ma troche wiecej argumentów w skłądzie, wszystko zalezy od formy ale dla mnie skonczy sie awansem Djurgarden

Djurgarden awans kurs 1,75      

Hradec Kralove - Mannheim

Tu mam dylemat bo serce ze HK ale rozum cos mi podpowiada ze Niemcy majacy w skladzie reprezentatnów kraju i solidnych obcokrajowców moga ta rywalizacje wygrac. Jezeli HK nie bedzie miec problemu w bramce to maja szanse zawalczyc ale jezeli Mazanec nie pokaze na co go stac to widze awans Mannheim      
Bardzo sie cieszę , że sie pomyliłem w tej parze gdyż HK to jedna z moich ulubionych drużym

Pilzno - Lozanna

Ekipa Lozanny kolejny sezon zaskakuje na plus , juz nie jest to czarny kon rozgrywek NL ale solidny kandydat na połfinał. W tej rywalizacji rowniez nie ma wyraźnego faworyta ale szwajcarzy moge postraszyc Skode. W grupie poradzili sobie z siła Ocelari i kto wie czy nie przeskocza Czechów

Lozanna awans kurs 1,85      

Jutro wrzuce typy na mecze. Pamietajcie ze od tej fazy w LM nie ma dogrywek i karnych, chyba ze bilans obu meczy jest taki sam wowczas o awansie decyduje dogrywka a pozniej karne. Poki co awanse widze tak a jak bedzie sie okaze
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Kilku kolegów poprosiło mnie o slowo komentarza przed zblizajaca sie ćwiartką ligi mistrzów, co oczywiscie z miłą chęcią robie :)
Mamy nastepujace pary:

Djurgarden - Munchen
EV Zug - Hradec Kralove
Biel - Froluda
Lulea - Lozanna

Moze zaczne od par szwedzko-szwajcarkich bo tak sie ułozyło, ze mamy po trzy ekipy ze Szwecji i Szwajcarii w ósemce.
Lulea drugi raz trafia na eli[e ze szwajcarii , w poprzedniej kolejce dwukrotnie poradziłe sobie z mistrzem tego kraju Bern, jednak trza powiedziec ze mistrz NL nie prezentuje sie skutecznie w tym sezonie, chyba brak troche jakosci,jednak ekpia szwedzka awansowała do ćwiarkie w sposób zdecydowany i pewny. Jej obecny rywal ekipa z Lozanny pokonała Pilzno w delegacji by roztrwonic przewage u siebie i w dogrywce przechylic szale zwyciestwa na swoja korzyść. Obie ekipy mocne , doskonale radza sobie w rozgrywkach ligowych , sporo jakosci w składach. Ja osobisci widze jej wiecej w ekipie szwedzkiej,  która jest wg mnie równiejszą druzyną

awans Lulea

Druga pasza szedzko szwajcarska to obronca tytułu CHL i bardzo dobrze radzaca sobie od dwoch sezonow ekipa Biel, to w jaki sposob awansowała Froluda do osemki musi budzic szacunek, wygrzebali sie z wyniku 5-0 w Karlstad, zmniejszacac straty do trzech goli i u siebe rozniesli w puch ekipe Farjestad az 8-2. Trzeba przyznac ze jest moc i forma, osobiscie w tej parze widze awans obroncy tytułu jednak nie spodziewam sie takich wyników i mysle ze ekipa ze Szwajcari stawi opór mistrzowi jednak w ostatecznym rozrachunku w półfinale zamelduje sie Froluda

awans Froluda

Kolejan para to jedne z moich ulubionych zespołów. ZUG i Hradec. V-ce mistrz NL w tym sezonie doinwestowany kadrowo o czym pisałem nie raz, cele sa wysokie i napewno sa w stanie je realizwoac nawet maja braki kadrowe. Czeska ekipa tez dobrze sobie radzi w tych rozgrywkach i jako jedyna reprezentuje swój kraj na tym etapie. Dla mnie osbiscie wiecej jakosci i znacznie dłuzej ławki jest u Helvetów, którzy potrafia sie swietnie mobilizowac na takie mecze, mysle ze jakosc przewazy w tej parze i w półfinale znajdzie sie ekipa ZUG

Zug awans

I ostatnia para , która moim zdaniem jest bardzo wyrownana. wielokrotny mistrz Niemiec ekipa Munchen kontra szedzki Djurgarden. W składzie druzyny z DEL mamy reprezentantów kraju i solidnych obcokrajwoców , to finalistw poprzednich rozgrywek, który do tej pory swietnie sobie radzi i w lidze i w CHL. Druzyna ze Sztokholmu po słabszym poczatku, rozkreca sie , jest forma i beda grożni dla kazdego. W tej parze wiele moze sie zdarzyc i est mi ciezko wybrac zwyciezce. Stawiam  na ekipe naszych zachodnich sasiadów

awans Munchen

Po skonczeniu fazy grupowej i rozlosowaniu par wymarzył mi sie finał ZUG - Froluda, jak bedzie zobaczymy
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wobec powyższego wpisu gram dziś tak
W Kralove myślę że ZUG jeśli nie wygra to przynajmniej remis, i tak

ZUG z x kurs 1,51
Gram też Rt kurs 2,43

Froluda myślę że tym razem nie położy pierwszego meczu o tutaj

Froluda Rt kurs 1,58
Froluda minus 1'5 kurs 2,05

W Lozannie będzie ciekawie ale gospodarze lepiej radza sobie w delegacji, Lulea mocna i tutaj typ 

Lulea z x kurs 1,50

Z typów z x i Froluda Rt można złożyć tripla kurs 3.58
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 4 grudnia 2019 06:31 przez michal-dolowackiCo ta Frolunda wczoraj zrobiła ?

Wybronią Waszym zdaniem awans ?
Biel to bardzo trudny przeciwnik, potrafia sie bronić a jezeli w gazie jest Hiller to cezko sie z nimi gra, widziałem kilka ich meczy i tam sie stworzył mocny team, dodatkowo do pełni sił doszedł juz kapitan i mentor Damien Brunner, to dla nich olbrzymie wzmocnienie na lodzie i poza nim, bedzie bardzo ciezko Froludzie ale moze oprócz obsady bramki wszystko po ich stronie, mimo wszystko wiecej jakosci. Musza rozgryźć w co graja Helveci, juz trzecia tercja pokazała ze wiedzą jak to zrobić i osoboscie licze ze ten awans bedzie, mimo ze to tylko i az jedna bramka to bedzie trudniej niz z Farjestad bo to troche dwa inne style gry, dodatkowo Szwajcarzy lubią grac bodiczkami. Sam mam pograne awanse w tym Froludy i licze , że to sie dobrze dla nich skończy , ale ten win trzeba bedzie wyszarpać.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
I mamy jutro rewanże CHL, co do awansów to Munchen przez kontuzję Aus den Birkena raczej pogrzebało szanse, a co znaczy dobry golie miedzy słupkami to kazdy wie. U siebie ciezko bedzie nawet wygrać ale to tylko sport i juz rózne cuda sie działy
Z innych meczy , znów pod scianą Froluda, tym razem tylko strata jednej brami ale nieststy wyjazd na groźny teren. W pierwszym meczu byli wyraźnie lepi od rywali ale to goscie strzelali i grali mądrzej taktycznie, czego szwedzi przez dwie tercje nie mogli rozgryźć
Jutro kluczem bedzie taktyczne rozpracowanie Helvetów, jezeli to sie uda a wierze w to powinni conajmniej jedna bramką wygrać i mam nadzieje ze ten awans wywalczą, choc łatwo nie bedzie.
Zug podejmuje Hradec, w pierwszym meczu dwie tercje lepsze Helvetow trzecia to obrona i stracony gol. U siebie Zug zdecydowanie lepszy ale chcąc awanswac bez dogrywki trzeba to wygrac w RT na co oczywiscie ich stac
I ostatnia konfrontacja to mecz Lulea z Lozanna. W pierwszym meczu szwedzi madrzejsi i skuteczniejsi co zostało udokumentowane wynikiem 1-2, w rewanzu niby wystarczy remis ale Lulea zagra tutaj o pełną i nie bedzie ryzykowac dogrywki, wg mnie to mocniejszy zespoł
Z tych przymyslen proponuje zagrac tripla
Froluda+ZUG+Lulea wszystko w RT    
kurs wczoraj był prawie 6 , dzis kuz niecałe 5 ale tez wart gry

EDIT: Solo proponuję zagrać na ekipę z Djurgarden, bo są na fali i nie przyjadą sie jutro bronić tylko przyklepać awans. Niemcy maja kłopot w bramce a szkoda bo spodziewałem sie wyrównanej rywalizacji wiec taki typ

Djurgarden RT kurs 2,78 fortuna    
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 30 listopada 2019 21:50 przez mark1973Kilku kolegów poprosiło mnie o slowo komentarza przed zblizajaca sie ćwiartką ligi mistrzów, co oczywiscie z miłą chęcią robie :)
Mamy nastepujace pary:

Djurgarden - Munchen
EV Zug - Hradec Kralove
Biel - Froluda
Lulea - Lozanna

Moze zaczne od par szwedzko-szwajcarkich bo tak sie ułozyło, ze mamy po trzy ekipy ze Szwecji i Szwajcarii w ósemce.
Lulea drugi raz trafia na eli[e ze szwajcarii , w poprzedniej kolejce dwukrotnie poradziłe sobie z mistrzem tego kraju Bern, jednak trza powiedziec ze mistrz NL nie prezentuje sie skutecznie w tym sezonie, chyba brak troche jakosci,jednak ekpia szwedzka awansowała do ćwiarkie w sposób zdecydowany i pewny. Jej obecny rywal ekipa z Lozanny pokonała Pilzno w delegacji by roztrwonic przewage u siebie i w dogrywce przechylic szale zwyciestwa na swoja korzyść. Obie ekipy mocne , doskonale radza sobie w rozgrywkach ligowych , sporo jakosci w składach. Ja osobisci widze jej wiecej w ekipie szwedzkiej,  która jest wg mnie równiejszą druzyną

awans Lulea    

Druga pasza szedzko szwajcarska to obronca tytułu CHL i bardzo dobrze radzaca sobie od dwoch sezonow ekipa Biel, to w jaki sposob awansowała Froluda do osemki musi budzic szacunek, wygrzebali sie z wyniku 5-0 w Karlstad, zmniejszacac straty do trzech goli i u siebe rozniesli w puch ekipe Farjestad az 8-2. Trzeba przyznac ze jest moc i forma, osobiscie w tej parze widze awans obroncy tytułu jednak nie spodziewam sie takich wyników i mysle ze ekipa ze Szwajcari stawi opór mistrzowi jednak w ostatecznym rozrachunku w półfinale zamelduje sie Froluda

awans Froluda    edit: Biel juz było myślami w półfinale i zabrakło doświadczenia a taki zespoł jak Froluda to wykorzystał

Kolejan para to jedne z moich ulubionych zespołów. ZUG i Hradec. V-ce mistrz NL w tym sezonie doinwestowany kadrowo o czym pisałem nie raz, cele sa wysokie i napewno sa w stanie je realizwoac nawet maja braki kadrowe. Czeska ekipa tez dobrze sobie radzi w tych rozgrywkach i jako jedyna reprezentuje swój kraj na tym etapie. Dla mnie osbiscie wiecej jakosci i znacznie dłuzej ławki jest u Helvetów, którzy potrafia sie swietnie mobilizowac na takie mecze, mysle ze jakosc przewazy w tej parze i w półfinale znajdzie sie ekipa ZUG

Zug awans    

I ostatnia para , która moim zdaniem jest bardzo wyrownana. wielokrotny mistrz Niemiec ekipa Munchen kontra szedzki Djurgarden. W składzie druzyny z DEL mamy reprezentantów kraju i solidnych obcokrajwoców , to finalistw poprzednich rozgrywek, który do tej pory swietnie sobie radzi i w lidze i w CHL. Druzyna ze Sztokholmu po słabszym poczatku, rozkreca sie , jest forma i beda grożni dla kazdego. W tej parze wiele moze sie zdarzyc i est mi ciezko wybrac zwyciezce. Stawiam  na ekipe naszych zachodnich sasiadów

awans Munchen    : EDIT: brak Aus den Birkena zrobił swoje, nie było spokoju na tylach to i nie było wyniku, szczególnie w pierwszymmeczu
Po skonczeniu fazy grupowej i rozlosowaniu par wymarzył mi sie finał ZUG - Froluda, jak bedzie zobaczymy
No i trzeba sie rozliczyć ze spierdolonej roboty:
Niestety kto ogladał wczoraj mecz ZUG-Hradec to widział, ze gra szwajcarow kompletnie sie nie kleiła, jak takie strzelby ja Hoffman i Martschini nie trafiaja dokładnie w krażek i jak bija prosto w Mazanca to jak moze byc dobrze, nie mieli Helveci pomysłu na obrone Czechów , choc i sami spartolili wiele sytuacji , sporo niedokladnosci w grze ale tez i błedy w obronie, to nie był ten ZUG , który widziałem z meczów grupwych i przeciwko Tapparze, cos nie zagrało. nieststy ZUG zabrał sporo gotówki:

Teraz życzeniowo chciąłbym finału Lulea-Hradec a jak bedzie to i na kogo grac musze przemyslec 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Wczoraj bardziej skupiłem się na meczu Froludy, ale trochę spotkania Zug - HK udało mi się obejrzeć i mam wrażenie, że przede wszystkim bramkarz gospodarzom wczoraj nie pomógł. Przy pierwszych dwóch bramkach niestety to zachowanie było dalekie od ideału, z tego co czytałem to kibice również z występu bramkarza nie są zadowoleni. Wiadomo, że jak te dwie bramki się sypnęły to już mecz się ustawił, potem jeszcze PP i szybko zrobiło się 0:3 i właściwie sprawa się zamknęła, bo Czesi już to kontrolowali i wydaje mi się, że Zug nie miał też takiego potencjału by wyjść z takiej opresji jak np zrobili to Szwedzi w meczu z Biel.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo mecze zaraz.
Szwedzki pojedynek. Froluda słabo do tej pory gra pierwsze mecze, później gonią, składy wyrównane, może że wskazaniem na Indian. Ja delikatnie w stronę Lulea bo jakies szansę są 

Lulea z x kurs 1,62    
I może awans Lulea kurs 1,92

Drugi mecz to typ zyczeniowy bo serce za Hradkiem. Djur mocne, szczególnie i siebie. HK co podchodził do meczów w LM to w lidze słabe wyniki. Ostatnie mecze tym razem bardzo dobre, może to zapowiedź sukcesu na arenie Europejskiej 

HK z x kurs 1,97    
Tak pod prąd kh awans kurs 2,55
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś ostatnie spotkanie w tym sezonie w CHL więc spróbuje coś pograć szczególnie, że ligi europejskie teraz przerwa, tylko NHL zostało do grania. Starcie jednego z faworytów do końcowego zwycięstwa od samego początku, obrońcy tytułu z poprzedniego sezonu u dużej niespodzianki z Czech. Wydaje się, że w tym spotkaniu faworyt jest wyraźny i szwedzka ekipa, ktora musiał sporo powalczyć we wczesniejszych fazach skoro już tutaj doszła to dziś będzie miała pod kontrolą to spotkanie i spokojnie odniesie zwycięstwo. Teraz już tylko jedno spotkanie więc od pierwszego meczu musi być skupienie u Szwedów nie tak jak w poprzednich rundach, gdzie był czas na odrabianie strat. Personalnie ekipa ze Szwecji wydaje się, że jest znacznie mocniejsza, dodatkowo dochodzi doświadczenie w spotkaniach na tym poziomie. HK zaskoczyło dochodząc do tej fazy, dziś maja po swojej stronie własną halę, ale czy to wystarczy na gości? Wydaje mi się że nie, dlatego może kurs nie zachwyca, ale jednak dziś w RT kierunek na Froludnę, plus z minusowym handi. Powinni zamknąć mecz w regulaminowym bo dogrywka to już trochę loteria, przy prowadzeniu gospodarze powinni sie otworzyć więc wtedy dodatkowo Szwedzi coś dorzucą i pokryją handi. Liczę na to, że tak sie to rozegra, choć nastawiam się na to, że Czesi zamkną się od początku, postawia na obronę i będą liczyli na jakiś błąd Szwedów, gdy Ci bedą coraz mocniej napierać i jakąś kontrę. Pytanie jak długo bramka Czechów pozostanie dla Szwedow zamknięta. Osobiście wydaje mi się, że nie będzie to zbyt długo trwało jeśli tylko Frolunda wyjdzie na spotkanie z pelnym skupieniem i mobilizacją.

Frolunda RT @1,95   
Frolunda -1,5 @2,68   
Frolunda 1T/Mecz @3,1   
 
Otrzymane punkty reputacji: +217
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak kolega wyże wspomniał wszystko wskazuje na Froludę dziś, skład personalny, gdzie obok doświadczonych zawodnikow jest grupa zdolnej młodziezy, doświadczenie , bo to trzykrotny triumfator tej imprezy, wieloktorny mistrz Szwecji. . Zgodnie z przepisami Hradec niestety nie moze skorzystac z kilku wzmocnien poczynionych w trakcie sezonu. Nie zagra Enlund, Sidlik, Orsava, Zejdl, wiec bedzie to troche inny skład niz w ostatatnich meczach ligowych. Obie ekipy zmierzyły sie we wrzesniu jeszcze przed rozpoczeciem sezonow ligowych i byly to dwa mocne wyrownane mecze. Ja próbuje poszukac pozytywów dla ekipy Czeskiej. Napewno cały kraj im bedzie kibicował, bo prócz peirwszego sukcesu w CHL stawką jest rozstawienie ilosci druzyn w przyszłorocznych rozgrywkach. Cała hala bedzie za nimi, Czesi potrafia jak malo która ekipa wykorzstac błedy rywala, pokazali to z mocnym ZUG i tak samo mocnym Djurgarden, gdzie w dwumeczach rywal nie miał nic do powiedzenia, Mazanec potrafi zamurować bramke co ostatnio w CHL mu swietnie wychodziło, oczywiscie nie bez pomocy obrony. Czesi swietnie graj w srodkowej strefie i tutaj pewnie beda chclei wybijac z rytmu szwedzka ekipe sami kontratakujac. Mysle ze dzis mozemy spodziewac sie bitwy, doslownie i w przenosni, jezeli uda sie Czechom zneutralizować świetnych technicznie i szybko jezdzacych na łyzwach szwedów to wynik jest sprawa otwartą. Wazna rzecza bedzie tez unikanie kar bo Froluda potrafi byc zabójcza w tym elemencie. Jak widać z analizy ide w kierunku naszych południowych sasiadów, napewno wiecej atutów po stronie Szwedów, ale to finał i zobaczymy. Granie tego typu meczów w ogole jest opatrzone ryzykiem a napewno wiekszym granie dzis w kierunku Hradec Kralove wiec typu nie polecam po prostu staram sie znaleźć wszyskie plusy i minusy tego spotkania, napewno kurs na Frolude jeszcze spadnie choć juz sporo spadł, ale czy uzyłbym słowa lekka masówka na Szwedów , niekoniecznie. Po prostu to spotkanie jawi mi sie nie na jednostronny spektakl tylko kawał dobrego wyrównanego hokeja, wiec ja gram tak

Remis kurs 4,15
Hradec ml kurs 2,5
Pamietajcie w finale nie ma karnych, gramy do upadłego
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom