>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

CHL - Champions Hockey Leauge 2014/2015

Status
Zamknięty.
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Bolzano - TPS Turku
Lulea - Hamburg Freezers
TPS Turku+Lulea @ 1,75

O spotkaniu TPS zostało napisane już chyba wszystko, ja pobieram do dubla czysty win po @ 1,25 i dokładam do tego Luleę. Wyniki osiągane w ostatnim czasie przez ekipę z Coop Norrbotten Arena są naprawdę świetne. Ograna Skelleftea, Karpat a w między czasie wygrane w Lidze Mistrzów z Nottingham i właśnie z Hamburiem. Bardzo dobrze funkcjonuje gra w PP i to głównie dzięki temu wygrali u naszych zachodnich sąsiadów. Co do zmian personalnych jakie zaszły w ekipie... odszedł Klasen do Lugano (wtf?!), Olausson do Biel, Rautio do Linkoping, Hedman, Persson i Gunnarson do Farjestad i wymieniać można dalej, generalnie najważniejsi zawodnicy, którzy stanowili o sile zespołu w ostatnich latach pożegnali się z klubem. Nowym goalie nr1 będzie Larsson z AIKu (2,63 GAA w poprzednim sezonie) a dla mnie sprawa jest prosta - Larsson&lt;Rautio. Wraca na stare śmiecie Nagander, jest Nakyva więc dziury w obronie można powiedzieć jakoś załatane. No i atak - jest Dixon, w KHL mu nie wyszło ale w Skandynawii zawsze sobie dobrze radził, do tego Petrell i Zaar, IMO duży minus. Z tego co widzę na dzisiejszy mecz pełny skład w ekipie gospodarzy a więc rozgrywki traktujemy bardzo serio. W Hamburgu jedyne osłabienie to chyba tylko Wolf, z ważniejszych wzmocnień są Clark i Sertich. Dziś nie zagra trzech zawodników: Morten Madsen, kapitan Christoph Schubert i Mathieu Roy, wszyscy są kontuzjowani.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Ingolstadt[email protected] b365 ⛔⛔⛔ 4-4
Vitkovice dziś zagrają mocno odmłodzonym składem.Z podstawowych zawodników do Niemiec nie pojechał bramkarz Dolejs,obrońcy Zib,Stencel,Stehlik,Kovar i napastnicy Kana,Huzevka,Burger,Strapac,Szturc.
Nie znalazłem żadnych informacji na temat osłabień w ekipie mistrza Niemiec.Ci mają jeszcze czysto teoretyczne szanse na awans,ale myślę,że z tak osłabioną ekipą gości dziś wygrają.Niemieckie kluby raczej nie mają w zwyczaju odpuszczania spotkań,a widać,że Czesi raczej walkę o awans odpuścili i wolą się skupić na lidze.
To będzie 2 mecz gospodarzy w Lidze Mistrzów przed własną publicznością.W 1 pokonali fińską Saipę 4-1.
Kursy poleciały ostro w dół i raczej nadal będą spadać.
Dodatkowo gram (-1.5)@2.50 i over 5.5@1.90 b365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Servette vs Briancon

Nie lubię już tych rozgrywek, ale z okazji ostatniej kolejki warto było przeglądnąć tabele i sytuacje w każdej z grup. Moją uwagę przykuła grupa C gdzie praktycznie wszystko jest już jasne i obie ekipy raczej mają pewny awans, mowa o Frolundzie i Servette. Jednak nadal jest walka o 1 pozycję w grupie. Frolunda gra jutro w Austrii ze słabym jak na warunki austriackie Villacher i wcale nie musi to być tak jednostronny mecz jak to miało miejsce w Szwecji gdzie Frolunda wygrała 5:2. Do czego jednak zmierzam, moim punktem zaczepnym jest spotkanie Servette z outsiderem czyli Briancon, ekipa, która w tej edycji ligi mistrzów straciła już 26 bramek i obok Sonderyjske oraz Nottingham to najgorsza defensywa w LM. Servette w pierwszym meczu pokonał Francuzów 2:7, teraz pora na rewanż w Szwajcarii i jestem zdania, że gracze z Genewy nie pozwolą aby to spotkanie było bez życia i wiało z niego nudą. Poza tym w szeregach Servette mamy dobrze znanych kibicom NHL graczy tj. Matt D&#39;Agostini, Tom Pyatt oraz Taylor Pyatt jaki by nie był ich potencjał na NHL to na pewno w Euro hokeju są to gracze dodający sporo wartości takie drużynie jak Servette. Z bardzo dobrej strony pokazuje się Kevin Romy, który punktuje zarówno w lidze jak i w LM. Ogółem w Genevie chcą podreperować bilans bramkowy ponieważ z tego co piszą jest ciut gorszy od ekip bezpośrednio rywalizujących o awanse z 2 miejsca także spodziewam się gry na 100% dlatego też over 5.5 w tym wypadku to chyba prezent od buków i do tego kursy w okolicach 1.8 to aż grzech nie brać ;)
over 5.5 / 1.86 Marathonbet (powiem tak, jak dla mnie to takie mocne 7/10) ;) ✅ i to by było na tyle z tych &quot;czarodziesjkich rozgrywek&quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sparta Praga - Adler Mannheim​

Sprawa jest prosta, Sparta musi wygrać za 3 punkty by wyjść z grupy z 1 miejsca. Mają lepszy dwumecz z Vaxjo a przy okazji wygranej minimum 2 bramkami będą mieli ten sam bilans bramek a z racji tego, że będą mieli więcej zdobytych, na pewno zajmą pierwsze miejsce. Z tego co udało mi się dowiedzieć Sparta wystawia na to spotkanie regularny pierwszy skład, jeśli chodzi o gości to nie ma żadnych informacji na temat ubytków itp. także ciężko stwierdzic, ale dla nich to mecz o pietruszkę. W mojej ocenie hendi na gospodarzy do gry, co prawda Niemcy to zagadka na wieczór, ale na pewno nie będą tu się wypruwali, choćby z tego względu, że w piątek grają wyjazdowy mecz w Monachium i to jest na pewno ważniejszy pojedynek niż ten dziś w Pradze.
Sparta Praga (-1,5) / 1.66 Pinnacle ✅ 6:3
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się z kolegą @juanroman08
ale 1.66 mnie nie zadowala dlatego decyduje się grać na
Sparta Praga wygra 1 tercję @1.81 -----------------------
Spara za 2 dni gra na wyjeździe arcytrudne spotkanie z Pardubice gdzie mobilizują się strasznie. Sądzę że będa chcieli szybko zamknąć mecz mocno ruszając. to jest styl Sparty teraz jeszcze mają o co grać więc tak stawiam. wszystko jest po stronie Czechów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom