>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

China Open 2008 24th-30th Mar 2008

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wiesz Hendrego nie mogles ogladac , bo w tej rundzie kamery sa tylko na jedynym stole niesety.co jest jakas porazka wogole.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Dzisiaj na plusie, grając na Dinga i Maguire&#39;a. Nie dziwi mnie porażka Dott&#39;a (o której przestrzegałem kilka osób na Privie) ale nie spodziewałem się mimo wszystko przedwczesnego wyeliminowania Lee. O ile nawet przegraną Hendry&#39;ego dało się przewidzieć, tak nie przewidywałem porażki Anglika. Zagrałem jednak dubel o którym pisałem powyżej, którego byłem niemalże w 100% pewny i cieszę się, że nie poniosło mnie na tripla. Na jutro również w/g mnie bardzo prawdopodobny dubel: Carter i Murphy za 400zł na podwojenie stawki.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
hmm ja bym do tego dorzucił jeszcze Higginsa , ale zastanawia mnie jego forma i to czy nie odwali lipy na początku, ale chyba ze Swailem powinien sobie poradzić ? jak myślicie ?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Też myślałem nad Higginsem, ale jednak Swail to nie byle jaka firma jest. Osobiście na jutro zagrałem tripel o treści: Murphy &amp; Selby &amp; O&#39;Sullivan. Szanse tego kuponu oceniam na 8/10. Nie wydaję mi się aby tacy faworyci odpadli, szczególnie patrząc na ich przeciwników. Co prawda miałbym obawy do O&#39;Sullivana, ale po tym co Fu pokazał w pierwszej rundzie raczej Ronnie powinien wygrać. Nie ma co się oszukiwać jutro liczę na faworytów i tyle ;)
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
John Higgins spokojnie sobie poradzi. Nie dawno w eliminacjach do Mistrzost Świata Swail ledwo co pokonał Judd&#39;a Trump&#39;a. Zaprezentował się słabo i typ na mistrza świata jak najbardziej:spokodfhgfh:

Dzisiaj niestety Hendry dał ciała i odpadł, szkoda bo lubię tego zawodnika. Zastanawiająca jest porażka Lee. Szczerze to zawiódł. Nigiel Bond pokonał go 5:3, co dla mni jest niespodzianką. Za to zaimponował mi Barry Pinches, pokazał się z dobrej strony i myśle ze stać go na pokonanie Bond&#39;a.

Moje typy na jutro:

Ronnie O&#39;Sullivan-Marco Fu =&gt; 1 (1,38 ) taki kurs to prezent od buka ???? ⛔
Mark Selby-Ricky Walden =&gt; 1 (1,38 )✅
Ali Carter-Stuart Bingham =&gt; 1 (1,64)✅

Te typy pójdą na kupon. Jedynie kto mółby zaiweść to tylko Ali, chociaż ostatnio jest w dobrej formie i napewno powalczy o zwycięstwo. Mark i Ronnie to dla mnie pewniaki:-D

Pozostałe propozycje:

Peter Ebdon-Jamie Cope =&gt; 2 (1,93)⛔
John Higgins-Joe Swail =&gt; 1 (1,38 )✅
Mark Williams-Marcus Campbell =&gt; 1 (1,38 )✅
Shaun Murphy-Dave Harold =&gt; 1 (1,29)
✅

Tych nie zagram bo niestety nie ma ich w ofercie fortuny.
Sapotkanie Neil Robertson-Mark Allen wole nie ruszać, bo może być zacięty i trudno wskazać lepszego.

POZDRO
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Ali Carter - Stuart Bingham 1 (kurs: 1.60)
Wynik: 5:3
Shaun Murphy - Dave Harold 1 (kurs: 1.25)
Wynik: 5:3

Carter jest w formie, gra naprawdę dojrzałego i skutecznego snookera. Sądzę, że w turnieju tym Carter ma spore szanse na osiągnięcie dobrego wyniku. Jutro na przeszkodzie staje doświadczony Bingham, który jest typowym przeciętniakiem, w dodatku spisującym się ostatnio po prostu słabo. Przelicznik 1.60 na młodszego z Anglików w moim odczuciu nieadekwatny do obecnej dyspozycji a także umiejętności Cartera.

Michau, pisałeś, że liczysz na faworytów. Dla mnie zdecydowanym pewniakiem jest Shaun Murphy, który traktuje poważnie występy w każdym jednym rankingowym turnieju. Dlatego też stawiam go jako zdecydowanego faworyta w pojedynku z Haroldem. Murphy przewyższa swojego rywala pod każdym jednym względem i nie dopuszczam do siebie innej myśli, niżeli zdecydowane zwycięstwo &quot;czarodzieja&quot;.

Natomiast jak odradzałem gry na Dott&#39;a, tak teraz przestrzegam przed wnoszeniem zakładów na O&#39;Sullivana. Ktoś pisał, że jest to zdecydowany faworyt, gdyż Fu męczył się w 1. rundzie z jakimś azjatyckim ogórkiem. Nic bardziej mylnego - Fu znany jest bowiem z tego, iż potrafi sprężyć się na grę z zawodnikami z wyższej półki, a z tymi teoretycznie słabszymi, prezentować się znacznie słabiej. O&#39;Sullivan to jednak chimeryczny zawodnik, którego nie stawiałbym w turniejach Malta Cup, czy, tu, China Open.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Nie wiem co sie stało, ale już około dobrej godziny trwa 8-frame w meczu Shaun Murphy - Dave Harold, ma ktos jakis link w ktorym mozna obserwowac sytuacje na stole? Kilkanascie razy juz wbili biała, nie wiem co jest grane ;o
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
właśnie widziałem mecz Higginsa i mimo że wymęczył 5:4 ze Swailem, moim zdaniem zagrał b. słabo... częste błędy na prostych bilach, dużo pomyłek, słabe odstawne, złe wyjścia na kolory (jak na jego możliwości oczywiście). Uważam, że warto postawić na Kinga, a to pewnie Szkot pewnie będzie faworytem buków ;)
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Murphy wygral jak cos , wiadomosc z ostatniej chwili:p
ciesze sie i czekamy na kolejne pary.Ciesze sie ze ebdon wygral z synem rzeznika :pa kurs byl spory
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan-Marco Fu =&gt; 4:5

Oglądałem spotkanie i trzeba powiedzieć, że Ronnie jest niesamowity. Gdyby jemu dziś chciało się grać i zależało mu na China Open to Fu nie miał by szans. Anglik lekceważył przeciwnika i według mnie nawet panią sędzie Michaele Tabb. Wbijał na pograniczu faulu przu wykładaniu kolorowych bil pez sędzine, wogule kredował tip co kilka uderzeń przy których nadawał rotacje, rzucał krzyżakiem po stole ...

On jakby podchodził od każdego turnieju jak Shaun Murphy to wygrywałby chyba wszystko. Przecież jest uznawany za najbardziej utalentowanego gracza wszechczasów. Szkoda że tak podszedł do tego turnieju, mógł lepiej wogule nie przyjeżdżać. Zdaje mi się na Mistrzostwach Świata powalczy o tytuł, jeśli tylko podejdzie do tego bardzo poważnie.
 
M 19

maras89

Użytkownik
Co do Roniego to zlekcewazyl rywala bo jakby bardziej sie przylozyl to z pewnoscia by wygral...Co do Cartera to niech zacznie grac i wygra wkoncu tego ostatniego frejma..Mam jeszcze Selby&#39;ego i niech przyspiesza troche tempo bo poki co prowadzi 3-2 ale meczy sie niemilosiernie
 
michau 84

michau

Forum VIP
No i niestety, tego czego najbardziej się obawiałem - czyli porażka O&#39;Sullivana się sprawdziła... Jeżeli tak było jak pisze ryba to ciesze się że przegrał. I ciekaw jestem czy w końcu spoważnieje... Jak narazie snooker w moim wydaniu bardzo kiepsko jeżeli chodzi o ten turniej... Ale jutro kolejna runda, kolejne emocje, więc nie ma co płakać.
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
Ronnie O&#39;Sullivan-Marco Fu =&gt; 4:5

Oglądałem spotkanie i trzeba powiedzieć, że Ronnie jest niesamowity. Gdyby jemu dziś chciało się grać i zależało mu na China Open to Fu nie miał by szans. Anglik lekceważył przeciwnika i według mnie nawet panią sędzie Michaele Tabb. Wbijał na pograniczu faulu przu wykładaniu kolorowych bil pez sędzine, wogule kredował tip co kilka uderzeń przy których nadawał rotacje, rzucał krzyżakiem po stole ...

On jakby podchodził od każdego turnieju jak Shaun Murphy to wygrywałby chyba wszystko. Przecież jest uznawany za najbardziej utalentowanego gracza wszechczasów. Szkoda że tak podszedł do tego turnieju, mógł lepiej wogule nie przyjeżdżać. Zdaje mi się na Mistrzostwach Świata powalczy o tytuł, jeśli tylko podejdzie do tego bardzo poważnie.
Zgodze się z tobą odwalił straszną kaszane, tak jakby chciał najszybciej z tamtąd uciec, wcale nie nie chciało mu się grać, z resztą to nie pierwszy jego taki turniej, który sobie poprostu olał. Jakby chciał to by go roztrzaskał 5-0 i jeszcze frama max zaliczył, po 8 frame myslałem że się obudził, potem początek 9 tez niby jakośgrał ale już jak zobaczył że Fu bije na wysokich kolorach to już całkiem sobie olał.
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
Natomiast jak odradzałem gry na Dott&#39;a, tak teraz przestrzegam przed wnoszeniem zakładów na O&#39;Sullivana. Ktoś pisał, że jest to zdecydowany faworyt, gdyż Fu męczył się w 1. rundzie z jakimś azjatyckim ogórkiem. Nic bardziej mylnego - Fu znany jest bowiem z tego, iż potrafi sprężyć się na grę z zawodnikami z wyższej półki, a z tymi teoretycznie słabszymi, prezentować się znacznie słabiej. O&#39;Sullivan to jednak chimeryczny zawodnik, którego nie stawiałbym w turniejach Malta Cup, czy, tu, China Open.
Marco Fu - Ronnie O&#39;Sullivan 5-4.

Nie rozumiem tych, którzy stawiali na Anglika. Przyznać się, kto jeszcze wniósł zakład na O&#39;Sullivana?:jezora:
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Ja ominalem i puscilem grubo Cartera . Roni w meczach o pietruszke ( do dla niego kasa z hina Open jest mala ) sie nie stara , grał sybko malo dokladnie bez taktyki , pełen spontan ale i tak ugral 4 frejmy , nie ktore zagrania mial naprawde genialne i zastanawianie sie czy tak samo zagram w MŚ nie ma większego sensu bo to inny prestiż
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
ha Bardzo mocno zastanawiam sie nad Murphym po 2.0 moim zdaniem to value Ding nie gra nic wspanialego moze jest lekko sparalizowany nie ma formy nie wiem ale nie gra , nic wspaniałego , zagram pewnie Murpggo i Maguira .
Mysle ze take Ali Carter ktory jest w dobrej formie moze pojechac Allena i po 1.85 warto sprobwac.
 
zielarz 0

zielarz

Użytkownik
Panowie jakie jutro są mecze o 12.30??? bo ja w ofercie mam tylko Dinga i Dohertego a 4 zawsze o 12.30 grają. Mam nadzieje zę jescze jakieś są
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jutro raczej Maguire najpewniejszy typ wedlug mnie.Drugi typ z wyzszym kursem to tym na Murphego , Ding jakos mnie nie przekonał.Murphy praktycznie zawsze walczy nie patrzac jaki to turniej.Moim zdaniem po kursie 2.00 zdecydowanie biore typ na niego.

pozdrawiam
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Panowie jakie jutro są mecze o 12.30??? bo ja w ofercie mam tylko Dinga i Dohertego a 4 zawsze o 12.30 grają. Mam nadzieje zę jescze jakieś są
07:30 Barry Pinches - Bond, N
07:30 Ebdon, P - Williams, M
07:30 Mark King - John Higgins
07:30 Stephen Maguire - Hawkins, B
12:30 Carter, A - Mark Allen
12:30 Marco Fu - Mark Selby
12:30 Murphy, S - Junhui, D
12:30 Ryan Day - Doherty, K
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom