>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Channel One Cup 2021

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj o 16:00 odbędzie się pierwsze spotkanie Channel One Cup, które będzie miało miejsce w Moskwie. Rywalizować będzie Rosja i Kanada. Ci drudzy dołączają do rozgrywek po raz pierwszy od kilku dobrych lat.

1639564107829.png
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj krótko, hokejowy klasyk jak dla mnie dla Rosji, który skład jak na KHL jest mocny i jak dobrze wiemy, na Channel One Cup motywacja jest największa. Odświeżony nieco skład trenerski, pozwoli spojrzeć na The Red Machine na nowo. Kanada oczywiście też przywiozła solidnych grajków z KHL oraz z europejskich lig, ale taki skład widzi się po raz pierwszy i tak dobrego zgrania może zabraknąć, jak to jest u Rosjan. Celuje w wygrana gospodarzy z overem 4.5 goli, bo to jednak towarzyski turniej i sporo bramek pada w Euro Hockey Tour, szczególnie na początku, jak formacje defensywie nie są jeszcze dobrze zgrane, a indywidualności po obu stronach lodu jest sporo.

Rosja va Kanada: 1/+4.5 gola @2.50 Fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +515
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Chyba troche przesadzili z tymi kursami. 1,68 na Rosje a prawie 4 na Kanade. Owszem Rosja zebrała wszystko co ma najlepsze z KHL, ale te ciągałe zmiany trenerów koncepcji skladu , ustawien zawodnikow w linkach , jakoś mi to nie pasuje że tak sobie dzis wypali. Kanada złozona jak wiadomo głownie z graczy KHL ale czy to nie solidne nazwiska? W bramce Pasquale, obrona Gillmore, Robinson, Murphy, Ellis, Genoway, Scarlett, atak: Curry, Audette, Beck, Knight, Spooner, Weal, Kunyk, Maillet, ODell, Graovac, Czy moge zaskoczyc Rosjan? Jasne. Rosja ma troche kłopot z rodzimymi bramkarzami bo i Bilyalov i Fedotov lubią nagrzeszyć przy ostrym naporze na bramke. Ostatnio sporo stawialem na Rosje w roznych imprezach i jakos mnie zawodzili mimo nieraz dobrego rosteru. Jesli wygraja fajnie ale nie stawiam na nich i wiecej szans daje kanadyjczykom.

Kanada z x kurs 2,14 fortuna
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dla równowagi zagram sobie gola Corbana, gdzie ostatnio były plotki, aby zagrał dla reprezentacji Rosji, bo brakuje solidnych centrów, ale nie ma tematu. Chlopak jest w formie, w KHL regularnie punktuje, zna Rosjan jak nikt, kurs nieco zawyzony moim zdaniem.

Corban Knight strzeli gola @3.70 Fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Lecimy z kolejnym dniem Euro Hockey Tour:

Szwecja vs Rosja: każda zdobędzie 2+ bramek @1.65 ❌
Czechy vs Finlandia: X2 @1.59 ✅
AKO @2.62 Fortuna ❌


Szczerze mówiąc miałem spory ból głowy na kogo postawić w pojedynku Rosjan ze Szwecją. The Red Machine są back-to-back, ale myślę, że zmęczenie nie będzie mocno widoczne, bo w trzeciej tercji przy stanie 4:1 trochę odpuścili i to ich prawie skarciło. Nie mniej jednak gra gospodarzy mi się bardzo podobała i przede wszystkim szybkie przejście z obrony do ataku dało sporą przewagę nad Kanadą. Dzisiaj zadanie wydaje się jeszcze trudniejsze, bo Trzy Korony przywiozły do Moskwy zawodników, którzy w klubach są wyraźnie w formie. Malte Stromwall jak jest zdrowy potrafi sam wygrywać spotkania i wspierany przez Mattiasa Tedenby może być zabójczym duetem. Nie zapominajmy do Timie Heed, który wyróżnia się w Spartaku i wykorzystanie PP będzie kluczem do wygrania nad gospodarzami. W bramce rosyjskiej należy spodziewać się Timura Bilyalova, który nie ma najlepszego okresu w Bars Kazań. Liczę na strzelaninę po obu stronach.

Czesi rozegrają jedno spotkanie u siebie w Pradze i czy ich skład aż tak powala? Owszem znajdziemy duet bramkarski z KHL, z którego Filip Pesan może być dumny, doświadczonych Jana Kovara, Andreja Nestrasila, czy też Vladimira Sobotki, duet z Traktora, który zna się na pamięć Tomasa Hyki i Lukasa Sedlaka. Większe doświadczenie widzę u Finów, którzy nie odpuszczają żadnych turniejów i starają się przywozić możliwie jak najlepszy skład. Trójka z Ufy Markus Granlund, Teemu Hartikainen, Sakari Manninen będzie bardzo groźna, a Oliwer Kaski wybija się znacznie ponad KHL. Liczę na Suomi i na dobrą postawę w bramce Harri Sateriego jeżeli się pojawi. Finowie bardzo rzadko przegrywają ostatnio z Czechami w czasie regulaminowym i jako, że kursy powinny być dla mnie odwrotne to stawiam na X2. Ściany będą za gospodarzami, ale doświadczenie i umiejetności są za gośćmi.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Działo sie w meczu Rosji z Kanadą. Pierwsza tercja dla Rosji, mieli mnóstwo szans, Kanadyjczycy zagubieni na poczatku i to gospodarze czesto bywali w ich tercji. W drugiej mecz sie wyrownał i Kanadyczycy czesto stwarzali grozne sytuacje, w trzeciej tez szli łeb w łeb ale Klonowe Liscie wziely sie mocno do roboty. Nie było odpuszczania z zadnej ze stron, była walka bo w tych meczach zawsze jest. Ten mecz to typowy przykład tego jak statystyki z flasha bardzo odbiegaja od tego co na lodzie. Podobała mi sie w Rosji gra zawodników Loko, jak wyjezdzali na lód czwórką , piatką to było grożnie. Dziś Rosjanie podejma Szwedów ktorzy przyjechali w bardzo solidnym garniturze. Wystep graczy NHL na igrzystkach stoi pod znakiem zapytania i byc moze to wielu z nich otrzyma szanse, nie bede przytaczał nazwisk bo dla wiekszosci z Was nie jest to takie istotne. Podoba mi sie formacja obronna Trzech Koron atak i bramka nie ustepuja. Mysle ze nie wygladaja gorzej od Rosjan a jezeli chodzi o zgranie to z pewnoscia bedzie duzo lepiej niz u kanadyjczykow i kto wie czy nie zrobia psikusa gospodarzom. Rosjanie wczoraj na emocjach, adrenalinie, bo przeciez Kanade trzeba pokonac, dzis pewnie Zamnow pozmienia troche linki ale czy dzis Rosjanie wyjda dzis tak bardzo napakowani jak wczoraj czy tez z mniejszym balonem. Ja stawiam na Szwedów

Szwecja RT kurs 3,95 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dzisiaj króciutko, w Fortunie przygotowałem specjal na mecz Kanady ze Szwecją. W mojej opinii obie reprezentacje pokazały się bardzo dobrze w rywalizacji z Rosją, ale ten jeden dzień odpoczynku może zdecydować. Szwedzi włożyli bardzo dużo sił we wczorajszym starciu, a już o 13 dzisiaj odbędzie się kolejne spotkanie. Czasu na odpoczynek jest mało. Ofensywne podejście Kanady może przynieść skutek i odskoczenie na kilka goli od przeciwnika. Poza tym spodziewany jest występ Ediego z Loko, więc poprawa pomiędzy słupkami powinna być widoczna w zespole spod znaku Klonowego Liścia. Dokładam asystę Corbana, który gra zarówno w PP i PK, przytomnie zagrał ostatnio do Daniela Audette, dzisiaj swoje szanse na punkty również będzie miał, a jest chłopak w formie.

Kanada vs Szwecja: Kanada zwycięstwo i Corban Knight powyżej 0.5 punktu w kanadyjce (razem z dogrywką i decydującym karnym)
@3.00 Fortuna (zakłady specjalne) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +567
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Finlandia vs Kanada: 1X @1.44✅
Rosja vs Czechy: 1 RT @1.68✅
AKO @2.42 Fortuna ✅


Kanada pieknie spisała się wczoraj że Szwecją, która co by nie mówić odczuwała skutki starcia z Rosją. Zawodnicy Trzech Koron często byli spóźnieni, a gracze spod znaku Klonowego Liścia to wykorzystywali. Wynik mógłby być nawet wyższy gdyby wykorzystywali kontrataki. Czasu na odpoczynek jest jednak mało, bo już rano zmierzą się z Finlandia, która kontrolowała mecz z Czechami, ale na koniec to rywale przejęli inicjatywe. Ostatecznie karne po stronie Suomi i z radością przylecieli do Moskwy. Stawiam na ekipę, która solidniej prezentuje się w defensywie. Poza tym zawodnicy Finlandii są bardziej zgrani z klubów i z reprezentacji. Kanada to trochę zbieranina KHL, która poradziła sobie z Szwecja, ale z solidna Finlandia mogą mieć spore problemy. 1X odpowiednie na singla można czyściocha grać.

O Rosji już krótko, kolejny hokejowy klasyk z Czechami, a więc motywacja będzie spora, szczególnie po dniu odpoczynku i po dwóch wygranych z rzędu. Czucie lodu powinno być po ich stronie i jako skład powołany przez Filipa Pesana mi się sredio podoba. Okej, u siebie powalczyli w Finami, ale z naładowanymi gwiazdami KHL Rosji mogą mieć trudno. Do tego własne ściany, bo spodziewanych jest wielu kibiców i sedziowie z Rosji, którzy mogą nieco pomóc swoim rodakom. Myślałem, że kurs będzie niższy, ale tutaj widzę value. Komplet zwycięstw w Moskwie to cel The Red Machine
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +600
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Spróbujemy udanie zakończyć ten turniej:

Rosja vs Finlandia: 2 ml @2.73 Fortuna✅

Przede wszystkim Rosjanie idą jak burza. Jasne, graja u siebie, hala pęka w szwach, bo zainteresowanie hokejem w Rosji, a przede wszystkim w Moskwie jest spore. Warto jednak zwrócić uwagę, że jest to dla nich czwarte spotkanie w przeciągu pięciu dni. Organizm ma swoje limity i zapewne hokeiści The Red Machine się nieco oszczędzali dzisiaj przy wyniku 5:1, ale fizyki nie oszukasz. Często tak jest w hokeju, że gdy czujesz się za pewnie, to doświadczona drużyna to wykorzysta. Takim zespołem są Finowie, którzy z niejednego pieca chleb jedli i potrafią uprzykrzyć zycie napastnikom przeciwników. Też musieli przylecieć tutaj z Czech, ale zdecydowanie więcej odpoczynku jest po ich stronie. Obie ekipy back-to-back, ale to Suomi miało te kilka h więcej na regenerację. Spodziewam sie u gości zmiany w bramce na Sateriego, co dodatkowo wmocni obronę. W Finlandii jest zgrana trójka trójka Ufy Granlund-Mannien-Hartikainen, która będzie miała spora motywację, aby w Rosji pokonać gospodarzy. Poza tym wielu graczy z KHL, których nie trzeba dodatkowo mobilizowac. Kurs jest dla mnie trochę przesadzony i próbuje nawet opcja ml jest przyjemna. Czas na pierwszą porażkę gospodarzy 🇫🇮
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ode mnie tez jeden typ na zakończenie COC . MIałem przez chwile watpliwość czy Rosja w RT czy Finlandia z x bo kury na te dwie opcje dosć zblizone. Jednak po przemysleniu stawiam na Rosje w regulamonowym. Próbowałem troche szukac niespodzianki przeciwko gospodarzom ale niepotrzebnie. Gracze wybrani przez Żamnowa to na ten moment TOP KHL, mozna by kogos dołozyc kogos odjąć jednostkowo ale trzon druzyny pozostanie niezmieniony i bardzo mocny. Obrona czujna i slidna w ataku kazdy moze strzelic. Dzis nie bedzie w pierwszej piatce Szipaszjowa ale rosjanie maja długa ławke i mysle ze i bez niego sobie poradzą.Mysle ze kierownictwo zespołu juz miało ułozony sklad druzyny na wszystkie mecze. Finowie rozegrali dotychczas dwa mecze , ale tez sie nie oszczedzali bo czolowi gracze grali we wszystkich meczach, trio z Ufy i dwojka obronców Avangardu beda musieli dzis byc pod specjalnym nadzorem bo z ich strony bedzie duze niebezpieczenstwo. Finowie przywiezli to mocny skład ale Rosjanie rowniez takim dysponuja i mysle ze beda w stanio pokonac ich bez staty punktu . Takie tez jest załozenie kierownictwo i ofcieli reprezentacji by to w tym składzie wygrac przekonywujaco. Dzis juz bedzie spokojniej niz w pierwszym meczu z Kanada, jest juz troche zgrania i mysle ze dja rade. Poza tym dzis Rosjanie zagraja w pieknych białych strojach stylizowanych na lata sześćdziesate gdzie zdybli złota olimpijasie w Grenoble i Insbrucku oraz kilka mistrzostw świata, to tez mocno zobowiazuje.

Rosja RT kurs 1,95 PZBUK
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom