>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Championship - Typy, newsy, dyskusja, zakłady długoterminowe

C 92,1K

cybul100

Forum VIP
West Brom - Rotherham
Typ 1 @ 1.45 // STS

Jedno z dzisiejszych spotkań w angielskiej Championship będzie to starcie między WBA, a Rotherham. Obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli, ale wyraźnym faworytem są gospodarze. Ekipa WBA po fatalnym początku sezonu zaczęła wreszcie grać na takim poziomie co każdy od nich oczekuje. W czterech spotkaniach sięgnęli po same zwycięstwa. Podczas ostatniej swojej potyczki pokonali Sunderland 2-1. Na pewno atutami gospodarzami jest doświadczenie, potencjał, czy też atut gry na własnym obiekcie. Tym bardziej, że zespół Rotherham na wyjazdach ma jeden z najgorszych bilansów punktowych. Mniej "oczek" zdobyli jedynie Milwall,
Huddersfield oraz Reading. Podczas ostatniej potyczki mierzyli się z Bristol City, gdzie przegrali 1-3 i to na własnym obiekcie. Może gra tej ekipy nie była taka zła, ale co ist otne nie umieli tego potwierdzić zdobytymi bramkami. A dzisiaj czeka na ich dużo bardziej wymagający rywal.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +607
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Norwich-Reading TYP BTS kurs 1,95 4/10 g.20.45 1:1 WIN

PS: Prawdę pisząc jest to kurs wybitnie statyczny. Zazwyczaj w typowaniu nie kieruję się nimi tylko aktualną formą ale H2H od 2013 roku zrobiło na mnie wielkie wrażenie i zdumienie. Otóż właśnie od tego roku te dwie drużyny grały ze sobą 12 razy i zawsze padał..BTS 😀.

2:1, 1:2, 1:2, 1:3, 7:1, 2:1, 3:2 2:1, 2:2, 2:1, 4:1 i ostatnio w październiku tego roku 1:1,

Kurs syty więc pobieram..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2111
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Millwall-Roterham

W meczach z udziałem Millwall rozgrywanych w Nowy Rok łamane było w 2018, 2019, 2020. 2 lata temu grali 2 stycznia i również był łamak. Ktoś może napisać, że to przypadek ale ja w takie przypadki nie wierzę.

2/1(1 połowa/wynik końcowy) @31
1/2 @ 99

Można też zagrać bezpieczniej czyli 1 gol/wynik końcowy.

2/1 @ 12.75
1/2 @55

Kursy z STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +638
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Coventry – Bristol City
Typ: Powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.55✅️
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Gospodarze to typowy zespół środka stawki i na ten moment jest to pozycja 14. Tabela Championship jest na tyle spłaszczona, że nawet odległe miejsca są w stanie powalczyć do play-off. Coventry do 6. Middlesbrough traci jedynie 2 oczka, a więc wszystko jest jeszcze możliwe. Niestety ich ostatnia forma nie powala i na pięć ostatnich rozegranych rywalizacji udało się sięgnąć tylko po jedno zwycięstwo. Dzisiaj nadchodzi okazja, aby tę statystykę zmienić i na Building Society Arena zawita Bristol City. Przyjezdni znajdują się w gorszym położeniu, co ich dzisiejszy rywal. Jest to drużyna, która zajmuje 19. miejsce i ich przewaga nad strefą spadkową wynosi tylko 3 oczka. Niedawne remisy oraz porażki nie pomagają i goście liczą na uzyskanie pozytywnego wyniku w Coventry. Która z ekip sięgnie po długo wyczekiwaną wygraną?

W tej rywalizacji zainteresowały mnie kartki. Oba kluby nie mogą zaliczyć ostatniego okresu do udanych, dlatego liczę na typowy mecz walki. Stawiam na minimum 5 upomnień. Ciekawostką jest sędzia Jeremy Simpson, który w każdym spotkaniu tego sezonu Championship pokazywał minimum 4 upomnienia, a prowadził w tej kampanii angielskiego zaplecza 12 meczów. Jest to świetna statystyka i mam nadzieję, że znajdzie swoje odzwierciedlenie w niedzielnej potyczce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,
Godzina:
16:00
Spotkanie: Birmingham- Middlesbrough
Typ: 1X
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na papierze faworytem są goście i mimo ze w tabeli znajduja sie kilka miejsc wyzej i sa po dwóch kolejnych ligowych zwycięstwach z rzędu, to nie wydaje mi się żeby dziś mieli wygrać ponownie. Gospodrze przez zdobycie zaledwie 4 pkt w 5 ostatnich meczach, przesuneli się ze środka tabeli, bliżej strefy spadkowej nad którą mają zaledwie 6 oczek przewagi, A co za tym idzie każda kolejna strata punktów będzie tworzyć coraz bardziej niebezpieczna sytuację w tabeli. Do tego wszystkiego ostatnie 2 mecze bezpośrednie wygralo Middlesbrough, co dodatkowo powinno korzystnie wpłynąć na motywację zawodników gospodarzy. Sądząc po kursach sporo osób gra w kierunku gości ale ja jakoś tego nie widzę, dlatego typuje remis lub zwycięstwo gospodarzy po kursie wartym uwagi.
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Blackpool- Huddersfield
Typ: Blackpool powyżej 2.5 żółtych kartek
Kurs: 4.40
Bukmacher:
Superbet
Analiza:


Zacznę od minusy tego typu, a jest nim underowy sędzia, który ma średnia kartek około 3 kartek na mecz.
Widzę za to dużo więcej plusów przemawiających za takim typem .
1. Sytuacja w tabeli, obie drużyny w strefie spadkowej Blackpool 22, a Huddersfield 23. Dzieli te drużyny zaledwie punkt od siebie . Do bezpiecznej części tabeli brakuje im odpowiednio 2 i 3 punkty. Jak widać jest o co grać . Motywacji z obu stron zabraknąć nie powinno, a przewinień powinno być całkiem sporo. Powinny one skutkować kartkami.
2. Gospodarze wcale nie łapią mało kartek jak na underowe pod tym względem zaplecze Premier League. 13 kartek na 5 ostatnich ligowych męczy to jak na tą lige niezły wynik. W 2 z tych meczy łapali też czerwień i to też może być dobry kierunek, za drobne warto pograć .
3. Widzę też kilka absencji na flashcore w ekipie gospodarzy, w tym dwie to podstawowi obrońcy ( przynajmniej z tego co patrzyłem to grali w pierwszym składzie) a to również powinno sprzyjać kartkom dla gospodarzy. W sumie chyba ten argument najbardziej do mnie przemawia do gry tego typu. Wiadomo jak to jest z rezerwowymi, mają mniej ogrania, mogą też puścić któremuś nerwy w tak ważnym meczu o przysłowiowe " 6 pkt " .
Widzę jeden minus typu i 3 plusy, także po takim kursie ja w to wejdę z pewnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +497
kombajn 171,1K

kombajn

Użytkownik
Blackpool - Huddersfield | 07/02/2023; 8:45 PM; Bloomfield Road

Jerry Yates strzeli gola @ 2.95 | b e t c l i c

Spotkanie dwóch drużyn broniących się przed spadkiem. Także 'wagi ciężkiej'. Próbuję gola najlepszego strzelca Gospodarzy (autora 10 trafień w lidze i pucharach). Wydaje mi się, że jego forma idzie do góry, dawno już nie trafił do siatki w lidze - jakoś tak od końca października i dzisiaj liczę na Jego przełamanie. W ostatnim meczu Blackpool – z Middlesbrough - Yates miał nieuznanego gola w drugiej połowie spotkania oraz inna akcja z jego udziałem - strzał głową po dośrodkowaniu CJ Hamiltona – omal nie skończył się w siatce – kiedy to piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. Dzisiaj liczę na więcej szczęścia po jego stronie ; ) 0.25/10
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
West Brom - Wigan
Typ 1 @ 1.60 // STS

Zespół gospodarzy w dalszym ciągu można powiedzieć, że ma szanse na baraże o Premier League. Jednak chcąc to osiągnąć warunek konieczny, jaki muszą spełnić jest to regularnie punktowanie. Dzisiaj mają idealną okazję do zdobycia "trzech oczek".

Wynik to przede wszystkim z bardzo słabej postawy zespołu Wigan, który obecnie znajduje się w strefie spadkowej i mają tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. Nie wygrali w lidze od czterech spotkań, zaś w ostatnim meczu tylko zremisowali z przeciętnym zespołem, jakim jest Birmingham. W dodatku można powiedzieć, że i tka mieli więcej szczęścia niż dobrej gry, ponieważ to właśnie rywale stwarzali sobie więcej sytuacji do strzelania bramek!

Reasumując, WBA jest mocniejszym zespołem i grającym lepszą piłkę. Owszem wyniki tej ekipy nie zawsze ostatnio były za dobre, lecz chcąc myśleć o barażach to koniecznie w dzisiejszej rywalizacji muszą zdobyć trzy punkty.
 
Ostatnia edycja:
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
West Bromwich Albion - Wigan
Typ: WBA over 6.5 RR @2,00 (unibet, 10/10)
Typ: WBA over 7.5 RR @2,85 (unibet, 5/10)

Przenosimy się na The Hawthorns gdzie West Brom podejmować będzie Wigan. Gospodarze to jedna z moich ulubionych ekip w tym sezonie na cornery. Przed własną publicznością potrafią nabijać bardzo dużo rzutów różnych. W tym elemencie gry są zdecydowanie najlepsza druzuna w lidze, zwłaszcza w domu, gdzie średnia rzutów różnych wynosi 8,88 na mecz, dokładnie 151 RR w 17 spotkaniach! Dziś West Brom jest zdecydowanym faworytem bowiem Wigan jest na przedostatnim miejscu, więc myślę, że głównie skupieni będą na obronie, a z minuty na minutę ataki WBA będą się nasilać. (Chyba, że szybko zamkną mecz jak było w przypadku Stali Rzeszów w weekend.)
Dla mnie zdecydowanie bet dnia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Millwall FC - Swansea City AFC
Typ: 2
Kurs: 4,35
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230314_065401.jpg
Gospodarze u siebie z 9 zwycięstwami, 5 remisami i 3 porażkami na końcie. Swansea z kolei na wyjazdach ma bilans 4 zwycięstw, 7 remisów i 7 porażek. Millwall jak najbardziej jest faworytem tego meczu ale ja próbuję na gości w sumie z jednego powodu. Gram na Swansea po prostu na przełamanie. Zespół ten nie wygrał od 5 kolejek w lidze i dzisiaj po prostu próbuję na przełamanie. Kadrowo nie wygląda ten zespół na tak słaby jak wskazuje na to miejsce w tabeli więc coś innego tam musi nie grać. Albo w okresie przygotowawczym coś poszło nie tak albo między piłkarzami nie ma chemii. Nie wiem ale coś tam ewidentnie nie gra, bo tak to kadra zespołu wydaje się być mocniejsza niż zajmowane w tej chwili miejsce w tabeli. Z drugiej strony kto by się spodziewal, że w tej fazie sezonu Millwall będzie tak wysoko. Millwall napewno jest tu faworytem ale próbuję przełamania drużyny gości.
2-1
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - 2. Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Luton- Middlesbrough
Typ: 1 połowa powyżej 1.5 gola, 2 połowa powyżej 1.5 gola
Kurs: 7.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Przez weekend narobiłem sobie strat w typach dnia więc trzeba znowu szukać dużego kursu. Miałem grać rogi w meczu Sandencji, ale nie ma na to oferty jeszcze więc wybiorę sobie ten mecz.
Widzę tu bramki, liczę na to że w każdej połowie minimum po 2. Obu drużynom zostały po 3 mecze do końca ligi. Obie zagrają w play-off o premier league. Teoretycznie mają jeszcze szanse na bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, ale praktycznie jest to mało możliwe bo do 2 Scheffield tracą odpowiednio 7 i 8 punktów. Gospodarze są na 3 miejscu w tabeli a goście na 4 . Wypadnięcie z miejsca dającego playoffy też im nie grozi.
Wobec powyższego myślę, że zobaczymy tutaj wesoły football z dużą ilością bramek. Nie ma już presji o wynik . Goście są najbardziej bramkostrzelną drużyna championship i strzelili już 82 bramki . Wiele ich spotkań kończy się overami. Gospodarze u siebie też przeważnie coś strzelają.
Wszystko przemawia tu za overem. Ja wybieram taki na 2 połowy żeby zwiększyć kurs, ale proponuje też wszelkie inne overy.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik

Idę tutaj w kierunku remisu. Oba zespoły maja 3 mecze do końca. Oba po 46 punktów i 3 przewagi nad strefa spadkowa. Ewentualny remis daje im 4 punkty przewagi i dwa mecze do końca.

Klasycznie na tym etapie sezonu … „lepiej dwóch rannych niż jeden zabity”.


X 2.95 fortuna❌❌❌
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Reading- Wigan
Typ: czerwona kartka w meczu- Tak
Kurs: 4.40
Bukmacher: Superbet

Analiza:


Myślę, że czerwień jest tu jak najbardziej realna. Ten mecz to będzie walka o utrzymanie się na zapleczu Premier League. Zostały 2 kolejki do końca ligi. Reading jest na 22 miejscu i do bezpiecznego miejsca traci punkt, a Wigan jest ostatnie w tabeli i do bezpiecznego miejsca traci 4 punkty. Dodatkowo obie ekipy w ostatniej kolejce walczą z drużynami które są tuż nad strefą spadkowa. Także to jest mecz nawet nie o 6 pkt a wszystko. Nie wierzę w to, że tu nie będzie ostro . Walka o pozostanie w lidze, nikt nikogo nie odstawi. Myślę, że któryś z zawodników nie utrzyma nerwów na wodzy i wyleci z boiska.
Sędzia Andy Davies jest dobrym sędzią pod czerwień . W 17 meczach na zapleczu Premier League pokazał łącznie 5 czerwieni co na tą ligę jest bardzo dobrym wynikiem.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Prawdopodobny błąd bukmachera.

Mecz Luton - Sunderland.
W ofercie Betfan over 3,5 żółtych kartek wyceniono na 1.65, czyli tyle samo co w Unibet na over 4,5, a Betfan na over 4,5 dał kurs 1.75.

Jest to mecz rewanżowy. W pierwszym było 7 kartek z czego 4 już do połowy. Warto zagrać na ten over 3,5 w Betfan nawet mimo podatku.


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +830
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Middlesbrough - Coventry City powyzej 9.5 rzotow roznych @ 1.72
Jest to rewanz meczu polfinalowego o awns.
W pierwszym meczu bylo 0;0 i malo sytuacjii bramkowyh
Zato obie ekipy nabily po 6 rogow..
Middlesbrough i Coventry sa ekipami co w sezonie nibija duzo rogow.
W ostanich 5 meczach miedzy nimi w 4 over byl pokryty dzis tez powinien byc.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Luton Town wygrał z Coventry City baraże o awans do Premier League. O triumfie zadecydowała seria rzutów karnych.
Oprócz Luton beniaminkami Premier League w przyszłym sezonie będą Burnley i Sheffield United. A tak prezentuje się stadion The Hatters:

Zrzut ekranu 2023-05-27 o 21.23.26.png
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-06-22 o 08.59.36.png

Zrzut ekranu 2023-06-22 o 08.59.46.png

Zapraszamy do podawania newsów, typów, zakładów długoterminowych oraz do całorocznej dyskusji.

Zrzut ekranu 2023-06-22 o 09.01.22.png

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mamy na forum fanów Championship?. Zapewne TAK.

Krystian Bielik został zaprezentowany jako nowy zawodnik Birmingham City po transferze z Derby County.

Zrzut ekranu 2023-06-30 o 09.24.14.png
źródło: Birmingham City.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +913
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-07-28 o 08.33.01.png

Nie masz konta w Betters, nic straconego - załóż je wchodząc na betters.pl lub klikając w baner i wybierz swój pakiet startowy z naszym kodem FORUMBUK
1000x200_02_który-pakiet.jpg
 
Do góry Bottom