>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

cash out u buka stacjonarnego

S 18

sebastiann

Użytkownik
Witam, nie wiedziałem gdzie napisać wiec zakładam temat.
Dzisiaj u buka (coral) postawiłem 2 zakłady i na oby dwóch na dole paragonu mam napisane cash out code, wchodzę w stronkę corala i pojawiają sie moje mecze które mam na paragonie itp. czy to znaczy, że mogę online zamknąć kupon jak będzie korzystny dla mnie (taki kupon który w punkcie buka postawiłem) i odebrać pieniądze w punkcie ? pierwszy raz to widzę na kuponie.

nie wiem czy w dobrym miejscu zadaję pytanie jak to to przepraszam.
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Zakład zawarty w punkcie możesz tylko i wyłącznie zamknąć w punkcie pod warunkiem, że do rozegrania zostało już tylko jedno spotkanie (i jeszcze się nie rozpoczęło) a wszystkie poprzednie już się zakończyły i zostały rozliczone jako wygrane.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zakład zawarty w punkcie możesz tylko i wyłącznie zamknąć w punkcie pod warunkiem, że do rozegrania zostało już tylko jedno spotkanie (i jeszcze się nie rozpoczęło) a wszystkie poprzednie już się zakończyły i zostały rozliczone jako wygrane.
Totalne bzdury wczoraj zamknąłem kupon z 2 spotkaniami. Podobnie jest w Internecie.
&lt;dt&gt;Na jakie kupony Fortuna może zaoferować zamknięcie kuponu?
&lt;/dt&gt; &lt;dl&gt;&lt;dd id=&quot;podpunkt&quot;&gt;na LIVE AKO oraz AKO z oferty tradycyjnej&lt;/dd&gt;&lt;dd id=&quot;podpunkt&quot;&gt;na których nie może znajdować się ani jedno przegrane spotkanie,&lt;/dd&gt;&lt;dd id=&quot;podpunkt&quot;&gt;na których musi znajdować się przynajmniej jedno trafione spotkanie,&lt;/dd&gt;&lt;dd id=&quot;podpunkt&quot;&gt;a wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia znajdujące się na kuponie znajdują się w ofercie.&lt;/dd&gt;&lt;dd id=&quot;podpunkt&quot;&gt;Możliwość skorzystania z oferty Early Cash-out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę.&lt;/dd&gt;&lt;/dl&gt;
 
M 837

marcios

Użytkownik
Jeśli kupon jest zagrany nie live, tylko zwyczajnie to nie może żadne spotkanie trwać by była opcja zamknięcia no i wartość wygranej przy zamknięciu musi być wyższa niż stawka jaką się dało, a i przynajmniej 1 spotkanie musi być trafione. Pozdrawiam
 
G 0

grajek19

Użytkownik
Witam , czy na stronie sprawdze gdzies za ile moge zamknac kupon?czy tylko w punkcie? 7zdarzen 6trafionych do wyrania 570 zl. Zdarzenie na ktore czekam 1,44 kurs. Ile mi zaproponuja?
 
Do góry Bottom