>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Carling Cup RUNDA 1 12.08 - 13.08.2008

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
krótko bo czas goni do pracy.

C Palace - Hereford - 1 @@ 1,45 ✅
Hereford drużyna 3 ligi Angielskiej . w Pierwszym pojedynku nowego sezonu się nie popisało przegrywając 1-2 natomiast C. Palace zespół zaplecza premiership pierwszy pojedynek zremisowało 0-0 w zeszłym sezonie to ekipa Crystal Palace była bardzo ciężka do pokonania na własnym obiekcie i właśnie w tym spotkaniu to przemawia za nimi jakże i klasy rozgrywkowe.

Sheff Wed - Rotherham - 1 @@ 1,45 ⛔
Kurs zaskakujący kolejna drużyna zaplecze premiership. Fantastycznie rozpoczęła nowy sezon okazałą wygrana 4-1 :!: Natomiast zespół gości Rotherham to ekipa 3 Ligi 2 grupy. Wygrała 1-0 jednak moim zdaniem w tym spotkaniu będzie musiała uznać markę i wyższość rywala który wygląda znacznie lepiej względem nich.

Ponadto polecam :
Swansea - Brentford -1 @@ 1,50 ✅
Leicester - Stockport - 1 @@ 1,60 ✅
Chester - Leeds -2 @@ 1,50 ✅
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Jeśli ktoś ma jakieś info o składach to bardzo proszę żeby napisał, bo wątpię żeby wszystkie &#39;pewniaki&#39; grały najsilniejszymi składami...
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: Chester - Leeds
Typ: 2 ✅
Dzisiaj swoje rozgrywki rozpocznie Carling Cup, a jednym z meczy rozgrywanych dzisiaj będzie spotkanie pomiędzy zespołem Chester, a drużyną Leeds. Oba zespoły rozpoczeły już sezon w swoich ligach. Drużyna gospodarzy grająca na co dzień w League Two przegrała swoje spotkanie aż 6:0 z zespołem Dag &amp; Red. Jak widać sezon nie rozpoczął sie zbyt dobrze dla piłkarzy Chester. Ich dzisiejsi rywale grają w rozgrywkach League One. Ich pierwszy mecz w sezonie zakończył się pomyślnie dla graczy Leeds, którzy wygrali na wyjeździe z zespołem Scunthorpe 2:1. Każdy pamięta zespół gości którzy parę lat temu grali przecież w najwyższej lidze w Anglii. Niestety zła sytuacja w klubie doprowadziła do upadku tego klubu i teraz klub walczy aby powrócić tak skąd spadł. W dzisiejszym spotkaniu jest tylko jeden faworyt i są nimi piłkarze przyjezdnych, inny wynik nie jest brany pod uwagę w tym meczu. Dzisiejsze spotkanie będzie ostatnie dla jednej z tych drużyn i mam nadzieje że będzie to drużyna Chester.
Wynik: 2-5 ✅
 
beau 1

beau

Forum VIP
Też myślałem o typie na Leeds.Ten zespół gdyby nie piętnastu punktowa kara grałby w Championship.W tym sezonie są głównym faworytem do awansu.Dzisiejszego ranka obfity deszcz zalał niemal że boisko gospodarzy.Istniało prawdopodobieństwo, że mecz się nie odbędzie ale jednak dojdzie do niego.Moim zdaniem nasiąknięta murawa stwarzać będzie wiele problemów obu drużynom.Sezon dopiero się zaczął i drużyna Leeds powinna dośc spokojnie podejśc do tego meczu.Ich głównym celem na ten sezon jest 1 miejsce w league one.Kontuzje w Leeds: David Prutton, Enoch Showunmi i Bradley Johnson.Obaj trenerzy zapowiedzieli kilka zmian w składach więc zapewne zobaczymy rezerwowych graczy.
Mój typ: under 2,5 1,88 Betgun⛔2-5⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja takie info znalazłem na innym forum o meczu Leeds;)

Chester
Chester skipper Paul Linwood missed the Dagenham game after picking up an injury in the pre-match warm up and is unlikely to figure.

Leeds
Enoch Showunmi and David Prutton are rated doubtful and Neil Kilkenny is away with Australia at the Olympics. Gary McAllister has suggested he will pick his strongest available side.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom