>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Call of duty Modern Warfare 2 gracie, nie gracie :>

uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Witam jak tam opinie na temat niedawnej premiery kolejnej części COD&#39;a?
Gracie? Przeszliście? Co Wam się najbardziej podobało, a co nie. Piszcie wypowiadajcie się.

Dla mnie świetna gra, rzadko w cokolwiek gram, jednak tym razem naprawdę wkręciłem się w klimat gry. Super grafika plus dźwięk 5.1 i potem cały dzie po zamknięciu oczu widzisz celownik ????
Zapraszam do konstruktywnej dyskusji.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Świetna gra ale jak zawsze w CoD bardzo krótka kampania, w 3 dni udało mi się skończyc na 3 poziomie trudności. Grywalnośc świetna, gra bardzo mnie pochłonęła, duże urozmaicenie misji też na duży plus. Pograł bym chętnie w multiplayera ale niestety pewnie jak większośc aktualnie posiadam piracką wersje. Wie ktoś może jak to obejśc żeby na piracie można było przez siec poginac?:&gt;
 
M 28

mitch

Użytkownik
SimonS:
Napisales cos nieprawdziwego. Na obecna generacje konsol wychodzi bardzo duzo strzelanek, a to wlasnie dlatego, ze usprawniono sterowanie. W tej chwili konsole sa juz lepsze do tego typu gier niz PC.
 
shen 408

shen

Użytkownik
W Coda nie gram,gra na niskich detalach,to nie to samo,co gra na wysokich.Ostatnio pykam w NBA 2k10,chyba najlepsza gra sportowa jak powstała,napisać o grafice ze jest zajebista to obraza dla tej grafiki :-D,inne gierki sportowe tj FIFY,Peesy,NHL i NBA Live się chowają przy NBA 2k10,zajebista też jest MLB 2k9.NBA 2k10 na full detalach(trzeba mieć zajebistą maszynę żeby grać na full detalach)wygląda tak
http://www.youtube.com/watch?v=bblCcWqbWwc
(Tak to nie transmisja telewizyjna,to NBA 2k10):jezora:
 
half 4

half

Użytkownik
Gra bardzo dobra nie szkodzi, że krótka ponieważ przejście jej zajmuje niespełna 6 godzin. Ja jednak wolę te 6 godzin mieć takie jakie jest czyli pełne napięcia niż 12godzin beznadziejnych misji ????
 
Do góry Bottom