>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Cagliari - Lecce 12.02.06r

Status
Zamknięty.
blazejow666 0

blazejow666

Forum VIP
Cagliari - Lecce
1,70 - 3,25 - 5,00
(bet-at-home)

Mecze Cagliari
Roma 4-3 Cagliari
Cagliari 4-1 Empoli
Messina 1-0 Cagliari
Lazio 1-1 Cagliari
Cagliari 1-0 Siena

Pozycja w lidze - 16

Mecze Lecce
Lecce 1-2 Empoli
Fiorentina 1-0 Lecce
Lecce 0-2 Inter
Ascoli 2-0 Lecce
Lecce 0-0 Livorno

Pozycja w lidze - 20


Sardyńczycy ostatni rozegrali godny pochwały mecz z Romą, walczyli zawzięcie i zdobyli aż 3 bramki co świadczy o umiejętnościach strzeleckich Cagliari. Dalej konsekwentnie gram przeciwko Lecce bo takie postępowanie przynosi mi korzyści, nie sądzę aby słabiutka drużyna która już jedną nogą jest w niższej lidze przerwała złą passę. Dodatkowo kiepska atmosfera w klubie oraz problemy z kontuzjami oraz z budżetem nie wróżą nic dobrego. Rosnąca forma Cagliari które gra już od 2 kolejek na bardzo wysokim poziomie sprawi, że powinni oni zdeklasować przeciwników. Kurs 1,70 na 1 zadowala mnie i uważam, że jest on duży, biorąc pod uwagę sytuacje na boisku, bukmacherzy liczą chyba na przerwanie złej passy Lecce – heh... ich strata, ja to wykorzystam ????


Mój typ: 1
Typy ekspertów: 1
Under/over: over
 
torcida_1999 0

torcida_1999

Użytkownik
Faktycznie 3 bramki strzelone Romie już o czymś świadczą, a pozatym szkoda by było nie wykorzystać tak przyzwoitego kursu :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom