>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Cała XVIII kolejka Primiera Division

Status
Zamknięty.
K 0

kumpel

Użytkownik
Poniżej analizy oraz typy wszystkich spotkań nadchodzącej kolejki PD.Kursy pochodzą z oferty BetAndWin.com na dzień: 06.01.2006

7 styczeń 2006

Athletic Bilbao - Deportivo La Coruna :roll:

Gospodarze pozostają bez formy od początku sezonu. Zajmują 17. miejsce w tabeli i powalczą raczej o utrzymanie w elicie. Ostatnio ich forma
nienzacznie zwyżkowała, zwycięstwo nad Mallorcą, następnie 2 remisy (w tym jeden z silną już Valencią), oraz 2:0 z Betisem, dawało graczom
z Bilbao nadzieje na lepsze występy, oraz spokojniejszą drugą część sezonu. Jednakże, jak było to do przewidzenia, &#39;pary&#39; im brakło i
ostatnia porażka 3:2 na wyjeździe z solidną Sarragossą wydaje się potwierdzać moją teze. Z goła inaczej prezentuje się sytuacja &#39;SuperDepor&#39;, oni po
gorszym początku sezonu wracają na właściwe tory. Pokonali ostatnio 3 drużyny pod rząd, czyli: Celte, Cadiz, Seville, jednakże ich ostatnie spotkanie
także zakończyło się porażką 1:2 u siebie z Espanyolem. Nie wydaje mi się jednak, że przerwana seria Depor, dała im początek głębszego kryzysu i [shadow=red:31af11ab9a]spodziewam
się w tym meczu wygranej Deportivo, jednakże po dość wyrównanym spotkaniu. [/shadow:31af11ab9a]

Inne serwisy:
Prosoccer.gr: 40%
Soccervista.com: 3 on LaCoruna

Typ: X
Kurs: 3,05

Espanyol Barcelona - FC Barcelona 8)

Tutaj nie ma co pisać właściwie...Jak gra Barcelona każdy widział, no może każdy słyszał. Ja akurat widziałem ją w kilku meczach i muszę powiedzieć, że pomimo
faktu, iż nienawidze Katalończyków ich gra sprawia, że ręce same składają się do braw. Postawa Ronalidhno, Eto`o, Deco, Messiego, czy rezerwowych Giuly`ego,
Larssona jest naprawdę wyśmienita. Można uznać za czynnik przeciwko fakt, iż są to derby, oraz długą serie Barcelony (10 zwycięstw w PD, oraz 14 meczy
w PD bez porażki pod rząd). Espanyol natomiast obniżył loty i plasuje się w środku tabeli, okupują miejsce 14. i właściwie grają o nic w tym sezonie. Na puchary szans
nie mają, utrzymać się zapewne uda - co prawda to są derby, ale gracze Barcelony niszczą przeciwników jak taran, więc nic złego stać się nie może


Inne serwisy:
Prosoccer.gr: 69%
Soccervista.com: 10 on Barcelona FC

Typ: 2
Kurs: 1,35

8 styczeń 2006

Osasuna Pampeluna - Racing Santander :oops:

Osasuna to sensacyjny wicelider PD. Osobiście uważam, iż szans na zachowanie tego miejsca nie mają, jednakże P.UEFA to minimum co zespół ten osiągnie.
Muszą zdobywać punkty teraz przedewszystkim ze słabszymi przeciwnikami, a takim bez wątpienia jest Racing. Gracze z Santander zajmują pozycję numer 13. i
nie grają nadzwyczajnie. Ostatnio co prawda odnieśli zwycięstwo na Realem Madryt - ale przyznajmy zespół Galacticos był bez formy, i dodatkowo mocno
osłabiony w tym spotkaniu. Osasuna ma znakomity bilans u siebie 9-0-0 i wydaje mi się, że w tym spotkaniu poprawią go do okrągłej 10.

Inne serwisy:
Prosoccer.gr: 60%
Soccervista.com: 10 on Osasuna

Typ: 1
Kurs: 1,50

Sevilla FC - Malaga CF ????

Sevilla ma aspiracje na grę w Pucharze UEFA, oraz zawodników których na to stać: Kannoute, Kepa Blanco, Maresca, Daniel Alves, Luis Fabiano, Saviola.
Jednakże w meczu z Malagą nie zagra ten ostatni. Argentyńczyk doznał kontuzji i będzie musiał pauzować od 1 do 2 miesięcy. Nie zmienia to faktu, że kadra
jak i gra Sevilli pozostaje o niebo lepsza o tej którą prezentuje Malaga. Sevilla co prawda grała teraz W Copa Del Rey, gdzie poległa na boisku
FC Cadiz 3:2, ale ważniejszym faktem są dwie bramki Kannoute, które świadczą o tym, iż zawodnik ten wraca do formy.

Inne serwisy:
Prosoccer.gr: 43%
Soccervista.com: 6 on Sevilla

Typ: 1
Kurs: 1,65

Real Mallorca - Real Betis Sewilla ????

Początek końca Mallorci rozpoczął się w raz z odejście Samuela Eto`o. Zespół nie posiada lidera i widocznie im tego brakuje. Plasują się na pozycji 15. i w
moich oczach są oni jednym z kandydatów do spadku. Największą niespodzianką dla mnie jest niska pozycja graczy Betisu Sevilla, nie potrafie sobie
wytłumaczyć jak mając do dyspozycji takich graczy jak: R.Oliviera, Jaoquin, Xisco, Varela, Juanito można sie plasować na pozycji spadkowej?? Ostatnio wygrali
jednak pewnie 3:0 z Alavez, a teraz mają także, nie zbyt silny Real Mallorca. Na wyjazdach spisują się jednak fatalnie, i co prawda kiedyś wygrać trzeba, ja
jednak skłonny jestem bardziej ku remisowi w tym spotkaniu.

Inne serwisy:
Prosoccer.gr: 29%
Soccervista.com: 4 on Mallorca

Typ: X
Kurs: 3,20

Deportivo Alaves - Real Saragossa ????

Goście nie przegrali od 4 spotkań, zdobywając 10 punktów ( 3 zwycięstwa, oraz remis - w tym 4 punkty zdobyte na wyjeździe). Deportivo natomiast juz się
chyba pogodziło ze spadkiem do Segunda Division, zajmują ostatnie miejsce, mają co prawda tylko 4 punkty straty do bezpiecznej strefy, jednak ostatnio
ich forma jest katastrofalna 0-1-4 to stosunek w 5 ostatnich spotkaniach, a 0-4-4 to bilans na własnym boisku. Typuje skromne zwycięstwo Realu Saragossy

Inne serwisy:
Prosoccer.gr: 41%
Soccervista.com: 5 on Zaragoza

Typ: 2
Kurs: 2,60

Celta Vigo - Real Sociedad ????

Celta po dobrym początku ostatnio popadła w ligowy marazm, notując serię 3 porażek (Saragossa, Deportivo LaCoruna, Barcelona) jednakże, Sociedad także
nie błyszczy zwycięstwo z Cadizem, oraz 2 porażki i 2 remisy, to bilans ostatnich 5 spotkań. Celta nie zwykła przegrywać 3 meczy pod rząd, więc 4
tym bardziej nie powinna stracić, dlatego typ na 1X wydaje mi się jak najbardziej słuszny, bezpieczny i miejmy nadzieje trafny.

Inne serwisy:
Prosoccer.gr: 88%
Soccervista.com: 4 on Celta Vigo

Typ: 1x
Kurs: 1,28

Cadiz - Getafe CF ????

Spotykają się 2 zespoły, które bez wątpienia formą nie grzeszą... Cadiz przedostatni i 9. Getafe to moim zdaniem najciekawsza para tej kolejki, poza meczem
rzecz jasna Villarealu z Madryckim Realem. Jednakże, dla Cadiz może to być ostatnia deska ratunku i sądze, że gracze z kadyksu będą chcieli z niej skorzystać.
Getafe na wyjeździe jeszcze nie zremisowało i wiele wskazuje na to, że dojdzie do tego w tym spotkaniu. Jednakże ja mam dziwne przeczucie, że może dojść
do przełamania na korzyść Cadizu dlatego typuje 1x

Inne serwisy:
Prosoccer.gr: 60%
Soccervista.com: Draw

Typ: 1X
Kurs:

Villarreal - Real Madryt ????

Tutaj powinnien stać znak, z informacją, że tego meczu nie powinno się tykać. Bardzo dobrze grające &#39;Żółte łodzie podwodne&#39; będą podejmować podrażnionych
ostatnimi wynikami Galaktycznych. Dobra informacja dla graczy Realu to powrót Ronaldo, debiut Cicinho, oraz coraz to lepsza forma Zizou i Robinho, a dla
Villarealu, brak debiutu Antonia Cassano, oraz fakt, iż pauzuje Becks. Z klubu Villareal odszedł Jan Kromkamp, ale przyszedł za to Josemi. Nie zmienia to
faktu, że w pierwszych kilku spotkaniach linia defensywy może grać troszkę mniej czujnie niż w poprzednich spotkaniach. Czy to jednak wystarczy aby Real
odniósł jakieś przekonujące zwycięstwo - napewno postarają się oto napastnicy, gdyż Cassano będzie dla nich mocno konkurencją i o zachowanie miejsca
w składzie muszą się starać od już, a Cicinho jeśli pokaże chociaż połowę swoich umiejętności to będzie naprawdę groźnie. Nazywam ten mecz spotkaniem kolejki
i przeczuwam remis lub skromne zwycięstwo Realu. Jednak na zdrowy rozsądek !!! NO BET !!!

Inne serwisy:
Prosoccer.gr: 65%
Soccervista.com: Draw

Typ: X2
Kurs: 1,42

Atletico Madryt - Valencia CF

Atletico czyli, Manu del Moral, Colsa, Gabi, Zahinos, Molinero, Antonio Lopez, Falcon, Braulio, Suarez, Luccin, Roberto Jimenez, Pablo Sicilia, Varela
i Velasco, a także drugi trener Carlos Veglio - nie to nie jest kadra Atletico, to zawodnicy którzy na początku tygodnia zmagali się z ostrym zatruciem
pokarmowym. Jeśli dołożyć do tego słabą formę Atletico w lidze, oraz bardzo wysoką, zwyżkującą ich rywala -&gt; Valenci, to wychodzi nam z tego zwycięstwo
gości.

Inne serwisy:
Prosoccer.gr: 28%
Soccervista.com: 4 on Valencia FC

Typ: 2
Kurs: 2,20

Analiza by: The_GrabeK

Zarzuciłem to tak, bo nie mam czasu rozdzielac na tematy, a jest to przejrzyste. Za kłopot modów przepraszam. KumpeL
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Poniżej analizy oraz typy wszystkich spotkań nadchodzącej kolejki PD.Kursy pochodzą z oferty &lt;u&gt;Betandwin&lt;/u&gt;.com na dzień: 06.01.2006

Zarzuciłem to tak, bo nie mam czasu rozdzielac na tematy, a jest to przejrzyste. Za kłopot modów przepraszam. KumpeL



Niezłe.Kawał dobrej roboty.Napewno się przyda typującym aby postawić &quot;diagnoze&quot; na poszczególne mecze. ???? :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom