>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

byle do przodu

david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Witam wszystkich. Na forum trochę już tu jestem także czas przestać być pijawą i założyć własny temat z typami ???? Typuję przede wszystkim tenis oraz piłkę nożną. Często stawiam na dogi i lubię łapać duże kursy LIVE w WTA :grin: Stawkowanie od 1j do 10j. Zaczynamy :grin:

#1 ????
Karlovic - Baker
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,95
Betsafe
Stawka: 3j

Poszła masówka z tego co widziałem na Bakera, miejmy nadzieję, że słusznie :grin:. Po wygranym turnieju w Newport (gdzie niestety typowałem Mullera), Karlovic wraca na nawierzchnię twardą, gdzie ostatni raz zszedł z kortu zwycięsko w grudniu 2015. Przegrał wszystko z czterech rozgrywanych meczów na hardzie w tym roku. Zdecydowanie lepiej Ivo czuję się na trawie, gdzie często z opresji ratuje go silny serwis. Baker, solidny grajek zajmujący obecnie dość odległe miejsce w rankingu co nijak ma się do obecnej formy. Wczoraj pięknie śmignął Grotha, również opierającego swoją grę głównie na serwisie. Nie oszukując się, Groth to nie ta sama półka co Karlo, jednak sądzę, że nagła zmiana nawierzchni i wygrana w turnieju spowoduje rozluźnienie faworyta i szansę na wygraną Briana.

edit: niestety źle rozpoczynamy.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#2 ????
Basic - Youzhny
Typ: Basic +1,5 seta ✅
Kurs: 2,19
Betsafe
Stawka: 3j
Myślę, że warto szukać tu niespodzianki. Youzhny na ziemi wygląda słabiutko o czym świadczą jego ostatnie wyniki (4/7). Basic odnotował ostatnio regres formy jednak sądzę, że w tym meczu może nastąpić przełamanie, a co za tym idzie set dla Bośniaka całkiem prawdopodobny. Za drobne próbuje również Browna @ 2,65 ✅
edit: brawo Basic, obronił dwie meczowe i wyciągnął seta.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#4 ????
Mattek Sands - Goerges
Typ: Mattek Sands ⛔
Kurs: 2,45
Betsafe
Stawka: 3j
Grałem Mattek Sands w meczu z Bertens i wyglądała całkiem przyzwoicie. Grała mądrze, a co najważniejsze funkcjonował serwis. Nie ukrywam, ze liczę również na &#39;gorącą głowę&#39; Goerges.
edit: szkoda. Bethanie powalczyła, ale zabrakło. Obie ładnie operowały serwisem.Przełamanie na 2-5 w 3 secie było kluczowe.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#5 ????
Lisicki - Mladenovic
Typ: over 22 ⛔
Kurs: 1,9
Betsafe
Stawka: 4j
Linia dość wysoka jednak nie wykluczam 3-setówki u pań.
edit: Lisicki rozczarowała. Jednak hard nie dla niej.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#6 ????
Puig - Davis
Typ: Davis ✅
Kurs: 3,7
Betsafe
Stawka: 2j
#7 ????
Puig - Davis
Typ: Davis +1,5 seta ✅
Kurs: 2,03
Betsafe
Stawka: 3j
Widziałem, a co więcej grałem wczoraj Davis @4,10 w drugim secie z Shelby Rogers. Świetnie wyglądała na returnie, serwis również przyzwoicie. Fakt, Rogers swoją grę opierała głównie na serwisie. Puig prócz dobrego serwisu zdobywa również punkty z gry jednak sądzę, że mecz z typu 50-50 i Amerykanka może tu powalczyć, tym bardziej, że gra u siebie.
edit: pierwsze 3 gemy grała Monica. Potem Davis zamiotła nią kort. Sukcesywnie było dokładane LIVE ???? Myślę, że nie odda łatwo meczu w następnej rundzie, najprawdopodobniej z Gorgi.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#8 ????
Bogdan - Riske
Typ: DW 0:2 ⛔
Kurs: 1,8
Betsafe
Stawka: 3j
edit: Riske porażka ????
edit2: ruszyła coś i dużo nie brakowało żeby wyciągnęła seta. Próbujemy.
#8 ???? LIVE
Bogdan - Riske (przy 1-0)
Typ: Riske ✅
Kurs: 2,32
Betsafe
Stawka: 3j
#9 ???? LIVE
Bogdan - Riske (przy 1-1)
Typ: 3 set under 7,5 ⛔
Kurs: 4
Betsafe
Stawka: 1j
edit3: ogarnęła to, ale gdyby w 3 secie trzymała serwis tak jak potrafiła łamać to under byłby w sieci. Trochę grzałka się włączyła, trudno - wychodzę z tego na zero.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#12 ????
Evans - Sock
Typ: Evans ⛔
Kurs: 3,35
Betsafe
Stawka: 2j
Grzałki ciąg dalszy. Sock męczył strasznie z Lacko, Evans na fali. Można próbować również:
Evans ugra seta @1,85 ⛔
#13 ????
Isner - Bagieta
Typ: Isner DW 2:0 ✅
Kurs: 2,03
Betsafe
Stawka: 3j
#14 ???? LIVE
Isner - Bagieta
Typ: under 23,5 (przy 1-0) ✅
Kurs: 2,61
Betsafe
Stawka: 2j
edit: Brawo Isner. Under 8,5 2 set @5,50 również w sieci ????
edit2: Gdyby Evans wziął drugi set, gdzie były okazje to kto wie..
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#15 ???? LIVE
Vickery - Bellis
Typ: Vickery ⛔
Kurs: 2,95
Betsafe
Stawka: 2j
Kolejne 50-50 IMO.
edit: Ehh, wielka szkoda. Widowisko jednak niesamowite, niczym top10 WTA. Nic dziwnego, że ta Bellis machnęła Cebulę w wieku 15 lat, będą z niej ludzie.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#19 ????
Goerges - Knapp
Typ: over 21,5 ✅
Kurs: 1,93
Betsafe
Stawka: 3j
Po meczu z Mattek miałem iść w stronę Goerges, ale Knapp nawet w gazie więc myślę, że pokryją linię.
#20 ???? LIVE
Goerges - Knapp
Typ: Goerges -3,5 ✅
Kurs: 1,91
Betsafe
Stawka: 3j
edit: pięknie to Goerges wyciągnęła. Dokładane również -3,5 @ 2,34 i - 4,5@3 LIVE
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#21 ????
Larsson - Beck
Typ: over 21,5 ⛔
Kurs: 1,85
Betsafe
Stawka: 3j
Dziś trochę odrabiamy, oby tak dalej. Warto wg mnie również czysto w Beck@2.
edit: w drugim secie Beck nie kazali odbijać przy serwisie Szwedki.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#22 ????
Haase - Monteiro
Typ: Monteiro ⛔
Kurs: 2,06
Betsafe
Stawka: 2j
Typ opieram głównie na tym jak łatwo poradził sobie Brazylijczyk z Simonem i fakcie, że Haase zdecydowanie lepiej radzi sobie na trawie.
edit: Haase dziś nie do złamania. Początkowo chodził over po głowie i to byłoby lepsze rozwiązanie.
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
#24 LIVE ????
Siniakowa - Errani
Typ: Siniakowa ✅
Kurs: 2,31
Betsafe
Stawka: 2j
#25 LIVE ????
Siniakowa - Errani
Typ: Siniakowa DW 2:0 ✅
Kurs: 2,90
Betsafe
Stawka: 1j
#26 LIVE ????
Siniakowa - Errani
Typ: Siniakowa -2,5 ✅
Kurs: 2,01
Betsafe
Stawka: 2j
edit: szybko, łatwo i przyjemnie. -3,5 też pięknie siadło ????
edit: Errani spuchnięta, a jej serwis do odebrania przez 10-latków ???? Próbujemy!
 
Do góry Bottom