>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

F 1

faceoff

Użytkownik
Miałem obawę po licznych wpisach na forum, ale wpłaciłem w weekend , w niedziele zlecona wypłata i dziś kasa na koncie ???? Prowizja chyba uzalezniona od wypłaty bo nie pobrano 30zł a sporo mniej, więc chyba nie jest tak źle z tym bukiem ????
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
&quot;mądry polak po szkodzie&quot; Dopiero po wpłaceniu pieniązków do buka i po problemach na samym początku postanowiłem poczytać na ich temat na forum. Odradzam i jeszcze raz odradzam, wpłaciłem dzisiaj tam kase bo chciałem przetestować BWIN, zleciłem depozyt przez przelewy 24 i wpłate zaksięgowali dopiero po 5 godzinach bo rzekomo mieli jakieś problemy techniczne ale chyba jednak wina lezy tylko i wylacznie po ich stronie, tak samo ze skanem dowodu osobistego , dopiero 6 skan zaakceptowali , na kazdym kroku szukaja problemow jak tu zamknac konto klinetowi i go oskubac.
 
L 0

lotnik1006

Użytkownik
Mam pytanie zleciłem wypłate z Bwin na moje konto Bankowe w pko BP przez przelew Bankowy który rzekomo trwa od 2 do 4 dni zleciłem wypłate 01/15/2013 20:41
do dziś pieniedzy nie ma na moim koncie , dostałem tylko takiego maila od nich ,
Szanowny kliencie bwin
Proszę zachować paragon wypłaty w swoich dokumentach.
Obecny status wniosku: OCZEKIWANIE.
Kwota wypłaty: PLN 250.00
Nazwa konta:
Data / Czas transakcji: 15-JAN-2013 20:41:23 CET
ID transakcji: 13582788836166908
Jest to system, generowane e-mail - proszę nie odpowiadać na tę wiadomość.
Zespół bwin
nic wiecej pisze do nich zeby mi wyjasnili nic nie odpowiadaja co robic? Pomocy ????
 
A 0

aaaaaarti

Użytkownik
To jest gówniany bukmacher od pewnego czasu więc nie wpłacaj tam już więcej pieniędzy i będziesz miał spokój.
Zero szacunku dla klienta, ja już czekam na odpowiedź 12 dni, w tym czasie wysłałem z 6 maili do supportu zarówno polskiego jak i angielskiego i żadnej odpowiedzi do dzisiaj.
Pozostało Ci czekać z myślą że wszystko skończy się szczęśliwie.
 
A 0

artek

Użytkownik
Witam czekam od nich na wyplate od 20 grudnia 2012 czyli miesiac juz i nic .Kwota 210zl w dodatku nadal nie odblokowali mi konta ktore istnieje 5 lat i nigdy nie bylo problemow.
Mam prosbe na jaki adres napisac do tego gibraltaru??? jak ktos wie niech mi napisze bo z supportem bwin ciagle sie wymieniamy meilami a to nic nie daje i do nieczego nie prowadzi
 
A 72

antua

Użytkownik
Konto na bwin mam juz ok 5 lat, ale nie wplacalem kasy juz jakies 3 miesiace, az do ostatniego razu. Wpłaciłem 500zł podwoiłem sumę i postanowiłem wyplacic. Wczesniej wpłaty i wyplaty realizowałem zawsze przelewem bankowym poprzez przelewy24. Wyplaty realizowane byly blyskawicznie (najdluzej 3 dni) i co wazna darmowo. Wszystko bylo cacy ... niestety po zmianach ostatnich w serwisie wprowadzono opłate 10zł (za przelew bankowy) a realizacja przelewu trwała 6dni. Troche dlugo ale dobrze ze dotarło ???? bo jak wszedlem na forum i czytam ze niektorzy czekaja po kilka tygodni na przelew to sie troche przestraszylem ze mnie to tez lapnie, zwlaszcza ze po 3 dniach dostalem maila z bwin supportu zatytułowanego &quot;cofniecie zatwierdzenia&quot;. Na szczescie mail ten oznaczal zrealizowanie przelewu (przejscie ze stanu OCZEKUJĄCE na ZREALIZOWANE), ale sam tekst (zapewne tlumaczony w google translator z ang na polski) wskazywal na to ze zlecenie przelewu zostalo przez nich wycofane.
Podsumowujac, zmiany zmianami dokonane w serwisie raczej zniechecaja mnie do ponownych wplat, bo niby czemu mam czekac 2 razy dluzej niz wczesniej i jeszcze placic za przelew 10zł.
 
F 1

faceoff

Użytkownik
Ja czekałem dużo krócej niż 6 dni a opłata dokładnie taka sama 10zł, no i ten mail ???? miałem pietra ale wychodzi że to tylko jakies przetwarzanie info u nich.
Na minus można dodać słabsza ofertę live niż była..
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
Ja czekałem dużo krócej niż 6 dni a opłata dokładnie taka sama 10zł, no i ten mail ???? miałem pietra ale wychodzi że to tylko jakies przetwarzanie info u nich.
Na minus można dodać słabsza ofertę live niż była..
Cha, cha - Bwin idzie powoli po rozum do głowy i zmniejszył prowizję za wypłatę na konto bankowe dla graczy z Polski z bandyckiej kwoty 30,29 PLN ????do jeszcze wkurzającej kwoty 10,00 PLN:zoltakartka:.
Ciekawe co będzie dalej ?
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
24.01.13 12:12 - zlecenie wypłaty z Bwin na konto Skrill
26.01.13 18:33 - pieniądze dochodzą na konto Skrill

Niestety w trakcie oczekiwania nie obyło się bez interwencji w supporcie. :zoltakartka: dla Bwin. Potwierdza się, że mają problemy z płatnościami. Nie chciało mi się w to wierzyć czytając tu posty, bo nigdy z nimi takich akcji nie miałem. A jednak...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wypłaty na Skrill są już realizowane w miarę normalnie. W poniedziałek wieczorem zleciłem wypłatę, a we wtorek rano już miałem na koncie.
Na konto bankowe też chyba nie jest źle, ktoś ostatnio pisał o 3 dniach roboczych, więc w miarę ok.
Największe problemy mogą mieć osoby, które zlecali wypłatę w trakcie aktualizacji systemu i polecenia wypłaty mogły zostać zawieszone.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Wypłacałem na konto już długo po aktualizacji i czekałem 12 dni na przelew na konto bankowe, a to była niezbyt duża suma - około 280 złotych. Zero odpowiedzi supportu. Nic. Żadnych odpowiedzi na liczne e-maile. Nic.
O tym, że miał być bonus, a nie było nawet nie wspominam.
Dopiero po 12 dniach pojawiły się pieniądze na koncie. Potrącone rzecz jasna o 30,65 opłaty od wypłaty.
Totalna żenada. Jeszcze żaden bukmacher mnie tak nie potraktował fatalnie jak bwin.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
24.01.13 12:12 - zlecenie wypłaty z Bwin na konto Skrill
26.01.13 18:33 - pieniądze dochodzą na konto Skrill

Niestety w trakcie oczekiwania nie obyło się bez interwencji w supporcie. :zoltakartka: dla Bwin. Potwierdza się, że mają problemy z płatnościami. Nie chciało mi się w to wierzyć czytając tu posty, bo nigdy z nimi takich akcji nie miałem. A jednak...
Jeśli chodzi o mnie to Bwin zrehabilitował się bardzo szybko.

27.01.13 23:18 - zlecenie wypłaty na Skrill
28.01.13 00:34 - hajsik na koncie Skrill

Lekko ponad godzinka i po transakcji. A wypłacałem niemal identyczne kwoty.

Puszczam im w niepamięć ten jednorazowy wybryk.:cool:
 
K 59

kita

Użytkownik
Ja wam powiem, że tempo wypłat na Skrilla jest bardzo zależne od nie wiadomo czego.
W ostatnim czasie robiłem 3 wypłaty i 2 z nich po prawie 6h na koncie, a ostatnia dopiero po 42h. Z czym, że przedostatnią zleciłem parę dni temu w nocy i miałem ją przed 7 rano na Skrillu, a chwilę później (bo przed 8 rano) zleciłem kolejną wypłatę, a ta już szła do mnie ok. 42h.
Dodam jeszcze, że na maila też nie raczą odpisać. Także na razie u mnie basta z Bwin, bo jestem niezadowolony z takiego szanowania klienta.⛔
 
S 0

siami87

Użytkownik
Witam serdecznie,
Wypłaciłem pieniądze na moje konto bankowe i po kilku dniach jak pieniądze nie dochodziły zauważyłem w szczegółach transakcji że numer konta na który zleciłem przelew jest za krótki (brakuje 2 ostatnich cyfr). Nic przy zatwierdzaniu przelewu nie było napisane że numer konta jest niepoprawny. Mija już tydzień czasu a ze strony bwin żadnego odzewu. Chyba do nikogo innego pieniędzy nie wysłali bo na 24 cyfrowy numer jest to raczej niemożliwe.
Miał ktoś może taką sytuację że wpisał niepoprawny numer konta przy wypłacie pieniędzy?
ja mialem wpsnie 19 stycznia wyplate zrobilem a skopiowali mi bez 4 ost cyfr... wyjasnilo sie u Cibie?? bo dzis 30 i cisza....
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Witam,
chciałem wypłacić kasę z bwin pierwszy raz. Wysłałem w niedziele skan dowodu osobistego i jeszcze nie dostałem żadnego maila potwierdzającego. I teraz nie wiem czy zlecać wypłatę czy jeszcze czekać. Orientuje się ktoś mniej więcej ile trwa weryfikacja danych?
 
A 0

aaaaaarti

Użytkownik
ja mialem wpsnie 19 stycznia wyplate zrobilem a skopiowali mi bez 4 ost cyfr... wyjasnilo sie u Cibie?? bo dzis 30 i cisza....
tak wyjaśniło się ???? nie odpisywali w ogóle na maile ale po 3 tygodniach odpisali że nie mogli zrealizowac wypłaty i pieniądze wróciły na moje konto bwin tak więc musisz się uzbroić w cierpliwość ????
 
M 43

mania

Użytkownik
Jeśli chodzi o mnie to Bwin zrehabilitował się bardzo szybko.
27.01.13 23:18 - zlecenie wypłaty na Skrill
28.01.13 00:34 - hajsik na koncie Skrill
Lekko ponad godzinka i po transakcji. A wypłacałem niemal identyczne kwoty.
Puszczam im w niepamięć ten jednorazowy wybryk.:cool:
Jak widać ich działanie nie jest regułą. Ja czekam na weryfikację wypłaty od wczoraj od 16...
Edit: dziś pieniądze dotarły na MB.
 
danon 0

danon

Użytkownik
Ja też źle trafiłem z wypłacaniem kasy, prosto w aktualizację systemu... Kasa pojawiła się po 12 dniach pomniejszona o te 3 dychy... jakież było moje zdziwienie, kiedy przedwczoraj wchodzę na swoje konto bankowe i widzę drugi przelew od bwin i maila z przeprosinami: &quot;Uprzejmie informujemy, że dokonaliśmy korekty kwoty, pobieranej jako opłata za realizację przelewu bankowego. W dniu 08.02.2013, na Pana koncie została zaksięgowana różnica między nieprawidłowo pobraną opłatą za transakcję 1358192700356****, a standardową kwotą prowizji 10,00 PLN, w wysokości 20,03 PLN.&quot; :p
 
Do góry Bottom