>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

money 52

money

Użytkownik
ale Bwin to dno jak mozna nie miec opcji P24 &quot;zwykły&quot;bo dzisiaj chciałem sobie wpłacić pierwszy raz troche sianka a tu patrze Przelewy24 BY moneybookers a ja nie posiadam MB i nie zamierzam zakladac,zreszta to samo tyczy sie bet365 z tego co slyszalem to bardzo dobry buk ale brak opcji wplat P24 to wielki wielki MINUS
 
mataz 1

mataz

Użytkownik
Mam pytanie, czy wypłacał ktoś ostatnio pieniądze z bwin na moneybookers, bo interesuje mnie ile trwa wypłata środków. Z góry dzięki za info.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie, czy wypłacał ktoś ostatnio pieniądze z bwin na moneybookers, bo interesuje mnie ile trwa wypłata środków. Z góry dzięki za info.
Jeśli wczoraj wypłaciłeś, tj. w piątek możesz spodziewać się kasy w poniedziałek a raczej bardziej we wtorek. Mniej więcej 2-4 dni. Ale w weekendy to oni śpią.
 
J 0

jarom

Użytkownik
Witam kiedy trzeba opieprzyć to trzeba a kiedy pochwalić to pochwalić ????

Dzisiaj około 1 w nocy zleciłem wypłatę środków z konta razem z obróconym bonusem i tym co ugrałem. Rano dostałem maila o tym że wypłata przyjęta i jest realizowana a po południu już są pieniądze na koncie. Pozdro. ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
powiec mi jedną rzecz przy wypłacie na konto bankowe pieniądze dochodzą odrazu na konto czy biwin potrzebuje jakiegos dowodu,typu kopji dowodu osobistego czy cos takiego &gt;&gt;?/
jest możliwosc wydrukowania blankietu z własnego konta Biwin ?? czy trzeba numer konta i dane przepisywać na blankiet ręcznie ??

IBAN,SwIFT i Kod banku odbiorcy nie podajemy przy wpłatach prawda ??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy moge wplacic kase od mamy , i wyplacic na mamy jesli konto jest zarejestrowane na mnie ?
Wiele razy był poruszany ten problem na tematów różnych firm.
Z zasady jest tak, że wpłacić możesz z konta osoby trzeciej (np. mamy) ale wypłata musi być na Twoje konto. Inaczej nie zlecisz wypłaty.
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Wiele razy był poruszany ten problem na tematów różnych firm.
Z zasady jest tak, że wpłacić możesz z konta osoby trzeciej (np. mamy) ale wypłata musi być na Twoje konto. Inaczej nie zlecisz wypłaty.
Okej , a jak (mama) ma inne nazwisko niz ja i gdzies indziej mieszka to moge wplacic i nie bedzie zadnych problemow ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Okej , a jak (mama) ma inne nazwisko niz ja i gdzies indziej mieszka to moge wplacic i nie bedzie zadnych problemow ?
Nie będzie. Przecież piszę, że można wpłacać od osób trzecich. Dla nich przy wpłaci liczy się wyłącznie numer referencyjny jaki podajesz w tytule. Reszta ich nie obchodzi.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 0

foxer

Użytkownik
Siema, mam dosyć głupie pytanie ???? Niedawno założyłem konto na Bwin, i czy jeśli zrobię wpłatę poprzez przelew bankowy to później nie będzie żadnego problemu z wypłatą pieniędzy na kartę VISA ( dane konta bwin i karty oczywiście muszą być identyczne). Z góry thx za pomoc.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Siema, mam dosyć głupie pytanie ???? Niedawno założyłem konto na Bwin, i czy jeśli zrobię wpłatę poprzez przelew bankowy to później nie będzie żadnego problemu z wypłatą pieniędzy na kartę VISA ( dane konta bwin i karty oczywiście muszą być identyczne). Z góry thx za pomoc.
Nie możesz tak zrobić.
Wpłata kartą Visa i przelew bankowy to inny strumień płatności.
Jeśli wpłaciłeś przelewem to i przelewem bankowym możesz wypłacić.
Przy próbie wypłaty na kartę pojawi Ci się taki komunikat:
Wypłata na Twoją kartę Visa jest obecnie niemożliwa, ponieważ nie korzystałeś z tej usługi do dokonania wpłaty.
 
Do góry Bottom