>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Buty do futsalu.

pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Siema,
Trenuje futsal i moje halóweczki z nike się rozwaliły. Możecie mi polecić jakieś dobre halówki do futsalu w cenie do 200zł? Czytałem , że JOMA jest dobrą firmą, ale nie chcę kupować kota w worku bo o tej firmie mało słyszałem.
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Nie polecam firmy Joma miałem korki i halówki i nie wytrzymały sezonu.Wiadomo też ze jeden moze biegać prosto cały czas i robić wolne wychamowania..wtedy to mu i trampki na lata wystarczą.
To ze rywale kopia to najmniejsze piwo, but ma być wygodny, dobrze ma sie czuć piłke i wazne zeby przy szybkich nawrotach co wazne na hali but przetrwał.Ja osobiscie polecam Kaisery Adidasa cena powyzej twojego max. ale but mam już drugi rok i nie sądze zebym musiał w przyszłosci wymieniać.Nie polecam kupowania buta w ciemno przez allegro chyba, ze ktoś mieszka blisko i mozesz numeracje sprawdzić.Zeby pozniej nie było ze bedzie Cie cisło albo bedą za luzne.Pozdrawiam
 
B 0

bart30

Użytkownik
Ja ostatnio zdecydowałem się na halówki Nike Iniesta w sklepie Kajasport. Akurat były w fajnej promocji, praktycznie połowę tańsze. Są bardzo wygodne i dobrze się w nich gra.
 
P 0

Pawel288

Użytkownik
Według mnie najelpsze buty do piłki nożnej to nike mercurial, a przynajmniej najlepsze z tych w jakich miałem okazję grać.
Bardzo dobrze trzymają się podłoża i są niezwykle wygodne.
 
Do góry Bottom