>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacherzy a adres IP?

H 14

hitman_4_7

Użytkownik
Witam, interesują mnie bukmacherzy którzy nie zwracają uwagi na adres IP. Dokładnie chodzi mi o to że ja mam stały adres IP. W kilkunastu najpopularniejszych firmach mam od dawna pozakładane konta z tego adresu, z promocji również w większości przypadków korzystałem. U jakich bukmacherów nie będzie problemów z tym związanych jeśli teraz z tego samego adresu IP założę nowe konta, przykładowo na kolegę. Oczywiście nie będzie to kolega fikcyjny tylko dane będą prawdziwe i jeśli będzie taka potrzeba to będę mógł zweryfikować tożsamość tej osoby. Ponadto chciałbym również z tych nowych kont korzystać z oferty bonusowej dla nowych graczy. Dlatego też do Was pytanie o których buków nie będzie problemów z IP i u których będę uprawniony do oferty promocyjnej? Z góry Dziękuje za pomoc!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Od razu Ci mówię że jeśli chcesz założyć dwa konta na jedno IP, to w żadnym bukmacherze nie możesz korzystać na obu kontach z jednej promocji, a co do tego gdzie można zakładać dwa konta z jednego IP to na pewno Betsafe, a jak chcesz sprawdzić gdzie jeszcze można mieć dwa konta na jednym IP to poczytaj regulamin danego bukmachera, choć wydaje mi się że raczej żaden buk nie robi z tym problemów jeśli nie kombinujesz.
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
wiem że w większości przypadków można mieć na jednym IP więcej niż jedno konto, nie spotkałem się z bukiem który by nie miał napisane w regulaminie że dana promocja może być wykorzystana tylko na jeden nr IP, na jedno gospodarstwo domowe itp. no ale w bah od dawna ja mam konto i osoba z mojej rodziny i oboje mogliśmy korzystać z promocji mimo takiego samego IP Natomiast nie wiem jak to się ma u reszty buków a wiadomo że człowiek ostrożny jest i nie chce niepotrzebnie ryzykować żeby czasem się komuś nie u widziało zblokować konta co by się wiązało ze stratą pieniędzy dlatego chce zasięgnąć informacji jak to się ma u innych bukmacherów. Jeśli ktoś się orientuje lub ma więcej kont założonych z jednego IP to niech się wypowie jak się sprawa ma w rzeczywistości.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Kledzy mam pytanie chce nabyc internet mobilny w Play i teraz pytanie czy bez problemu moge logowac sie obstawiac z takiego neta jak jest z IP
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
jakiś czas temu zaopatrzyłem się w internet z play, śmiało można obstawiać i logować się, IP jest zmienne, wystarczy się rozłączyć, połączyć na nowo i już masz inne IP, sprawdzałem to z początku wielokrotnie aby się upewnić czy tak jest w rzeczywistości.
 
Do góry Bottom