>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

bukmacher z betbuilder i bez podatku

VITKAC 0

VITKAC

Użytkownik
Witam, jaki jest bukmacher, który oferuję rozbudowany betbuilder i grę bez podatku? Może być zagraniczny, oby rejestracja przeszłą na polski dowód. Z góry dziękuję
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Chyba nie ma lepszego od unibet
Przeciez nawet pl buki maja wieksza ofrete niz uni a Ty piszesz, ze nie ma lepszego😁
Post automatycznie złączony:

Witam, jaki jest bukmacher, który oferuję rozbudowany betbuilder i grę bez podatku? Może być zagraniczny, oby rejestracja przeszłą na polski dowód. Z góry dziękuję
Klon 22beta ma betbuilder i oferte 10razy lepsza niz unibet ktirego kolega wyzej polecil. Odezwij sie to Ci wysle namiar zeby tu linkow nie wrzucac bo ban bedzie.
 
VITKAC 0

VITKAC

Użytkownik
mówicie o 1xbet? Słyszałem dużo o nich, jak to wygląda z wypłatami i limitami? Wiem, że robią przysłowiowo w ch***, że zmieniają kursy na konto. Nie zamierzam grać tysiącami, tylko raz na jakiś czas, więc raczej dużo nie oskubie buka. Bardziej chodzi mi o to, czy z wypłatami nie ma problemów?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ale jak można ruskie gówna porównywać do Ub?
A czym sie rozni unibet od ruskiego gowna? Oferta to moze 1/3 tego co ma ruski a limituja tak samo szybko jak ruski. Wiec po co tam grac? Jasne, ze jak ktos gra to, na czym wiekszosc przegrywa czyli popularne ligi to uni da troche pograc. Ale zagraj cos, na czym mozna naprawde zarobic czyli jakies niszowki to szybko Cie udrutuja. Mimo, ze w ofeecie maja tylko jakies pojedyncze niszowe ligi.
 
Do góry Bottom