>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher - Anglia?

galvao 0

galvao

Użytkownik
Witam.
Mam do Was jedno pytanie, które bardzo mnie ostatnio zastanawia...
Czy w Anglii bukmacherka, obstawianie meczy jest legalna? Jak to w Anglii na prawdę jest? Można się z tego rozliczać? Nic nie wiem w tym temacie, ale może to mi być w przyszłości bardzo potrzebne?
Jeśli ktoś ma jakieś linki to bardzo proszę!
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
No ba że jest legalna, Anglicy to jeden w bardziej grających narodów, nawet nie musisz płacić podatku od wygranych, grasz i tyle, co wygrasz to Twoje z niczego się nie rozliczasz
 
K 0

koniki

Użytkownik
Ja natomiast slyszalem, ze nie może to byc srodek utrzymania. Sama gra natomiast jak najbardziej legalna, ale nie moze ona przekraczac dochodow z pracy.
 
galvao 0

galvao

Użytkownik
No właśnie a jak to jest z tymi dochodami i utrzymywaniem się?
Polak taki jak ja może sobie grać legalnie w GB? Hmm
 
K 0

koniki

Użytkownik
Podobno mozna sie zarejestrowac w Us jako gambler. Na pewno odprowadza sie podatek, jezeli zyski z gamblingu przekraczaja dochody z normalnej pracy.
 
D 0

derek123

Użytkownik
ODSWIEŻAM. Ktoś uzyskał jakieś informacje co z obywatelem Polski który np.: jeździ co dwa miesiące do Angli i tam przez okres pobytu kilki dni udaje mu się zarobić w jednym z bukmacherów online kwoty rzędu do 5tys zł.
 
D 0

derek123

Użytkownik
Dzięki wielkie sytuacja jaka przypuszczalnie by mnie dotyczyła prawie pokrywa się z tą w artykule. Dla pewności osobiście skontaktuje się z Izbą Skarbowa i potwierdzę czy prawo nie uległo zmianie.
 
Do góry Bottom