>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Buk na duże stawki

L 266

leniosek

Użytkownik
Witam. Wypadłem z obiegu dotyczącego firm bukmacherskich ponieważ od lat grałem na DAFABET który od dziś nie jest dostępny dla Polski. Jaki bukmacher polecicie do dużych stawek i który nie zrobi problemów z wypłata? W dafabet nie było problemów by wypłacić czy zagrać kupon za stawkę 4000 czy 5000 zł.
 
H 97K

hagi84

Użytkownik
stawki 4-5 tys bedzie ciezko jesli chodzi o itfy
Jedyna opcja broker i klikanie po pare razy na dane zdarzenie
 
L 266

leniosek

Użytkownik
To którego buka byś polecił? Na DAFABET to sobie bez problemu 3-4 tysiące dawałem na zwycięstwo w itf, WTA czy ATP, tak samo z piłką, overy undery czy podwójne szansę za 4k bez problemu
 
H 97K

hagi84

Użytkownik
dafa to byl juz smietnik od dawien dawna, kradli na potege takze ciesz sie, ze wyplacili
Jesli takimi stawkami i bez limitowania to standardowo broker typu sportmarket, betinasia itp
Masz tam rowniez gielde, upchasz kase.
 
L 266

leniosek

Użytkownik
Co masz na myśli mówiąc śmietnik i kradli? Nie miałem żadnego problemu od lat, wypłaty od 1000 do 5000-6000 jednorazowo na Bitcoin bez problemu. Nie miałem najmniejszego problemu.

Broker czyli jak ? To nie bukmacher jako taki?
 
H 97K

hagi84

Użytkownik
zamykali konta bez przyczyny, na rozne nacje, wiele informacji mozesz znalezc na necie, aktualnie bym tam ani centa nie wplacil
Juz nie wspomne o zenujacym supporcie co nie potrafil nic pomoc, weryfikacje tez potrafily byc upierdliwe jak u ruskich zlodziei

https://surebety.pl/artykul/betbrokerzy/ - tu masz pokrotce opisane co to broker, nie chce mi sie tlumaczyc, chcesz grac wiekszymi stawkami to sie zapoznaj troszke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +457
L 266

leniosek

Użytkownik
A bukmachera nie polecisz żadnego do takiej stawki 3-4 koła ? Na DAFABET nie miałem problemu to może jakiś jeszcze jeden znajdziemy. Widziałem bet365, pinnacle, 1xbet ale wszędzie lokalizacja.


Ps. Co to supportu to masz rację, z nimi się kurde dogadać to jakbyś z robotem rozmawiał po drugiej stronie
 
H 97K

hagi84

Użytkownik
akurat unibet Polakow bardzo nie lubi i jak sie dopierd.... to walka z wiatrakami
Dzis akurat jeden chlopak z tego forum napisal do mnie odnosnie unibeta bym mu pomogl bo nie ma chlop pomyslu jak odzyskac pieniadze
Poczytaj se o brokerach, na forum jest juz troche napisane i w innych tematach odnosilem sie do nich
 
Otrzymane punkty reputacji: +457
L 266

leniosek

Użytkownik
To może jednak broker będzie lepszy, live tam też wchodzi w grę ? Na tym betinasia się zarejestrowałem ale czarna magia. Nie wiem jak tam w zakłady wejść 😅
 
M 0

Marcin7878

Użytkownik
Wiekszosc buków jak wygrasz sporą ilosc kasy to zaczyna sie kombinowanie jak Ci tego nie wyplacic , limity na unibet to mialem po wygraniu 4 tys pln , zalosne to jest. Tylko i wylacznie brokerzy tak jak piszą koledzy wyżej. Zero problemów z wypłatami u brokerów i wypłacają w parę min lub nawet sekund. Bukmacherzy obecnie to syf w dużej większości.
 
Do góry Bottom