>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BRAZYLIA-ROSJA

Status
Zamknięty.
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
BRAZYLIA-ROSJA

Bardzo ciekawy mecz. Obie druzyny Graja wspaniala siatkówke. Brazylia jest zespołem bardziej grającym technicznie, a zespół rosyjski preferuje silny styl siatkówki. I tu Brazylia może mieć problem. Brazylijczykom nie odpowiada taki styl gry. Już w meczu z Bułgarią pokazali że mają problemy z taka techniką gry przeciwnika. Jednakże Brazylia po niespodziewanej porażce z Bułgarią 3-2 nie może sobie pozwolic na kolejną „wpadke” bo to oznaczałoby że pożegnają się z turniejem. Dodatkowo zmobilizują się bardziej by udowodnic wszystki sowją hegemonię.



TYP: 1
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ja sobie po prostu nie wyobrażam co by się stało, gdyby Brazylia przegrała ten mecz.... Cóż by to oznaczało?? Najwyższy czas na zmiany w hierarchii światowej siatkówki, że Brazylia, która zdominowała pięć ostatnich lat w siatkówce nie jest już w stanie wygrywać.... Nie, myślę, że oni muszą sie zmobilizować i koniec kropka. Typ 1
 
D 0

damian591

Użytkownik
No właśnie musza wygrać, ale czy dają rade ???
Wynik w tym meczu może byc każdy, jednak kurs na Brazylie około 1.30 nie jest warty grania. Lepiej zagrać za mniejsza stawke na Rosjan po kurs 2.80 !!!.
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Brazylia - Rosja (0-1,5) 2 kurs 2,0 Totomix
Moim zdaniem bardzo kusząca propozycja, ruski są w świetnej dyspozycji a z drugiej strony nie wyobrażam sobie czołowej czwórki świata bez Canarinhos. Nie wykluczam tie - brek&#39;a. Do tego dorzucić Polskę po ~1,5 i mamy ładne ako 3,0.
Pozdrawiam.
 
kuki1986 0

kuki1986

Użytkownik
Brazylia - Rosja (0-1,5) 2 kurs 2,0 Totomix
Moim zdaniem bardzo kusząca propozycja, ruski są w świetnej dyspozycji a z drugiej strony nie wyobrażam sobie czołowej czwórki świata bez Canarinhos. Nie wykluczam tie - brek&#39;a. Do tego dorzucić Polskę po ~1,5 i mamy ładne ako 3,0.
Pozdrawiam.
dokładnie- jestem tego samego zdania! handicap na rosje powinien wejsc no i Polska oczywiscie
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Oglądałem te oba zespoły w grze...
Brazylia w meczu z Bułgaria zagrała przeciętnie... na początku szalał &quot;Giba&quot; ale jak dostał kilka czap to juz pozniej jego gwiazda nie świeciła...i wraz z jego słabszą grą &quot;Canarinios&quot; grali na pół tempa...I w konsekwencji dostali... Rosjanie we wczorajszym meczu mi zaimponowali... Szybkie 3-0 i Bułgarzy nie mieli nic do powiedzenia. Poltavski był nie do zatrzymania,walił jak z armaty, także dobrze serwował.Możliwe ze Bułgarzy byli zmeczeni bo dzien wczesniej stoczyli z Brazylią 5 setowy pojedynek.Zapewne zapowiada sie dzis bardzo ciekawy mecz!
Brazylijczycy dziś grają o wszystko, bo jesli przegrają to odpadają z turnieju,a to by była niespodzianka.Osobiście jestem za tym by dziś Rosjanie wygrali, bo jeśli tak bedzie to Bułgaria awansuje do dalszych rozgrywek :wink:

Myśle ze dzis Ruscy nie odpuszcza i powalczą ... A Brazylia gra z nożem na gardle.. oby to sie odwróciło przeciwko nim ;-)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Zgadzam się, że Brazylijczycy zagrali słabo w środę. Ale Brazylia bardzo lubi takie mecze jak dzisiaj , czyli o wszystko ???? . Dzisiaj będą skupieni i będą mieli o co walczyć. Reprezentacja Rosji to przede wszystkim potężne ataki, mocna zagrywka i blok. A więc &quot;siłą&quot; nikt nie wygra z Rosją. Z Rosją można wygrać tylko umiejętnościami technicznymi, a Brazylia ma to wspaniale opanowane. najlepiej ze wszystkich Reprezentacji na Świecie. Dużo też będzie zależało od tego jak zagra Giba. Moim zdaniem będzie to zacięty mecz, ale wygrają go Brazylijczycy.
 
D 0

damian591

Użytkownik
[center:7d560a8e01]Rosja - Brazylia 1:3
25:22, 23:25, 20:25, 24:26)
[/center:7d560a8e01]

Oglądałem mecz i niestety nie stał on na najwyższym poziomie. W końcówkach poszczególnych setów więcej zimnej krwi zachowali obecni mistrzowie świata, czyli Brazylia.

Obie te drużyny zapewniły sobie awans do półfinałów, które rozegrane zostaną jutro o godzinie 17 oraz 20.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom