>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonusy - Warto? Gdze?

Status
Zamknięty.
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Otóż chciałbym zacząć sobie grac na większe stawki. No cóż, trochę większe. Powoli i systematycznie ze swoich 30 zł na BAH zrobiłem 200 zł. I Teraz chce to przenieść. No i oczywiste jest, że gdześ, gdzie dostanę ładny bonusik.

Inetesuje mnie bet356 i tobet. Najbardziej kusil bwin ale piszecie, ze oszusci itd. No i sobie odpuściłem. No i teraz moje pytanie. Czy jak mam te 200 zł to warto przenosic się na któryś z tych serwisów, dodając do puli kolejne 200 zł (400 ty chyba już niezły kapitał) i grac sobie czy zostać na BAH. Chodzi mi oczywiscie o zasady z wypłacaniem. Czy ciężko jest zrobic ten obrót...

Ktoś jakoś poradzi? Najlepiej który z tych dwóch buków, ew. jaki inny z takim samym bonusem, lub niewiele mniejszy a o lepszych kursach.


Jak już zaznaczałem grałem sobie dla zabawy, za 30 zł które gdześ tam wpłaciłem a teraz chciałbym poradzić się ludiz którzy wiedzą co i jak.
Zaglądałem do tematu o najlepszym buku, ale tam 1. BAH (juz promocja poszla a i tak mala), 2. Expekt (poszla ich promocja) i 3. Bwin - podobno oszuści...
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Z BAHa wymiataj jak najszybciej ;)
Jak chcesz grać to raczej nie patrz na wysokość promocji i warunki obrotu ( żeby pasowały do sposobu w jaki grasz). Sugeruję wpłacic 55 pln do Betclica , albo całość do Tobetu. Bet365 jak grasz handicapy azjatyckie , albo live ????
 
M 0

mad_max

Użytkownik
Ja polecam bet365,. Masz tam bonus 100% od pierwszej wpłaty do 200 zł. Kursy nie są takie złe, no i maja dobry live.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Nie sugeruj się tą ankietą o &quot;najlepszym buku&quot; bo głosują tam w większości osoby, które nie mają pojęcia o bukmacherce.
Do ogólnorozwojówki ( ???? ) polecam bet365 oraz Unibet. Do bardziej &quot;profesjonalnego&quot; grania najlepsze są Pinnacle oraz Betfair (&quot;profesjonalnego&quot; mam na myśli nacisk położony głównie na granie singli, bo kursy w tych bukach są najwyższe).
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak jak piszesz tobet, bet365 lub bwin mają bonusa.
http://forum.bukmacherskie.com/f22/
W tym dziale aktualne bonusy masz przyklejone.
Jeśli chcesz jak najwięcej dostać to chyba pozostaje Tobie Tobet i bet365.
Bwina jeśli sam nie kombinujesz to nie powinno być problemów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom