>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bonusy i brak szacunku do klienta i kłamstwa konsultanta

O 0

otwin10

Użytkownik
witam to co się dzieje na totalbet to jakaś kpina przy wpłatach około 7 tyś w ciągu 3 miesięcy prosząc o bonus chyba z 20 razy ciągle dostawałem odmowę aż w końcu jedyne co dostałem to freebet 5 zł gram od ponad 3 lat jestem aktywny konsultanci ciągle mnie spławiają najgorszy jest jest Pan Krzysztof który zachowuje się tak jak by był tam za karę w dodatku kłamie byle by spławić szybko klienta przez ostanie 7 miesięcy dokonałem wpłaty na ponad 20 tyś zł i dostałem freebety I bonusy inwidualne na kwotę 80 zł to jedyny bukmacher który mnie tak docenił dziś zamknąłem konto i jeśli nie zaproponują mi jakiegoś bonusu to już tam nie wrócę
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
witam to co się dzieje na totalbet to jakaś kpina przy wpłatach około 7 tyś w ciągu 3 miesięcy prosząc o bonus chyba z 20 razy ciągle dostawałem odmowę aż w końcu jedyne co dostałem to freebet 5 zł gram od ponad 3 lat jestem aktywny konsultanci ciągle mnie spławiają najgorszy jest jest Pan Krzysztof który zachowuje się tak jak by był tam za karę w dodatku kłamie byle by spławić szybko klienta przez ostanie 7 miesięcy dokonałem wpłaty na ponad 20 tyś zł i dostałem freebety I bonusy inwidualne na kwotę 80 zł to jedyny bukmacher który mnie tak docenił dziś zamknąłem konto i jeśli nie zaproponują mi jakiegoś bonusu to już tam nie wrócę
chłopie jest przynajmniej 10 ciu innych legalnych a ty skomlisz o jaki smieszny bonus na totalbecie
 
O 0

otwin10

Użytkownik
Przyzwyczaiłem się do tego buka i chciał bym dalej grać u nich Ale jeśli nic się nie zmieni będę grał gdzie indziej ja tylko wyraziłem swoją opinię co do bonusów i konsultanta bo reszta cała strona oferta itp mi się podoba
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Ale przegryw XD,
wez ziomek lepiej zaloz ta zonobijke i idz spusc wpier.dol konkubinie, zamiast chwalic sie swoim uposledzeniem intelektualnym w sieci
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak bardzo trzeba nie miec godnosci czlowieka zeby zawracac gitare ludziom, ktorzy za psie pieniadze pracuja na supporcie u bukmachera i prosic sie o jakies smieszne bonusy. Jakbym tam pracowal i bym trafil na ciebie ktory mi co kilka dni katuje banie o jakiegos bonusa to chyba bym zrezygnowal z tej roboty.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ale dziwny wpis. Wszystkie promocje przecież są w jednym miejscu dostępne, wystarczy po prostu spełnić ich warunki które zazwyczaj są trochę inne niż proszenie się na czacie :D Ale jeśli grasz głównie dla promocji to rzeczywiście może lepiej jak zmienisz buka, totalbet raczej nie jest w czołówce pod tym względem.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
witam to co się dzieje na totalbet to jakaś kpina przy wpłatach około 7 tyś w ciągu 3 miesięcy prosząc o bonus chyba z 20 razy ciągle dostawałem odmowę aż w końcu jedyne co dostałem to freebet 5 zł gram od ponad 3 lat jestem aktywny konsultanci ciągle mnie spławiają najgorszy jest jest Pan Krzysztof który zachowuje się tak jak by był tam za karę w dodatku kłamie byle by spławić szybko klienta przez ostanie 7 miesięcy dokonałem wpłaty na ponad 20 tyś zł i dostałem freebety I bonusy inwidualne na kwotę 80 zł to jedyny bukmacher który mnie tak docenił dziś zamknąłem konto i jeśli nie zaproponują mi jakiegoś bonusu to już tam nie wrócę
Gosciu pociesze cię w STS byś nic nie dostał, tam to już wywalone mają na wszystko zero null 🙃
 
Do góry Bottom