>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bonus za polecenie przyjaciela - problem

lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Witam, kumpel który gra w Gamebookers polecił mnie i miałem dostać bonus 100% aż do 330zł. Zarejestrowałem się z linka w e-mileu, którego dostatałem, zgłosiłem się po bonus, wpłaciłem depozyt 298zł, ale bonusu nie dostałem na koncie ciągle mam 87 USD. Napisałem do nich i dostałem to:


Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta.
Uprzejmie informujemy, że na Pana koncie widzimy aktywny bonus w ramach promocji Poleć przyjacielowi. W wypadku skorzystania z tego bonusu bonus powitalny nie jest przyznawany, gdyż właśnie aktywny bonus na Pana koncie jest bonusem na założenie konta.
Jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.
Dziękujemy za wybranie naszych usług.
Z poważaniem,
Radoslav
Dział Obsługi Klienta
Baw się dobrze, graj odpowiedzialnie

Ale bonusu nie ma. W zakładce z bonusami widnieje coś takiego:Typ bonusu: Z ograniczeniem wydania. Czyli może dopiero jak skoncze obrót to dadza mi bonus??

Liczę na pomoc kogoś kto brał ten bonus, lub kogoś kto mógłby pomóc
 
G 0

grzgrzgrz3

Użytkownik
Ta promocja wydaje sie byc bardzo dziwna. Bonus 100% od pierwszej wplaty jest do 100zł. To malo prawdopodobne żeby dla osoby poleconej był 100% do 330zł. Napisze do supportu. Jak możesz napisz odp na forum tez mnie bardzo interesuje ta promocja.


Co masz w zakładce Moje Konto-&gt; Bonus - możlwe ze musisz sam aktywowac ten bonus w tej zakladce.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Ta promocja wydaje sie byc bardzo dziwna. Bonus 100% od pierwszej wplaty jest do 100zł. To malo prawdopodobne żeby dla osoby poleconej był 100% do 330zł. Napisze do supportu. Jak możesz napisz odp na forum tez mnie bardzo interesuje ta promocja.

Co masz w zakładce Moje Konto-&gt; Bonus - możlwe ze musisz sam aktywowac ten bonus w tej zakladce.
No więc tak, z tego co udało mi się dowiedzieć to bonus jest 100% do 330zł dla osoby polecanej, a dla osoby polecającej 50% też do 330zł. Obrót jest 6x depozyt+bonus, ale to jest trochę dziwne bo ten bonus dostajesz dopiero po tym jak spełnisz warunki obrotu. Ja wpłaciłem 300zł i obracam, z tego co wiem jak skończę obrót(3600zł) to dopiero wtedy wydadzą mi bonus. Trochę dziwnie bo zawsze zaraz po depozycie dają bonus, no ale zobaczę, mam nadzieje, że dadzą.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
lukas155 ten obrót to po jakim kursie? Domyślam się, że powyżej @2,00...
Wiesz może dokładnie? I czy kurs liczy się jako singiel czy ako może być?
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
zgadza się, powyżej 2.00 i wydaje mi się, że na kuponie musi być co najmniej jedno zdarzenie z kursem 2.00 lub wyżej, ale nie jestem pewien, więc lepiej zapytaj supportu.
 
M 3

mroz

Użytkownik
... więc z tym bonusem jest jak u 10bet i leon-ie - wypłacają po obrocie :cry:. Wiecie może co się stanie jak nie obróci np. za 3600 jak w przykładzie powyżej i przegra wszystko - czy obrót kolejnej wpłaty zalicza się do wymaganego obrotu. Czy moglibyście spytać supportu w moim imieniu. Nie mam bowiem jeszcze konta, a podobno dopiero po rejestracji mozna sie z nimi kontaktować w języku polskim.
Czy mieliście jakieś nietypowe problemy z tym bonusem? - podobno czasami się czepiają i z góry traktują obie osoby jak złodziei.
W regulaminie nie ma mowy o rodzeństwie - czy bracia to dla nich &quot;dobrzy&quot; znajomi? :kwasny4565:
 
Do góry Bottom