>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bonus Urodzinowy

K 0

killx

Użytkownik
Gdzie Panowie dostaniemy jakies frebety bonusy z okazji urodzin??
slyszalem ze Jetbull daje jakos 38 zł freebeta i bah 5 zł gdzie jeszcze??
 
simons 646

simons

Forum VIP
tez mnei interesuje ten temat bo data sie zbliza ... mam w wiekszosci znanych w PL firmach zalozone konta, to do konca tyg napisze Ci ???? gdzie dostalem :p
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Dziś miała urodziny osoba na którą mam konta praktycznie we wszystkich poważnych firmach to dostałem tylko bonus po wpłacie do Bwin..
Pozdro
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Większość pewnie daje jak depozyty robisz :p ja na przykład czekam z niecierpliwością na 18 ciekawe co mi dadzą w kasynach co robiłem po 1tys depozyty i więcej xD albo i nic nie dadzą ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Większość pewnie daje jak depozyty robisz :p ja na przykład czekam z niecierpliwością na 18 ciekawe co mi dadzą w kasynach co robiłem po 1tys depozyty i więcej xD albo i nic nie dadzą ????
W prezencie otrzymasz blokadę, skoro grałeś przed ukończeniem 18 lat.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
W prezencie otrzymasz blokadę, skoro grałeś przed ukończeniem 18 lat.
Niby tak niby nie , dokumenty raz sprawdzone nie są sprawdzane ponownie , a że zaakceptowali to nie moja wina ????
Hoksztapler@ Nie każdy dostaje od razu kasę ... depozyty i inne bajery są ważne a jeżeli ty podchodzisz do życzeń jako żałosne to sam jesteś żałosny ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocje urodzinowe są skierowane tylko dla wybranych użytkowników, nie dla wszystkich. Nie napalajcie się zbytnio na nie.
 
V 256

vernix

Użytkownik
bah nie daje zadnej kabakiery tylko gupoty pisza zalosne zyczenia a jak sie zapytalem gdzie kasa to cisza...
To, że Ty nie dostałeś to nie oznacza że inni też nie dostaną. Choć kasę dostałem zapewne dlatego, że już wiele razy u nich depozyt składałem ;)
 
Do góry Bottom