>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus - szczegółowe pytania.

feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Nurtuje mnie kilka kwestii związanych z bonusem na Tobecie.
Wyobraźmy sobie sytuację, że mam 100zł na koncie wpłacone dużo wcześniej bez żadnych zablokowanych środków i 50zł wygraną w jakimś tam konkursie na FB. Łącznie daje nam to 150 PLN, ale to co &#39;wygraliśmy&#39; trzeba obrócić - tu nie sposób się nie zgodzić. Moje pytania następujące:
1. Mając to 150zł, gram zgodnie z regulaminem trebla ako 1.8, przy minimalnych 1.1 czyli wszystko jak należy. W wypadku przegranej odejmowane są środki, które miałem wcześniej czy bonus? Zostaje moja stówka czy 50zł zablokowane i 50zł prawdziwe?
2. Gram sobie za 25zł czyli 1/2 bonusu trebelka 1.8 bla bla bla tak jak w pytaniu wyżej - czy jest to liczone do obrotu bonusem czy trzeba grać za całą kwotę bonusu, aby było liczone do obrotu? Zakładając, że trzeba obrócić 3x50zł to w takim wypadku trzeba jeszcze 2.5x50zł czy jak?
Mam nadzieję, że moje intencje zostaną zrozumiane i liczę na rozwianie wszelkich wątpliwości.
 
tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
ad.1
Zasada jest taka, jak we wszystkich firmach bukmacherskich. Wpierw stawiasz własne pieniądze, bonus na końcu.
ad.2
Nie trzeba obracać całą kwotą. Każda kwota postawiona w sposób spełniający warunki jest wliczana do obrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom