>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus reaload w canbet

S 674

slukasz123

Użytkownik
slukasz123 czemu hardcore ? Dają pograć za normalne stawki czy rzucają limity ?
Tu nie chodzi o limity ale handicapy azjatyckie nie wliczaja sie do obrotu to po 1...Po 2 kursy zalosne jak na bah...Moze poza nba czy football amerykanski....I po 3 nie ma live chatu a kiedys byl jak pamietam...I po 4 maja problem z wyplacalnoscia podobno no ale Powodzenia...
Ja dostalem 500 funtow bonus mialem do wyrobienia 1600 funtow o ile dobrze pamietam czyli tj 40 tys....Nie ma szans tego wyrobic w miesiac a mialem czas chyba 3 miesiace bonus masakra...Jak dobrze ze to przegralo sie na finale mlb ????
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Chcesz to wplacaj tylko ten reaload co otrzymalem to obrot to hardcore...Dobrze ze przegralem bo bym chyba jeszcze do tej pory obracal......Powodzenia mimo wszystko zycze...
dzięki, ale nie zamierzam obracać tego bonusu ????
transfer do innego buka i po sprawie.
pzdr.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Jak ktoś ma duży bankroll to można spokojnie dużo więcej obrócić niż 40tys w miesiąc, ale to już indywidualna kwestia. Co do kursów to nie uważam, że są jakieś najgorsze, to, co mogę podpowiedzieć to zwrócić uwagę na u/o oraz wynik ht w piłce nożnej ;) Z rzeczy bieżących ciągle wisi im kilka wypłat niezrealizowanych, ale współpracują z sbr i tam też można śledzić całą ich sytuację związaną z wypłacalnością.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
no jasne, nikt nie mówił, że będzie łatwo ????
nic za darmo, ale dla upartych i cierpliwych osiągalne jak najbardziej ????
i jeszcze ważna sprawa!
mimo maila od supportu, że Polscy gracze też mogą skorzystać z bonusu 200%, to
okazuje się... że nie wszyscy. Kompletnie tego nie rozumiem, dwóch znajomków dostało, mi odmówiono... nie wiem co o tym sądzić... support działa poowoli, średnio odpisują co 3-6 dni...
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Jeśli jest zapis w regulaminie, że nie dla Pl to ja bym odpuścił... ugrasz trochę kasy, a potem przyjdzie do wypłaty, podeprą się zapisem w regulaminie i co zrobisz...
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ludzie ich katuja mailami w sprawie wyplat, wiec mozesz sobie poczekac z tydzien czasu na odpowiedz.
pewnie jakies problemy z gotowka maja, bo niektorzy czekaja na wyplaty ~40-50 dni, ale poki co nie robia znowu piramidy finansowej (oferujac kolejne reloady z ktorych splacaja czekajacych na kase).
 
Do góry Bottom