>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus na bet-at-home

K 0

korikore

Użytkownik
Siema, ostatnio postanowilem grac w pokera texas hold&#39;em na bet-at-home.
Wyczytalem ze istnieje bonus na podwojenie 1 doladowania, przy przelewie kasy trzeba podac kod ktory brzmi : P1000
Podalem go, teraz mam w zakladce bonus prawie 30 euro ale nie wiem jak z nich skorzystac, pomoze ktos? screen z pokera ktory wyjasni o co mi chodzi.
 
simons 646

simons

Forum VIP
punkty FPP zbiera się za rake.
Rake to jest opłata za gre (w skrocie) np.: jak grasz s&#39;n&#39;g to wpisowe masz 1$+0.1$ (łacznie 1.1) gdzie 1$ idzie do puli dla wygranych, a 0.10$ idzie dla poker roomu (i to jest rake). W przypadku gry cash to jest różnie, na mikro limitach pobierają 0.01 E za każde 0.20 E w puli (z rozdania w którym bierzesz udział). Np.: jesteś w rozdaniu gdzie pula wynosi 2E , rake wtedy będzie 0.10E.
http://www.bet-at-home.com/poker.aspx?page=rakes
A wracając do punktów to to ile $ rake = 1 FPP tego nie jestem w stanie powiedzieć bo tak &quot;profesjonalny&quot; serwis jak bah nie jest w stanie udzielić tych informacji na live chacie :| A ja nie widzę nigdzie u nich na stronie informacji co do tego.
A o co chodzi w bonusie?
Wpłaciłeś 30 E, więc dostaniesz max 30 E. A wypłacane to będzie w 6 ratach po 5E każda. Każdą ratę wypłacą Ci (dopiszą do konta) przy zdobyciu 100 FPP. Jednym słowem dostaniesz 30E &quot;bonusu&quot; jak ugrasz 600 FPP
Bonus jest realizowany zależnie od zdobywanych punktów FPP. Obowiązuje zasada: każde zdobyte 100 FPP odpowiada 5 EUR z kwoty bonusa, które zostanie zamienione na gotówkę i dopisane do konta gracza. Przykład: Przy wpłacie 1.000 EUR gracz musi zdobyć 20.000 FPP by móc otrzymać bonus o pełnej wartości 1.000 EUR.
 
Do góry Bottom