>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus do 250 PLN w Lidze Mistrzów!

cruel21 151

cruel21

Użytkownik
&lt;table width=&quot;100%&quot; bgcolor=&quot;#0e0f0f&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;3&quot; style=&quot;font-size: 16px; font-weight: bold; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif; color: rgb(255, 162, 0);&quot; valign=&quot;middle&quot; height=&quot;50&quot;&gt;W tym tygodniu możesz emocjonować się Ligą Mistrzów wraz z bonusem 50%!
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td colspan=&quot;3&quot; style=&quot;font-size: 12px; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif;&quot;&gt;Witaj Krzysztof,
Wpłać dziś 500 PLN i zgarnij 250 PLN ZA DARMO! Dokonaj wpłaty i aktywuj swój bonus w zakładce Moje konto - Dostępne/Aktywne bonusy, przed złożeniem zakładów.

Pamiętaj, że musisz się spieszyć! Bonus wygasa 23.10.2011.

Zgarnij swój bonus już teraz!

Powodzenia,
Zakłady Sportowe Betsson

Zasady i Warunki:
- Aby aktywować bonus musisz dokonać wpłaty.
- Bonus jest ważny do 23.10.2011.
- 50% aż do 250 PLN.
- Wpłata i bonus muszą być obrócone przynajmniej 4 razy po kursie 1,5 lub

wyższym, przed wypłatą środków.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
&lt;table width=&quot;100%&quot; bgcolor=&quot;#0e0f0f&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;3&quot; style=&quot;font-size: 16px; font-weight: bold; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif; color: rgb(255, 162, 0);&quot; valign=&quot;middle&quot; height=&quot;50&quot;&gt;W tym tygodniu możesz emocjonować się Ligą Mistrzów wraz z bonusem 50%!
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td colspan=&quot;3&quot; style=&quot;font-size: 12px; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif;&quot;&gt;Witaj Krzysztof,
Wpłać dziś 500 PLN i zgarnij 250 PLN ZA DARMO! Dokonaj wpłaty i aktywuj swój bonus w zakładce Moje konto - Dostępne/Aktywne bonusy, przed złożeniem zakładów.

Pamiętaj, że musisz się spieszyć! Bonus wygasa 23.10.2011.

Zgarnij swój bonus już teraz!

Powodzenia,
Zakłady Sportowe Betsson

Zasady i Warunki:
- Aby aktywować bonus musisz dokonać wpłaty.
- Bonus jest ważny do 23.10.2011.
- 50% aż do 250 PLN.
- Wpłata i bonus muszą być obrócone przynajmniej 4 razy po kursie 1,5 lub

wyższym, przed wypłatą środków.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
przyszło mi takie coś na emaila i mam pare pytań
czy ten bonus jest tylko ważny przy wpłacie 500zł czy też naprzykład gdy wpłace 200zł to wtedy też dostane 50% czyli 100zł?
a drugie pytanie to
pisze tu ze Bonus liga mistrzow , i interesuje mnie to czy tylko spotkania które rozgrywane są w lidze mistrzów liczą sie do obrotu czy inne też?
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
przyszło mi takie coś na emaila i mam pare pytań
czy ten bonus jest tylko ważny przy wpłacie 500zł czy też naprzykład gdy wpłace 200zł to wtedy też dostane 50% czyli 100zł?
a drugie pytanie to
pisze tu ze Bonus liga mistrzow , i interesuje mnie to czy tylko spotkania które rozgrywane są w lidze mistrzów liczą sie do obrotu czy inne też?
sorrki ze 2 razy wkleiłem, przypadek
 
Do góry Bottom