>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bonus Bukmacherski

P 220

panguss12

Użytkownik
Cześć wszystkim.

Mam pytanie jak najlepiej obrócić bonus by go wypłacić, macie może jakieś porady?
Nie mówię tutaj o zarobku na typach, ale aby wyjść na zero. Zna ktoś może jakieś grupy VIP które mają skuteczność na poziomie 50% ? Tak aby obrócić wpłatą i bonusem a potem to wypłacić, nie musi być skuteczność 50% ale na poziomie 40 już będzie dla mnie zysk. Kursy muszą być 2.0 +. Jeśli ktoś ma taką grupę z płatnymi typami lub sposób jak go obróci i chcę się podzielić to byłbym mega wdzięczny.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Cześć wszystkim.

Mam pytanie jak najlepiej obrócić bonus by go wypłacić, macie może jakieś porady?
Nie mówię tutaj o zarobku na typach, ale aby wyjść na zero. Zna ktoś może jakieś grupy VIP które mają skuteczność na poziomie 50% ? Tak aby obrócić wpłatą i bonusem a potem to wypłacić, nie musi być skuteczność 50% ale na poziomie 40 już będzie dla mnie zysk. Kursy muszą być 2.0 +. Jeśli ktoś ma taką grupę z płatnymi typami lub sposób jak go obróci i chcę się podzielić to byłbym mega wdzięczny.
Po pierwsze nie dostaniesz tu żadnej odpowiedzi o płatnych typach. Nie wiem z resztą, jak można o to pytać, jeśli w internecie teraz masz tego pełno. Jest cała masa stron, która za 50, czy 100 zł. zasypie Cię typami. Na ile one będą skuteczne przekonasz się po ich rozstrzygnięciu, jak na koncie po bonusie zostanie tylko kurz.
Jak chcesz obrócić bonusem to skup się na dyscyplinie na której się znasz, poczytaj o interesującym Cię meczu, poszukaj świeżych newsów, a nie idziesz na łatwiznę i na forum, gdzie zakazane jest reklamowanie płatnych typów łamiesz regulamin i pytasz o nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
Do góry Bottom