>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bonus, brać czy nie brać?

L 0

lodzio20

Użytkownik
Siemka

Zastanawiam się czy opłaca się skorzystać z tego bonusu 100%, chcę wpłacić sobie stówkę i coś tam pograć. Nie wiem tylko czy korzystać z tego bonusu, po którym będę musiał obrócić ten cały hajs ileś tam razy, żeby móc wypłacić pieniążki.
Rozumiem, że jak nie skorzystam z bonusu i zagram za tę stówkę jakiś kupon to w przypadku wygranej będę mógł od razu kesz wypłacić?
A z bonusem będę musiał obracać tą kwotą multum razy?

Poradźcie mi czy korzystać z tego czy nie.

Pozdro
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Bierz. Jak wypłacisz wcześniej niż zrobisz obrót to tracisz tylko bonus. Jak obrócisz zgodnie z zasadami dopiszą Ci go do konta głównego (tymczasowo będzie na koncie bonusowym).
Pozdro też!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Nie grasz za duże kwoty więc taki bonus jest dla ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem bo zaczynasz grę tak jakbyś trafił kurs 2.00 grając za cały depozyt i jedynym minusem jest jedynie to, że nie możesz zlecić wypłaty w dowolnym momencie tylko musisz zrobić obrót. Bierz bonus.
Ja osobiście korzystałem zawsze gdy to możliwe z oferty rejestracyjnej podwojenia bonusu i aktualnie jeżeli dostaję jakieś oferty to też z nich korzystam jeśli tylko mogę.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Przykład:
wpłacasz 100
bonus masz 100
Masz zagrać za 300 żeby miec saldo 200
Możesz zagrać 300 kuponów po zecie, a możesz zagrać 3 po stówce. Pełna dowolność. Olewasz to i nie patrzysz. Grasz sobie a po pewnym okresie 100 z konta bonusowego wskakuje do konta głównego. Chyba nawet powiadamiają CIę o tym mailem. Pełna kulturka.
 
L 0

lodzio20

Użytkownik
Przykład:
wpłacasz 100
bonus masz 100
Masz zagrać za 300 żeby miec saldo 200
Możesz zagrać 300 kuponów po zecie, a możesz zagrać 3 po stówce. Pełna dowolność. Olewasz to i nie patrzysz. Grasz sobie a po pewnym okresie 100 z konta bonusowego wskakuje do konta głównego. Chyba nawet powiadamiają CIę o tym mailem. Pełna kulturka.
a te kursy 1.50 to nadal aktualne? Jeśli tak to np. na kuponie gdzie mam 5 meczy wystarczy, że jeden będzie miał kurs &gt;1.50?
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Nie pamiętam tego, ale tak jak pisałem: nie przywiązuj do tego wagi. Bonus Ci wskoczy wcześniej niż myślisz. Ako powyżej @1,5 chyba liczą się do obrotu. Zapytaj na czacie. Ale jeśli będziesz miał niższe kursy to możesz je śmiało grać, nic na siłę. Po prostu nie zaliczą Ci ich do obrotu bonusowego.
Uwierz, pełna kulturka. Będzie Pan zadowolony.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Lodzio20, nie musisz teraz korzystać z bonusu. Możesz z niego skorzystać w dowolnym momencie. Tak więc jak na wstępie po dokonaniu wpłaty nie wpiszesz tam tego kodu to nie tracisz prawa do bonusu. Co ważne, kiedy podejmiesz decyzję że go bierzesz, to pamiętaj że podwoją Ci największą wpłatę z ostatnich 7 dni (jeśli wpłat było kilka).
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Eh dają 100% więcej za free i ludzie jeszcze się wahają, eh żeby mi dawali tak co miesiąc to brałbym za każdym razem
 
Do góry Bottom