>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus Bet24

L 0

liolio9

Użytkownik
Witaj : Łukasz
Otrzyma&amp;Aring;‚e&amp;Aring;› w&amp;Aring;‚a&amp;Aring;›nie darmowy kupon od Bet24!!!

Gratulacje! Jeste&amp;Aring;› szczÄ™&amp;Aring;›liwym w&amp;Aring;‚a&amp;Aring;›cicielem bonusu w wysoko&amp;Aring;›ci 25PLN!Wprowad&amp;Aring;&amp;ordm; poni&amp;Aring;&amp;frac14;szy kod, aby przelać pieniÄ…dze na Twoje konto Bet24
Twój KOD to: xxxxxxxxxxxxxxxx
Twoja nazwa u&amp;Aring;&amp;frac14;ytkownika to: xxx
Tylko dla tych co dostali meila takze sprawdzcie poczte !
 
L 0

liolio9

Użytkownik
Aby aktywowac bonus, przejdz do „moje konto” i kliknij na moje okienko „VOUCHER”. Wprowadz kod a 25PLN zastanie dodane do Twojego konta.Voucher bedzie aktywny do 04.04.2009 a przed wyplaceniem musi byc obrócony w Zakladach Sportowych co najmniej 1 raz po kursie 1.5
.
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
Ja na skrzynce mailewej nie mam info o bonusie, kase tam wpłacałem kiedys. Kiedy dostaliście tą wiadomość ?
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
no tak, to jest logiczne bo jak nie dostane maila to skad mam voucher wziąść? ???? ale gdybyś np. dał mi swój i bym wpisał to bym miał ???? Tu nie chodzi o maila tylko o voucher
 
L 0

langer

Użytkownik
Puchar UEFA - postaw 100PLN a otrzymasz 25PLN za darmo!

Tylko dziś i jutro! Postaw multi-zakład o wartości 100 PLN na trzy spotkania Pucharu UEFA (wszystkie trzy zakłady na jednym kuponie – tylko, 1x2 bez handicap), a otrzymasz od nas 25 PLN!

Kliknij Bet24 , aby postawić zakład!

Bonus zostanie dodany do Twojego konta w ciągu pięciu dni roboczych, a przed wypłaceniem powinien zostać obrócony co najmniej 2 razy po kursie min 1, 5. Oferta jest ważna tylko w dniu 18-go i 19-go marca b.r.
 
Do góry Bottom