>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus 50zl w Betclick

M 0

matiwoj66

Użytkownik
Mam pytanie. Czy moge zagrać zakład składający się np. z kilku meczy np. Arsenal 1X, Lech 1X, Ventura - Roddick 1 itp? Czy musi to byc singiel i tylko 1 x 2 ? Napisane jest że minimalnie 3 droogi zakłądu czyli np. 1 x 2 a w wypadku podporek tez są 3 drogi nie ? 1x x2 12 ? mam racje ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
3. Aby otrzymać zwrot w przypadku przegranej, pierwszy zakład musi być postawiony na zdarzenia, które posiadają min. 3 możliwe wyniki (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnych kursach. Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych. Zakłady Super14 nie są objęte tą ofertą?
Na pewno możesz postawić &quot;taśmę&quot;
CO do drugiego pytania... nie wiem jak rozliczą podpórki - nie ma tego wprost w regulaminie.
Ale na zdrowy rozum gdy są 3 opcje: 1X, X2, 12 to zakład jest trzydrogowy...

Edit: Chociaż ten nawias
wyniki (np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis)
może sugerować, że podpórki odpadają.
Zęby się z nimi nie użerać proponuję zagrać singla bez podpórki albo po prostu dorzucić 2 zdarzenie ????
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Śmieszną sytuację miałem dzisiaj z ziomkiem. Wpłacił 55 zł na Betclick i przypadkiem obstawił kupon za 2 zł - twierdzi że &quot;robił kupon&quot; i wybierając pierwszy obstawiany typ (z kursem 1,4) wyskoczyło mu okienko, nadusił &quot;ok&quot; i od razu zrobił się kupon. Nie miał ŻADNEGO potwierdzenia ani nic...
czy jeśli teraz obstawimy nowy kupon to w przypadku przegranej nie otrzymamy obiecanego zwrotu?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Śmieszną sytuację miałem dzisiaj z ziomkiem. Wpłacił 55 zł na Betclick i przypadkiem obstawił kupon za 2 zł - twierdzi że &quot;robił kupon&quot; i wybierając pierwszy obstawiany typ (z kursem 1,4) wyskoczyło mu okienko, nadusił &quot;ok&quot; i od razu zrobił się kupon. Nie miał ŻADNEGO potwierdzenia ani nic...
czy jeśli teraz obstawimy nowy kupon to w przypadku przegranej nie otrzymamy obiecanego zwrotu?
to norma, że nie ma potwierdzenia...
jak mu wyskoczyło okienko to pewnie zagrał na live...
sam sobie winien :jezora: - trzeba było uważać co się naciska
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
wITAM,
CZY GRAŁ KTOŚ W BETCLICK JUŻ MECZE nba? jA GRAŁEM TU PIERWSZY RAZ DZISIEJSZE NOCNE MECZE O 00:00 I NADAL NIE MAM ROZLICZONYCH ! tO U NICH NORMALNE?

Wydaje mi się, że już dawno powinni rozliczyć. Jeśli ci się spieszy to najlepiej napisz do supportu. W betclick odpowiadają bardzo szybko.
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Ja grałem dzisiaj w nocy NBA i mi już dawno rozliczyli. Podejrzewam że koło 5-6 bo jak wstałem o 8 rano to miałem już pieniądze na koncie betclicka. pozdro
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Zaloguj się na stronie betclick, wejdź w moje konto, dalej w moje bonusy i jeśli tam będziesz miał dostępny ten bonus to znaczy że Ci przysługuje. pozdro
 
Do góry Bottom