>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bonus 500zł

C 3

crewtr

Użytkownik
Witam, jestem zielony jeśli chodzi o te sprawy. Ten bonus 500zł dla nowych graczy polega na wpłaceniu np 5zł i zagrania za 4krotność czyli 20zł i wtedy dostane 500zł?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, jestem zielony jeśli chodzi o te sprawy. Ten bonus 500zł dla nowych graczy polega na wpłaceniu np 5zł i zagrania za 4krotność czyli 20zł i wtedy dostane 500zł?
naprawdę myślisz że bukmacher skorzystał by na takiej promocji ? Nie bądz naiwny, nikt za darmo nie rozdaje pieniędzy:], bukmacherzy zarabiaja właśnie na takich jak ty
Skorzystaj z bonusu 500 zł!
Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji. W ciągu 60dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków podwoimy Twój pierwszy wkład, a w międzyczasie możesz uzyskać 20% bonusu.
Wygląda to tak wpłacasz 500zł grasz za 2 tyś czyli np 4 kupony po 500 z min 3 spotkaniami i kursem min 1,90. Jezeli spełnisz te warunki dostaniesz te 500 PLN nie do ręki tylko jako bonus który też musisz obrócić.
 
D 609

donbagino

Użytkownik
Hmmm, nie doczytałem się nigdzie że ten bonus też trzeba obracać. Skąd te info? Jeśli to prawda to ile razy trzeba obrócić.
 
D 609

donbagino

Użytkownik
Hmmm, nie doczytałem się nigdzie że ten bonus też trzeba obracać. Skąd te info? Jeśli to prawda to ile razy trzeba obrócić.
Edit: Temat wyjaśniony na czacie. Miła Pani poinformowała, że bonusem nie trzeba już obracać
 
Do góry Bottom