>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Blokada konta

S 6

szcz3pan

Użytkownik
Stało się Gamebookers zablokowało mi konto. Szczerze mówiąc spodziewałem sie tego ale nie tak szybko. W ciągu 2 miesięcy ograłem ich na około 1500 zł i pewnie to było powodem. Mam indywidualne ip i pierwszy raz tam założyłem konto więc innych powodów nie ma. Otrzymałem maila z informacją o dostarczeniu dokumentów w celu wysłania salda na moje konto. Wysłałem no i narazie nie ma odpowiedzi po 3 dniach ale napisze jak sprawa sie zakończy.
 
S 6

szcz3pan

Użytkownik
Minęło prawie 2 tygodnie od blokady konta , a więc tak przez tydzień nie odpisywali na maile. W końcu dostałem info, że mam ponownie wysłać dane do przelewu więc wysłałem ale to nic nie dało bo znowu nie odpisywali kilka dni. Dwa dni temu wysłałem kilka maili po angielsku i jeden po polsku. Dziś dostałem taką informację na poczte:


Informujemy uprzejmie, że z otrzymanej przez nas informacji wynika, iż przesłane przez Pana potwierdzenie adresu nie może zostać zaakceptowane, jako że na dokumencie nie jest widoczna data wydania. W celu zakończenia procedury weryfikacji prosimy przesłać do nas potwierdzenie adresu wydane w ciągu ostatnich 3 miesięcy oraz wyciąg bankowy, na którym widoczne są dane konta bankowego.Prosimy również przesłać zdjęcie Pana twarzy, na którym trzyma Pan przesłany dokument tożsamości (obok twarzy).


Zapowiada się bardzo długa walka o pieniądze o ile w ogóle mi wypłacą.
Jak ktoś chce założyć tam konto to niech 5 razy się zastanowi.
 
D 570

duff999

Użytkownik
jaka długa walka? Wysyłasz zdjecie z dowodem , skan rachunku nie starszy niz 3 miesiące i masz kase. Gdybyś nie kombinował to by nie prosili o takie rzeczy. Tyle. 1500 zł nie jest powodem bo to dla takich firm żadne pieniądze.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Dziwi mnie po prostu prośba o dokument ze zdjęciem twarzy. Ja się nigdy nie spotkałem z czymś takim. Jeśli chodzi o gamebookers to grywałem tam sporadycznie także na partypoker i nie chcieli ode mnie dowodu przy żadnych wypłatach. (wypłacałem na mb)
 
S 6

szcz3pan

Użytkownik
Dziś otrzymałem swoje pieniądze po wielu dniach pisania do nich. Suport angielski już mi nie odpisywał po pierwszym tygodniu ale na szczęście po jakimś czasie dogadałem się z polskim, który wyjaśnił mi co mam zrobić. Na dotatek straciłem około 40 bo przelali mi w euro zamiast w złotówkach a konto miałem w pln.
 
S 6

szcz3pan

Użytkownik
Ile czasu ? Prawie 2 miesiące mineły od zablokowania dlatego, że pomoc angielska to tragedia olewali mnie. Tydzień temu zaakceptowali moje dokumenty i dziś jest przelew. W drugim poście opisałem co musiałem wysłać żeby odzyskać pieniądze.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sami z siebie wyslali ci ta wiadomosc z potrzebnymi dokumentami czy dopiero jak zaczales sie upominac zeby oddali kase ?
 
S 6

szcz3pan

Użytkownik
Wiadomość tą o potrzebnych dokumentach otrzymałem od polskiego suportu po tym jak napisałem po polsku dlaczego nie chcą wypłacic, zrezygnowałemm z pisania po angielsku bo poprostu mi nie odpisywali co jest grane.
 
Do góry Bottom