>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

bingo 5 funciaków

chodnik 0

chodnik

Użytkownik
Zagadałem na LC z Paulem i powiedzialze konto musi byc otwerte przez 14dni czyli trzeba czekaC, minimalny depozyt=10Ł i nie trzeba go obracać!
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
U mnie podobna odpowiedź, że trzeba czekać.

Inaczej jeżeli ktoś wygrał coś pokaźnego co mu się może przydać to wpłaca minimalny depozyt, odczekuje 14 dni i może swobodnie wypłacać pieniądze.
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
a nie moge odczekac 14 dni i potem wpłacic depo i wypłacic to?
a mi to napisali: a minimum deposit of £10 is required and wagered 3 times before attempting to make a withdrawal
Pietaszek pisalismy tam na czacie ;D
 
K 0

kosa001111

Użytkownik
Withdrawal (Cash Out) Rules
• £20 is the minimum that can be withdrawn at any one time.
• Withdrawals are not allowed within 14 days from first deposit. If a BingoOntheBox.com’s player&#39;s account has not been funded with a cash deposit, he/she is not eligible for winnings earned from promotional Bonus Credits or any form of promotional money.
• it is free to withdraw from your account, but it is limited to 1 transaction every 7 days.
• Cash-outs of £500 or more might be require a longer processing period. You can not withdraw more than £2,500 per month.
• Players are required to complete an acceptable amount of gaming activity (defined as meeting the wagering requirements) before qualifying to request a withdrawal. Wagering requirement for play on Bingo- 3x the deposit + bonus value before withdrawing any bingo winnings.
i wszystko jasne. Dobra pogram na slotach może sie uda wygrac grubiej to wtedy wpłace bo dla 20 funtów to takiego zachodu sie nie opłaca
 
Do góry Bottom