>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Biegi narciarskie 2018/2019 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w parze Diggins, Jessica Sedova, Anastasia na rosjanke jest aż 3,2 ruszają praktycznie razem wczorajszym biegu widać było zmęczenie amerykanki. Kursy nie powinny być po 1,8 ?
Gdzie indziej kursy sa. 1.50- 2.50 rusek jak. Zawsze ma zaburzone kursy. Rowniez uwazam ze zbyt. Mocne Faworyzowanie Diggins, ale Amerykanka dobrze sie wspina
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Totolotek wystawil takie dwa pary nie bardzo kumam na jakiej podstawie ale pobieram z przyjemnoscia w dublu.
Ruskie nie dosyc ze z przewaga to jeszcze w sporej grupie poscigowej ktora raczej bedzie zyskiwala niz tracila
Spitsov, Denis Holund, Hans Christer 1,40
Melnichenko, Andrey Musgrave, Andrew 1,50
Już zabrali z oferty
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w parze Diggins, Jessica Sedova, Anastasia na rosjanke jest aż 3,2 ruszają praktycznie razem wczorajszym biegu widać było zmęczenie amerykanki. Kursy nie powinny być po 1,8 ?
Według mnie kursy są dobrze wystawione. W tourze zawodniczki mają określoną taktykę. Wczoraj Amerykanka na spokojnie biegła, wie że lepiej biega styl wolny od Sedovej w Oberstdorfie była nie całą minutę szybsza i miała najlepszy czas biegu, natomiast Rosjanka 22 - 45 sek straty. Kurs 1,52 (Fortuna) w parze Diggins - Sedova gram śmiało i polecam grać Amerykankę.
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Według mnie kursy są dobrze wystawione. W tourze zawodniczki mają określoną taktykę. Wczoraj Amerykanka na spokojnie biegła, wie że lepiej biega styl wolny od Sedovej w Oberstdorfie była nie całą minutę szybsza i miała najlepszy czas biegu, natomiast Rosjanka 22 - 45 sek straty. Kurs 1,52 (Fortuna) w parze Diggins - Sedova gram śmiało i polecam grać Amerykankę.
Jak najbardziej sie zgadzam co do Twojego typu. Sedova łyżwa biega słabiej od Amerykanki, dodatkowo wczorajszy bieg pewnie kosztował ja sporo sił.Rok temu czas netto wspinaczki pod Alpe Cermis prawie minutę gorszy od J.Diggins.
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Ja pobieram 3,20 na Sedova nie mam zaufania do Amerykanki. Rosjanka wygląda na świeższą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Przypominam tylko ze obie startuja razem i znajac diggins to bedzie prowadzila za soba sedova. Amerykanka nie lubi sie zmieniac wiec sedova bedzie bardziej wypoczeta przed wspinaczka. Takie. Moje zdanie. Tylko temu nie ruszam tego pojedynku.
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
ponizej w zalaczniku jeszcze wyniki ostatnigo etapu pod Alpe Cermis z ubieglego roku. Z miedzyczasami i czasem samej wsinaczki (climb time).moze komus sie przyda.
 
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Przypominam tylko ze obie startuja razem i znajac diggins to bedzie prowadzila za soba sedova. Amerykanka nie lubi sie zmieniac wiec sedova bedzie bardziej wypoczeta przed wspinaczka. Takie. Moje zdanie. Tylko temu nie ruszam tego pojedynku.
Brawo za wyczucie.sprawdzil sie Twoj scenariusz..Diggins cieniem zawodniczki sprzed roku. :|
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Według mnie kursy są dobrze wystawione. W tourze zawodniczki mają określoną taktykę. Wczoraj Amerykanka na spokojnie biegła, wie że lepiej biega styl wolny od Sedovej w Oberstdorfie była nie całą minutę szybsza i miała najlepszy czas biegu, natomiast Rosjanka 22 - 45 sek straty. Kurs 1,52 (Fortuna) w parze Diggins - Sedova gram śmiało i polecam grać Amerykankę.
Toś Jasiu polecił śmiało hahahaha grać na Amerykankę!!!!!!
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Pellegrino wygra sprint 1.85 forbet⛔ zdyskwalifikowany
Najgroźniejsi rywale jutro odpoczywaja czyli zabraknie Klaebo i ustiugova . Pod nieobecność klaebo Włoch powinien bez problemu poradzic sobie z reszta zawodników . Głównym rywalem do zwycięstwa wydaje sie chanavat ktory rok temu byl 3. Zwyciężyl wowczas pellegrino przed klaebo
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Brandsdal w polfinale 1.60 1xbet✅
Brandsdal w finale 3.70 1xbet⛔ ale bylo blisko Przegral awans do finalu o 30cm
Te kursy to troche pomyłka wedlug mnie. Brakuje dzis kilku dobrych sprinterow : klaebo, ustiugov, iversen. Jesli spojrzeć do brandsdal bardzo dobre wyniki notuje w stylu dowolnym . Brakowalo kilka razy szczęścia gdy odpadal w bardzo mocno obsadzonych ćwierćfinałach i półfinałach .
Przykladowo milenium na top6 placi 1.80 a 1xbet 3.70. Value wedlug mnie spore. Pobieram poki kursy nie poleca w dół
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Zarówno Nilsson jak i Pellegrino wydają się mocnymi faworytami. Jednak warto pamiętać, że sprinty w Dreźnie różnią się od pozostałych i to bardzo istotnie. Trasa bardzo płaska, wąska i bardzo krótka . Ciężko się przedostać jak ktoś lekko zostanie na starcie i też wywrotki bardzo prawdopodobne. Nilsson rok temu w finale leżała.
 
kamo 488

kamo

Użytkownik
Tak na szybko bo zaraz bieg
Nepryaeva wygrywa 1,7 3
Stadlober 1-6 1,2 8

babskie biegi to jednak:fubar:
kurs 2,04 fortuna ⛔
Nie ma najlepszych zawodniczek
Rosjanka w ostatnim klasyku była 3
Stadlober długo nie startowała ale tutaj to powinna być nawet na podium
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Na dzis perelka ode mnie na jutrzejsze biegi
Pellegrino poza top3 @2.36 1xbet
Sprint stylem klasycznym w Drammen a ruski bukmacher traktuje tutaj wlocha jakby to byl bieg stylem dowolnym. Polecam ten typ. Szanse oceniam na 99%
Edit: juz zmienili oferte. Obecnie na podium pellegrino placa 13.0 zobaczymy jak rozlicza ten typ
Edit2 : 1xbet oferuje zamknięcie zakladu z ponad 100% zyskiem. Sprzedaje swoje zakłady bo nie wiem czy nie rozlicza tej pomyłki jako zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom