>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bieganie

grubas 397

grubas

Użytkownik
czyli osoby będące na diecie (ujemny bilans kaloryczny) i uprawiające aeroby np. bieganie nie schudną ???? dobrze wiedzieć
Oczywiście że schudną, tyle że zrzucą zarówno tłuszcz jak i mięśnie, więc koniec końców nie muszą wyglądać lepiej niż przed wprowadzeniem diety redukcyjnej.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Nie wiem jak można pisać,że przy spalaniu tłuszczu ważny jest trening siłowy bzdura jakaś każdy gość co zna się na tym doradzi,że najpierw się spala tłuszcz a potem się robi trening siłowy
 
ashmedai 9

ashmedai

Użytkownik
W tych modelach nie biegałem ale w jakiś wcześniejszych. Asics zabiegałem na śmierć a teraz kończę drugą parę Nike. Następne kupię Asics z dwóch powodów. O wiele wygodniejsze i silikon bez porównania lepszy niż pianka. Te pierwsze szybciej się &#39;ubiją&#39; a drugie zetrą ale amortyzacja Asics o niebo lepsza. Jak dla mnie.
Najważniejsze to założyć na nogi przed zakupem i wybór będzie jasny ????
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
jak tam z waszą kondycją? ja wróciłem do sportu po 1,5 rocznej przerwie i jestem w stanie na dziś dzień przebiec 4km w 20min średnim tempem. dodam że mam ciągle osłabione żyły(za mało ruchu miałem) co uniemożliwia mi dłuższe bieganie, jednak jest już znaczna poprawa bo na początku miałem problem z przebiegnięciem 800m ???? oczywiście na pierwszym miejscu stawiam sobie grę w piłkę, jednak powrót taki już na poważnie( obecnie 5liga) planuję od nowego sezonu, więc jakoś muszę się wdrożyć. oprócz biegania jeszcze robię ćwiczenia na brzuch i pompki aby w maju udać się już na siłkę i zacząć poważny trening ;) jeżeli jest ktoś kto trenował kilkanaście lat i wraca po mniej więcej takiej przerwie co ja niech podzieli się swoimi doświadczeniami.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ja nie inwestowałem w buty typowo do biegania. Latam sobie w turfach i nie narzekam. Powiedzcie mi czy może to jakoś wpłynąć na moje zdrowie(chodzi o nogi) oraz czy w takich butach typowo do biegania, co Dawid wrzucał powyżej, to asfalt czy teren lepszy?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja nie inwestowałem w buty typowo do biegania. Latam sobie w turfach i nie narzekam. Powiedzcie mi czy może to jakoś wpłynąć na moje zdrowie(chodzi o nogi) oraz czy w takich butach typowo do biegania, co Dawid wrzucał powyżej, to asfalt czy teren lepszy?
Generalnie może, ale nie musi wpłynąć na Twoje zdrowie. Problem w tym, że może się okazać, że teraz bólu nie odczuwasz, za to za paręnaście lat możesz odczuwać skutki biegania w turfach. Buty typowo do biegania są różne - niektóre modele nadają się do nawierzchni twardych, niektóre do terenu, a niektóre są uniwersalne. Akurat te, które Dawid wyżej wrzucił są do asfaltu ;) Generalnie do nawierzchni twardych są buty z dużą amortyzacją, bo do biegania w terenie jej nie potrzeba tak bardzo.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Polecicie jakiś zegarek do biegania? Chcę kupić mamie na imieniny, bo zdrowo wkręciła się w bieganie. Teraz szykuje się do maratonu, a wiadomo, że coś takiego bardzo się przydaje. Najważniejsze żeby miał pomiar prędkości i przebytą odległość, ale to raczej standard. Generalnie chciałbym zmieścić się w tysiaku. Polecicie coś godnego?
Co sądzicie o tym modelu i o tej firmie?
http://allegro.pl/zegarek-sportowy-garmin-forerunner-10-czarny-gps-i4414742166.html#specyfikacja
E:
Kupiłem właśnie ten model. Mam nadzieję, że będzie się sprawdzał. Myślałem nad sigmą, ale słyszałem, że to przereklamowane ***** i nie ma gpsa w środku tylko mierzy to jakąś inną metodą i na 2-3km potrafi wyjść margines błędu +-80m. Wolałem dopłacić i kupić coś lepszego, a te garminy chwalą na forach dla biegaczy.
 
R 0

rebe94

Użytkownik
jeśli chodzi o buty, to jeżeli ktoś nie chce wydawać od razu 200-300 zł na buty do biegania bo nie wie czy mu sie to spodoba i wgl, to polecam buty z Lidla(bodaj firma Crivit Sport), jak na tą cenę myśle że pierwsze buty na sprawdzenie siebie wystarczą. Potem można już &quot;grubszy szpadel&quot; kupić
 
Do góry Bottom