>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2017/2018 Ruhpolding 10.01 - 14.01.2018

Status
Zamknięty.
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Bieg masowy panów
Shipulin - Moravec 1 1.60
Boe J.Thingnes - Lesser E. 1.30
Fak 1-15 1.22
Eder 1-15 1.30
AKO 3.30 Efortuna ✅✅✅✅
Warunki pogodowe są bardo dobre także stawiam na zdecydowanych faworytów. W pierwszej parze Anton z Moravcem, na strzelnicy równo więc przy podobnej liczbie pudeł Rosjanin powinien poradzić sobie w biegu. W drugiej parze na strzelnicy jak i w biegu bez dwóch zdań wygrywa Boe. Fak kiedyś mistrz świata w biegu masowym wraca do formy, w tym sezonie dobrze to wygląda i uważam że poradzi sobie i pokaże się z dobrej strony. Eder także szybko i dobrze strzela, biegowo również jest dobrze.
Shipulin 1-6 1.80 też warty grania⛔
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Czesciowo sie zgadzam a czesciowo nie ...
Ukrainki fakt - rozczarowanie ogromne, nie wiem co tam sie stalo ze biegaly tak tragicznie to strezlanie nie bylo az tak zle ale biegowo jeden z gorszych rezultatow dzisiaj
Francuzki - tutaj dla mnie zadne zaskoczenie bo nie rozumialem od rana tego zachwytu nad nimi, przeciez tak byly tak naprawde 4 bomby, chevalier x2, aymonier i dorin w obecnej sytuacji to moglo zwiastowac wszystkie mozliwosci.
Bialorusinki-- tak tutaj widzac je wysoko gdzies z tylu glowy caly czas myslalem ale Pisareva i niestety sprawdzilo sie w 100%.
Co do Polek calkiem fajny wystep ale nie zgadzam sie kompletnie ze to szczyt naszych mozliwosci ?!
Dlaczego nie mozemy byc 2 razy z rzedu na podium jak Szwedki ? Kto tam jest taki ze sa lepsze od nas ?
Przeciez w normalnej formie to nie bylo co zbierac, na kazdej zmianie mamy wiekszy potencjal.
Taka sama sytuacja w porownaniu z Wloszkami , poza Wierer to tam jest bida z nedza ... nie wydaje mi sie z e poziom Vitozzi nie jest osiagalany a tym bardziej Sanfilippo, o Gontier nei pisze bo lepiej zeby nie byl osiagalny ;)
Francuzki nie miały wcale tak złej sztafety. Ta młodsza Chavalier to wprawdzie lekki człapak, ale na strzelnicy regularnie. Aymonier się kompletnie spaliła, a i w biegu szału nie było.co do zakładu z Rosją ,mnie zaskoczyła pierwsza Rosjanka. Kashieva czy jakość tak. Miała bodajże tylko jedno dobieranie, a statystycznie była najsłabszym punktem tej sztafety.
Co do Polek, chodzi o to, że tutaj zawsze ktoś nawala. Wczoraj akurat obyło się bez rund, ale to wyjątek od reguły. Sęk w tym, że tu nie tylko Gwizdoń wali pudła, ale w sztafecie to potrafią kompletnie się rozkleić Nowakowska czy Guzik co widzieliśmy w Hochfilzen. Ja tam szansa na podium nie widzę, ale obym się mylił. Dobrze to raz podsumował Krzysztof Wyrzykowski, który powiedział, że my liczymy, liczymy na ta sztafetę, a ona w zasadzie jest bez wyników od wielu startów. No teraz przed IO rozbudziły nadzieje. Zobaczymy co dalej.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Bieg masowy panów
Shipulin - Moravec 1 1.60
Boe J.Thingnes - Lesser E. 1.30
Fak 1-15 1.22
Eder 1-15 1.30
AKO 3.30 Efortuna
Warunki pogodowe są bardo dobre także stawiam na zdecydowanych faworytów. W pierwszej parze Anton z Moravcem, na strzelnicy równo więc przy podobnej liczbie pudeł Rosjanin powinien poradzić sobie w biegu. W drugiej parze na strzelnicy jak i w biegu bez dwóch zdań wygrywa Boe. Fak kiedyś mistrz świata w biegu masowym wraca do formy, w tym sezonie dobrze to wygląda i uważam że poradzi sobie i pokaże się z dobrej strony. Eder także szybko i dobrze strzela, biegowo również jest dobrze.
Shipulin 1-6 1.80 też warty grania
Też szukałbym czegoś w stronę Shipulina, ale czy z Moravcem to nie wiem. On w Ruhpolding jak na razie funkcjonuje jak maszyna. 29/30 na strzelnicy, a i w biegu lepiej niż dobrze. Od siebie jakoś za bardzo nie mam pomysłu. Może tak:
Moravec - Rastorgujevs @ 1,50 STS ⛔ Szok, trzy pudła na pierwszym strzelaniu i biegł skończył się po 5 minutach.
Jak wspomniałem Moravec solidny na strzelnicy, czego nie można napisać o Łotyszu. Ten oczywiście szybszy, ale czy aż tak, aby odrobić 2-3 rundy? Raczej nie, ale zobaczymy.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Ja pójdę przeciwko Moravcowi tym tym razem. O ile wydaje mi się że z Łotyszem wygra i to powinien wygrać wyraźnie to mi wpadła w oko inna para.
Moravec vs Krcmar 2 (2.51) drugi z Czechów też ostatnio wykręca fajne wyniki. Nie zalicza słabych występów, zawsze przybiega w okolicach pierwszej dziesiątki. Na strzelnicy trzyma przyzwoite 85% (Moravec 86% także równo)
Według mnie kurs trochę zawyżony na (słabszego z Czechów? Według mnie nie koniecznie)
✅ łatwo 28-16
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Dzisiejszy start kobiet w biegu masowym ma wiele faworytek i wśród nich na pewno jest Wierer która utrzymuje poziom w strzelaniu i w biegu. Piątkowy indywidualby bieg potwierdził to gdzie Dorotka strzelała skutecznie i biegła przyzwoicie odnosząc zwycięstwo wczoraj podobnie w drużynie bardzo dobry występ jej w głównej mierze przyczynił się do wysokiego drugiego miejsca Italli. Dzisiaj natomiast widzę ją w top 3 wiadomo to biathlon jedno pudło mimo wszystko nie przekreśla tego szczególnie że główne rywalki też potrafią się mylić a Dorotka póki co trzyma poziom strzelania jak i biegu. Typ do gry za grubsze pieniązki. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom