>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2013/2014 - Antholz-Anterselva 16.01-19.01 2014

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Może ktoś napisać jak wyglądała sztafeta do momentu przerwania? Chodzi mi jak tam Norweżki biegły
Ode mnie tripel na zawody męskie
Austria - Szwecja 1 1,70 ⛔
Włochy - Czechy 2 1,72 ✅
Niemcy - Rosja 1 1,30 ✅
@ 3,80 Marathonbet
Austria z Pintnerem i tutaj jest nie wiadoma ale reszta raczej stabilna i biegowo i na strzelnicy. Szwedzi niby maja mocnego i wypoczętego Bergmana do tego szybki Ferry. Ale Fredrik słabo na strzelnicy w ostatnim czasie no i loteryjna pierwsza zmiana u Szwedów. Jeśli chodzi o drugą parę to wiadomo, że Włosi u siebie ale mają tak na prawdę jeden pewny punkt w postaci Hofera bo reszta może zrobić tak na prawdę wszystko. Czesi w miarę równa sztafeta z Morawcem w formie. U konkurencji kurs 1,37 ;) I na koniec Niemcy którzy biegną składem olimpijskim a Rosjanie wystawiają drugi zestaw więc będą pewnie daleko a Niemcy myślę, że powalczą o zwycięstwo jednak nie stawiam tego. Powodzenia!
Torretoo Na 1 zmianie Eckhoff 0+1 i 0+0 podczas zmiany Norwezki 2 miejsce +0,6 straty.
Na drugiej zmianie Horn 0+2 i przy wybieganiu ze strzelnicy +46s straty. Dalej przerwali.
Dzięki za info bo grałem ich win i nie wiem czy jest czego żałować ale chyba nie. Chociaż póżniej była by Flatland i Berger.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Torretoo Na 1 zmianie Eckhoff 0+1 i 0+0 podczas zmiany Norwezki 2 miejsce +0,6 straty.
Na drugiej zmianie Horn 0+2 i przy wybieganiu ze strzelnicy +46s straty. Dalej przerwali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom