>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Biathlon World Team Challenge - 29.12

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

A jednak zdecydowałem się założyć osobny temat na te zawody, liczę że kilka postów się pojawi. Tradycyjnie na przełomie roku na stadionie Schalke 04 odbywają się zawody biathlonowe. Bardzo fajny piknik, dobra okazja by pokazać się z dobrej strony po dwutygodniowej przerwie. Niestety co roku obsada jest co raz słabsza. W ubiegłym roku wygrała para mieszana Finlandii i Szwecji, w tym roku wystartują także czyli Bergman zwany Łysym i Makarainen zwana Kasią. Niemcy wystawiają bardzo mocną 1 drużynę. Francuzi bardzo ambitnie podchodzą do tych zawodów i wystawiają najlepszych biathlonistów na obecną chwilę. Słabo wygląda Rosja jak co roku, czarnym koniem będą Słoweńcy w postaci Faka i Gregorin. Do tego Ukraina która rok temu w tej samej postaci Sednev/Semerenko zakończyła zawody na 2 miejscu. Rok temu 3 miejsce zajęła para Szwedzka Bjorn Ferry i Helenka Ekholm jednak w tym roku nie wystąpią, Helena zakończyła karierę, a Ferry nie znalazł godnej partnerki. U Francuzów przed rokiem zawiódł Vansą Że ale już go nie ma w gronie biathlonistów bo także zakończył karierę. Do końca spekulowano czy na te zawody do biathlonu wróci Magdalena Neuner jednak piękna Niemka i wcale to nie jest oksymoron, niestety nie pojawi się na starcie, a szkoda bo byłoby na co popatrzeć i komu kibicować.

Obsada WTC 2012:
Niemcy - Andreas Birnbacher/Andrea Henkel
Niemcy II – Michael Greis/Franizska Hildebrand
Niemcy III – Johannes Kuehn/Franziska Preuss
Szwecja/Finlandia – Johan Bergmann/Kaisa Makarainen
Francja – Martin Fourcade/Marie Dorin
Słowenia – Jakov Fak/Teja Gregorin
Rosja – Anton Szipulin/Ekaterina Yurlova
Norwegia – Lars Birkeland/Fanny Horn
Ukraina – Siergiej Sednew/Wita Semerenko
USA – Tim Burke/Susann Dunklee

Oficjalne strona:
http://www.biathlon-aufschalke.de/

Oferta Unibet:
Unibet oczywiście nie zawodzi i po raz kolejny jest krok przed pozostałymi bukmacherami, oferta co prawda nie powala na nogi ale myślę że jest co wybrać.
Oferta na końcowego zwycięzcę:

H2H:

Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów!!!
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przeciez tobet juz od tygodnia ma oferte...
Ehhh na eurosporcie rekalmuja ze Neunerka miala byc a tutaj nie widze jej w rozpisce;(
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tim Burke/Susann Dunklee - Serhiy Sednev/Vita Semerenko 2 @ 1,55 Tobet ✅✅✅ 10-8 LOKATA!!!!
Dawno nie było tak fajnego typu na biathlon. Zdecydowanie gram na parę z Ukrainy która zawsze kiedy zawody rozgrywane są w Niemczech spisują się znakomicie. Ukraina przypomnę że rok temu w tym samym składzie uplasowała się na drugim miejscu zaraz za Łysym i Kasią. W tym liczę na powtórkę chociaż powiem więcej po ciuch liczę że Ukraina wygra ten piknik. Na tych zawodach nie liczy się bieg, bo jego jest stosunkowo mało i praktycznie nie ma gdzie uciekać, wszyscy jadą razem i strzelnica decyduje. Oczywiście tradycyjnie zawody rozpoczynają się od strzelania a nie od biegu jak to jest na normalnych zawodach. Na strzelnicy lepiej wygląda para Ukraińska Sednev strzelać potrafi bo 82% to nawet niezły wynik, Wita 86% więc jest ok, są błędy ale to są czołowi strzelcy jeśli chodzi o ten rok. Burke strzela też dobrze bo na 86%, ale jego partnerka Dunklee ma 69% na strzelnicy i będzie to najsłabsza zawodniczka w stawce, tylko dzięki niej zdecydowałem się na ten typ. Hamerykanie nigdy nie spinają się na takie zawody więc bardzo często zamykają stawkę na stadionie Schalke 04. Jeśli się nie mylę to zawody rozpoczynają od strzelania kobiety więc już na starcie Wita będzie miała dużą przewagę. Bo jest szansa na 5/5 u Ukrainki a Amerykanka jak zrobi 4/5 to i tak będzie spora sensacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Fajny typ. Gdyby nie to, że bliźniaczki niemrawe w tym sezonie, bez wahania bym brał top3 dla Ukrainy. Para Amerykańska to raczej będzie walczyć, by nie zająć ostatniego miejsca.
Co do wygranej, to pasuje mi para Fourcade/Dorin. W tym zestawieniu wygrali w zeszłym roku Champions Race w Moskwie, więc dają radę w pokazówkach. Na tej karłowatej rundzie biegowej, to bieg Opalonego będzie handicapem, a na strzelnicy to on raczej nie zawala sprawy.
Tu opcji dużej nie ma, Bjoerndalen sobie mógł co roku zmieniać panny i wygrywać, a tu gdyby Martę przydzielili Brunet, to ona nawet na tych 800 metrach by traciła pewnie parę sekund. Takie małżeństwo z rozsądku, strzelecko, jak to Francuzi, są na niezłym poziomie. To taka dość zbalansowana para, a Dorin z tego co pamiętam to strzela bardzo szybko, a będzie to ważną kwestią w tej zabawie.
To festyn, a nie poważne zawody i liczę, że po masówce Francuzi będą mieli jakąś stratę i sobie jeszcze zagram na ich wygraną po lepszym kursie ????
Póki co zagrałem sobie dubla w tobecie z typu dawida+ Fourcade/Dorin z Bimbrem/Henkel, bo niemieckim parom jakoś nie idzie w ostatnich latach w tych zawodach. ✅
Tego benefisu Neuner to nie zobaczymy w Eurosporcie ,bo widzę w programie przerwę na zjazdy. Oby jakieś niemieckie ZDF się postarało o transmisję.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
W sumie nie wiem jakie tam są zasady, ale niemieccy kibicy by nie byli zadowoleni, gdyby ich ulubienica nie wygrała;) Tam w sumie zagrozić to jej mogą Nowakowska i Horchler, Hennecke,Wierer to już chyba cuda, reszta emerytki, Tofalvi biega tragicznie i w sumie na strzelnicy to tylko ona pewna. A Lang po ciąży.
Myślę, że Nojnerka zepnie się na ten start.
1.55 w maratonie widze na to, masz gdzieś lepiej?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Po @1,55 w życiu bym nie ruszył Neuner, biegowo może nawet i bez treningów pogoniłaby rywalki ale tu nie bardzo ma gdzie uciekać. A pamiętając jej dyspozycję na strzelnicy na moje oko nie warto tego ruszać. Kurs w granicach 2 byłby ok, pomimo tego że rywalki są rzeczywiście słabe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Po @1,55 w życiu bym nie ruszył Neuner, biegowo może nawet i bez treningów pogoniłaby rywalki ale tu nie bardzo ma gdzie uciekać. A pamiętając jej dyspozycję na strzelnicy na moje oko nie warto tego ruszać. Kurs w granicach 2 byłby ok, pomimo tego że rywalki są rzeczywiście słabe.
Tyle ze to pokazowka i nie wyobrazam sobie nie dac wygrac Neunerce...
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Zawodniczki zapewne potraktują to jako zabawę i przy ewentualnym pudłowaniu Neuner ja osobiście bym poczekał na nią przed samą metą :p
raczej to się nadaje tylko do oglądania niż obstawiania ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
raczej to się nadaje tylko do oglądania niż obstawiania
Dokladnie, no ale co szkodzi puscic tasiemca ;) ?
Neuner win 1,55
Shipulin/Yurlova - Dunklee/Burke 1,27
Hildebrand/Greis-Preuss/Kuhn 1,46
Dorin/Martin TOP 3 1,57
ako 4,516
marathon
Nie wypada wygrac z Magdalena dzis i tyle w temacie..
Ruscy powinni na luzie poradzic sobie z Amerykanska para ktora nic nie zwojuje..
Bez przesady ze Greis z Hildebrand przegraja z anonimowa trzecia para niemiecka..
Zabojady maja wygrac to na podium musza byc hehe.
Jakies ale co do ktoregos z typow ?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tego benefisu Neuner to nie zobaczymy w Eurosporcie ,bo widzę w programie przerwę na zjazdy. Oby jakieś niemieckie ZDF się postarało o transmisję.
O 17;30 i o 19;30 cos jest na eurosporcie z tego benefisu wiec sadze ze zobaczymy oba hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom