>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bezpieczna bukmacherka ze Skrillem?

B 0

bartass89

Użytkownik
Mam kilka pytań, bo szukam na forum, a także czytam te opłaty i mam wątpliwości w kilku kwestiach.
1. Wyrobienie karty Skrill do konta kosztuje 10 EUR? Opłata roczna za korzystanie z karty wynosi 10 EUR, co daje na początek opłatę w wysokości 20 EUR? (przeczytane na forum, a na stronie Skrilla nie ma nic o opłacie za wyrobienie karty).
2. Wpłacam pieniądze na Skrilla z konta bankowego za pomocą Trustly - ile trwa taki przelew? Ja czekam już ponad 24h na zaksięgowanie i dalej nic, a miał być jeden dzień roboczy.
3. Wypłata z konta Skrill na konto bankowe w Polskim banku to 2.95 EUR?
4. Dlaczego wszyscy zakładają kartę Skrilla do konta Skrill, skoro opłata za wypłatę z bankomatu poprzez kartę Skrilla wynosi 1.8 EUR? Nawet przy rocznym abonamencie 10 EUR, aby się to opłacało bardziej niż na konto bankowe, to należałoby w ciągu roku wypłacić min. 9 razy
(9x 1.8 + 10 = 26,2 EUR opłat, a na konto bankowe 9x 2.95 = 26.55 EUR).
5. Czy wypłacanie pieniędzy ze Skrilla na konto bankowe jest równie bezpieczne, co polecane przez wielu wypłacanie gotówki poprzez kartę Skrilla w bankomatach?
6. Czy wpłacanie pieniędzy z karty debetowej VISA Polskiego banku na konto Bukmachera jest bezpieczne (US)?
7. Czy wpłacanie pieniędzy do Bukmachera przez Przelewy24 jest bezpieczne w kontekście US?
 
Q 49

quru

Użytkownik
1. Płacisz 10 EUR na rok. Nie płaci się za wyrobienie karty, tylko za korzystanie.
2. Nie wiem, ale polecam przelewy24, tylko pobierają 0,9% prowizji.
3. Tak i w bankach innych krajów też 2,95 EUR.
4. Nie wiem, ale w 2014 roku jak nie miałem karty to wypłacałem ponad 10 razy na konto bankowe. W tym roku dwa razy wypłacałem z bankomatu, dwa razy płaciłem kartą przez internet i kilka razy płaciłem kartą za zakupy w sklepie. Przy płaceniu kartą w sklepie/przez internet nie płaci się prowizji więc wystarczą 4 takie transakcje w roku by wyjść na plus.
5. Jak sobie będziesz wypłacał po 1000 EUR dziennie z bankomatu i po miesiącu będziesz chciał kupić jacht to może paść pytanie z US skąd masz pieniądze. Mi się jednak wydaje, że jest to bardziej bezpieczne niż wypłacanie na konto.
6. Jak zaczną dochodzić to nic nie jest bezpieczne ????
7. Tak samo jak w punkcie 6.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam kilka pytań, bo szukam na forum, a także czytam te opłaty i mam wątpliwości w kilku kwestiach.

1. Wyrobienie karty Skrill do konta kosztuje 10 EUR? Opłata roczna za korzystanie z karty wynosi 10 EUR, co daje na początek opłatę w wysokości 20 EUR? (przeczytane na forum, a na stronie Skrilla nie ma nic o opłacie za wyrobienie karty).

2. Wpłacam pieniądze na Skrilla z konta bankowego za pomocą Trustly - ile trwa taki przelew? Ja czekam już ponad 24h na zaksięgowanie i dalej nic, a miał być jeden dzień roboczy.

3. Wypłata z konta Skrill na konto bankowe w Polskim banku to 2.95 EUR?

4. Dlaczego wszyscy zakładają kartę Skrilla do konta Skrill, skoro opłata za wypłatę z bankomatu poprzez kartę Skrilla wynosi 1.8 EUR? Nawet przy rocznym abonamencie 10 EUR, aby się to opłacało bardziej niż na konto bankowe, to należałoby w ciągu roku wypłacić min. 9 razy
(9x 1.8 + 10 = 26,2 EUR opłat, a na konto bankowe 9x 2.95 = 26.55 EUR).

5. Czy wypłacanie pieniędzy ze Skrilla na konto bankowe jest równie bezpieczne, co polecane przez wielu wypłacanie gotówki poprzez kartę Skrilla w bankomatach?

6. Czy wpłacanie pieniędzy z karty debetowej VISA Polskiego banku na konto Bukmachera jest bezpieczne (US)?

7. Czy wpłacanie pieniędzy do Bukmachera przez Przelewy24 jest bezpieczne w kontekście US?

1. 10 euro cała opłata
2. W czasie rzeczywistym jest księgowany
3.Tak
4.Dla wygody, wypłata na konto skrill trwa dużo szybciej niż na konto bankowe kazdy chce mieć dostęp do środków z bukmachera natychmiast.
Często ludzi ogarnia wkurw.. jak przychodzi piątek człowiek jest spłukany ale wygrał akurat coś u bukmachera i chciałby to wypłacić żeby tego samego dnia doszło. Z kontem bankowym nie ma szans. W takim wypadku z pomocą przychodzi skrill i karta.

5. TAK
6.TAK
7.TAK
 
B 0

bartass89

Użytkownik
Dzięki quru i Sylwek2012.

2. Jakby ktoś chciał wiedzieć jak długo idzie taki przelew, to podam dane:
Wpłaciłem we wtorek o 17. Kasa doszła w czwartek rano (9-10).

Sylwku, w pytaniu nr 4 chodzi mi o wypłacanie z konta Skrill, a nie z bukmachera na konto Skrill. Zastanawiam się nad tym, czy warto jest zakładać kartę Skrilla. Chyba nie jest to konieczne, bo płacić za granicą kartą nie mam zamiaru, a i aż co miesiąc chyba też nie będę przelewał kasy ze Skrilla na konto bankowe.

Dlaczego 6 i 7 odpowiedź &quot;tak&quot;? Jak wpłacę przez kartę Visa, to widać, że wpłaciłem do bukmachera. Przez Przelewy24 też ponoć widać gdzie wpłacam, a no i wypłata od bukmachera przez Przelewy24 nie pójdzie, a wtedy może iść od razu na konto bankowe i też widać.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dzięki quru i Sylwek2012.

2. Jakby ktoś chciał wiedzieć jak długo idzie taki przelew, to podam dane:
Wpłaciłem we wtorek o 17. Kasa doszła w czwartek rano (9-10).

Sylwku, w pytaniu nr 4 chodzi mi o wypłacanie z konta Skrill, a nie z bukmachera na konto Skrill. Zastanawiam się nad tym, czy warto jest zakładać kartę Skrilla. Chyba nie jest to konieczne, bo płacić za granicą kartą nie mam zamiaru, a i aż co miesiąc chyba też nie będę przelewał kasy ze Skrilla na konto bankowe.

Dlaczego 6 i 7 odpowiedź &quot;tak&quot;? Jak wpłacę przez kartę Visa, to widać, że wpłaciłem do bukmachera. Przez Przelewy24 też ponoć widać gdzie wpłacam, a no i wypłata od bukmachera przez Przelewy24 nie pójdzie, a wtedy może iść od razu na konto bankowe i też widać.
W trustly wpłaty realizowane są natychmiastowo, czasami mają problemy techniczne jak każdy i wpłaty realizowane są z opóźnieniem.

Tak jak napisałem mając kartę skrill masz natychmiastowy dostęp do gotówki.
Nie musisz mieć tej karty
 
Do góry Bottom