>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bezpieczeństwo w bukach zagranicznych

D 0

dkamil

Użytkownik
Witam. Zamierzam zacząć grać w miarę regularnie u bukmachera. W związku z tym w grę zbytnio nie wchodzą buki polskie, ze względu na bardzo wysoki podatek, który uniemożliwia tak naprawdę granie solowych zdarzeń. Dlatego zamierzam grać w bet365, lecz jak wiadomo według polskiego prawa taki stan rzeczy jest nielegalny. Wiadomo, ludzie używają Skrilla dla bezpieczeństwa, lecz ja nie zamierzam grać aż na tak dużych stawkach by mi się to opłacało. W związku z tym mam pytanie: czy jeżeli kwoty jakie będę stawiał to maksymalnie do ok. 500zł to wtedy w miarę bezpiecznie mogę grać na zagranicznych bukach? Nie powinno to przyciągnąć uwagi nikogo, kto &quot;pilnuje porządku&quot; w tym kraju? ???? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
D 0

dkamil

Użytkownik
Generalnie kwoty jakie będę stawiał będą stosunkowo niskie - za czym idzie to, że wypłacanie ze Skrilla po prostu nie będzie dla mnie opłacalne.
 
D 0

dkamil

Użytkownik
Wracam jeszcze z jednym post scriptum, mianowicie z jakimi bukami był jakikolwiek problem jeżeli mówimy o sprawy w sądzie? Czy były jakiekolwiek problemy ze SportingBetem, BetCliciem, Expektem czy Bet365 jeżeli mówimy o kwestiach prawnych przy wpłatach i wypłatach bezpośrednio na konta bankowe? Oczywiście wiem, że można grać przez Skrilla, i w dłuższej mierze się pewnie na to zdecyduję, ale jeżeli mówimy np. o realizacji bonusów w BetClicu czy Expekcie, to niestety tam wpłata przez Skrilla nie wchodzi w grę.
 
Do góry Bottom