>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway oszusci !!!!!!

popek1990 0

popek1990

Użytkownik
????????????????????Witam ostatnio grałem headsUp z jakimś polaczkiem na betway wplacilem sobie 40zl gosc bym bardzo slabbym graczem i po jego nieudanym blefie trafil na mojego Pokera i oddal mi całą kasę co piekniejsze patrze na nastepny czas a moje konto zostało zbanowane ... Nie polecam ...Pisze z supportem i piszą mi ciągle że robiłem chip dumping !!!!! NIE WPLACAJCIE TAM NIGDY !!! SZKODA PIENIEDZY . Gosc blefowal ja sprawdzilem wygralem i BAN !!! ????????????????????
 
frans 0

frans

Użytkownik
????????????????????Witam ostatnio grałem headsUp z jakimś polaczkiem na betway wplacilem sobie 40zl gosc bym bardzo slabbym graczem i po jego nieudanym blefie trafil na mojego Pokera i oddal mi całą kasę co piekniejsze patrze na nastepny czas a moje konto zostało zbanowane ... Nie polecam ...Pisze z supportem i piszą mi ciągle że robiłem chip dumping !!!!! NIE WPLACAJCIE TAM NIGDY !!! SZKODA PIENIEDZY . Gosc blefowal ja sprawdzilem wygralem i BAN !!! ????????????????????
heh to za takie rzeczy banują:-?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
bardzo nie ladnie z ich strony???? a tez moze byc tak ze ten gosciu przegrywal specjalnie z kims innym kaske, i Ciebie w to wciagnieto,,,,????
 
R 0

robinmaster

Użytkownik
&quot;nie moge miec swojego MB bo nie mam lat Sam nick mówi ...&quot;

moze zbanowali cie za to ze nie masz odpowiedniego wieku jak to w innym temacie napisales .
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
&quot;nie moge miec swojego MB bo nie mam lat Sam nick mówi ...&quot;
moze zbanowali cie za to ze nie masz odpowiedniego wieku jak to w innym temacie napisales .
co ty taki dociekliwy jesteś skoro nie wiesz podstaw konta mam na ojca.
P.S z supportem juz nie powalczy pisza ze nie odblokuja konta wysylalem skany dowodu rachune kza tel itd nie pomaga ????
 
Do góry Bottom